Discutii libere L99 !

Tekashi

member
Scor reacție
1
Iar ? Nu v-ati saturat ( toti ) de aceleasi placi lume de lume ?
Off, nu ma faceti sa incep iar cu vacante ( pentru jigniri mai ales, ca la partea "cealalta" suntem imuni deja

Suntem aceeasi oameni, an de an, nu avem povesti noi :)))
Fii si tu mai iertator acum de sarbatori, mai derapam pe langa regulament dar nici nu abuzam. :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vrei sa-ti zic iar parerea lui Vadim despre dovezile pe care le vrei tu? asta nu faceam acum, sa documentez in stil recorder coruptia din green :))
Atata timp cat sunt la nivel de skype la suport nu au valoare sau daca au nu au fost luate in seama, iar la comunitate nu trebuie sa arat nimic ca deja ati aratat voi destule.

Pupa bine acolo la wacer sa-i treaca ca l-am ranit la sufletel.

Vezi atașament 6114
Ah, deci nu ai dovezi si vorbesti din auzite pana la urma? Du-te ma la sah, esti aproape de nivelul lui Hardy, jucator pe datorie deja, te-am supra estimat cand am zis ca esti de 2 lei. Rahaturi de-astea Valim style, care urla mai tare, nu functioneaza cu noi. Vezi-ti de jocul tau, ca pe extern m-am lamurit, smecher pe burta goala ce esti.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Ah, deci nu ai dovezi si vorbesti din auzite pana la urma? Du-te ma la sah, esti aproape de nivelul lui Hardy, jucator pe datorie deja, te-am supra estimat cand am zis ca esti de 2 lei. Rahaturi de-astea Valim style, care urla mai tare, nu functioneaza cu noi. Vezi-ti de jocul tau, ca pe extern m-am lamurit, smecher pe burta goala ce esti.

Daca ma mai invocati mult o sa continui sa va lachesc.
Reactionati ca niste gandaci din aia de bucatarie, cu cat omori de aia apar mai multi. Pe vremuri erai singurul latrau pe extern marca green acum vad ca va inmultiti intre voi. Ce dracu sa-ti arat, cand facea ksi script de farm targ premium sau cand ne anunta madam M cine e pe atacabil inainte sa ni se raspunda la tichete? continui?

Ce auzite daca am facut greseala sa joc cu voi si sa fiu pe conferintele voastre. Ai probleme de intelegere a textului. Hai papa

P.s si mie imi place supra, (modelul de mai jos, analfabetule) :)

Screenshot 2023-12-12 173629.png
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Daca ma mai invocati mult o sa continui sa va lachesc.
Reactionati ca niste gandaci din aia de bucatarie, cu cat omori de aia apar mai multi. Pe vremuri erai singurul latrau pe extern marca green acum vad ca va inmultiti intre voi. Ce dracu sa-ti arat, cand facea ksi script de farm targ premium sau cand ne anunta madam M cine e pe atacabil inainte sa ni se raspunda la tichete? continui?

Ce auzite daca am facut greseala sa joc cu voi si sa fiu pe conferintele voastre. Ai probleme de intelegere a textului. Hai papa

P.s si mie imi place supra, (modelul de mai jos, analfabetule) :)

Vezi atașament 6116
Tu inca nu intelegi ca desteptii detin puterea, si prostii ca tine se plang pe forumuri? :)))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti dar iti dau un sfat prietenesc ,mergi linistit ia o gura de aer te relaxezi putin vin sarbatorile sa fim mai buni doar zic ;) legat de joc se vede clar ca te deranjeaza ca o sa castige Green inca o lume asta e data viitoare cand o sa pierdem vreo lume o sa fii fericit cu siguranta si o sa apari pe extern :) o seara placuta
 

zevako

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti dar iti dau un sfat prietenesc ,mergi linistit ia o gura de aer te relaxezi putin vin sarbatorile sa fim mai buni doar zic ;) legat de joc se vede clar ca te deranjeaza ca o sa castige Green inca o lume asta e data viitoare cand o sa pierdem vreo lume o sa fii fericit cu siguranta si o sa apari pe extern :) o seara placuta
cred ca mai mult il deranjeaza ca ramane Burn pe harta si ei nu
 
Scor reacție
0
Deci de aia esti atat de prezent pe extern. Ai reusit sa aduci o informatie in discutie. Mersi.
Next task: -5 kg pana de Craciun ca sa scapi de Ignat.
Pai eu nu ma plang, eu sunt de partea alora de castiga , si asta cam mereu…recunosc c am o placere vinovata sa pun sare pe ranile frustratilor ca si tine:)) ce scrii tu aici pe extern l ar face de rusine pana si pe mihaitza..macar restu au inteles ca e vorba doar de un joc, tu esti singuru frustrat fizic de pe aici si continui sa te faci de ras sperand ca cineva o sa rada la glumele tale sau c o sa se atace cineva legat de ce abereaza un neica nimeni ca tine..nu toti avem 15 ani, pare rau :(..
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Pai eu nu ma plang, eu sunt de partea alora de castiga , si asta cam mereu…recunosc c am o placere vinovata sa pun sare pe ranile frustratilor ca si tine:)) ce scrii tu aici pe extern l ar face de rusine pana si pe mihaitza..macar restu au inteles ca e vorba doar de un joc, tu esti singuru frustrat fizic de pe aici si continui sa te faci de ras sperand ca cineva o sa rada la glumele tale sau c o sa se atace cineva legat de ce abereaza un neica nimeni ca tine..nu toti avem 15 ani, pare rau :(..

Daca nu ai avea mereu gura plina de rahat, ai putea sa il asculti pe colegul tau ciupan3zu si sa iei una de aer ca pare ca nu ai creierul oxigenat.
Bine ca ai zis ca esti de partea alora de castiga mereu, ca o capusa, nu ca ai si face ceva in privinta asta :D aaa, stai ca mi-am adus aminte ca uneori mai incerci sparle fiind bisnitar de conturi :))

Daca vin pe la Ploiesti, te gasesc in piata vanzand artificii?
 
Scor reacție
0
Daca nu ai avea mereu gura plina de rahat, ai putea sa il asculti pe colegul tau ciupan3zu si sa iei una de aer ca pare ca nu ai creierul oxigenat.
Bine ca ai zis ca esti de partea alora de castiga mereu, ca o capusa, nu ca ai si face ceva in privinta asta :D aaa, stai ca mi-am adus aminte ca uneori mai incerci sparle fiind bisnitar de conturi :))

Daca vin pe la Ploiesti, te gasesc in piata vanzand artificii?

Sa ti iei pasaportu cu tine..si da, vand petarde :x..macar de ti ai gasi putin curaj sa si vada lumea cine e in spatele tastaturii, o sa iasa un video frumos in care plangi si “ ami cer scuze la domni politisti:(

PS: e ultimu msg la cate raspund ca esti prostia intruchipata.. daca ti faci curaj , raspund prezent :)) pana atunci spor
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Sa ti iei pasaportu cu tine..si da, vand petarde :x..macar de ti ai gasi putin curaj sa si vada lumea cine e in spatele tastaturii, o sa iasa un video frumos in care plangi si “ ami cer scuze la domni politisti:(

PS: e ultimu msg la cate raspund ca esti prostia intruchipata.. daca ti faci curaj , raspund prezent :)) pana atunci spor

Mersi, ma interesesau doar artificiile. Petarda esti tu si e suficient.
Parca mai sus era doar un joc...de ce mi dai interval daca nu te ataci cu ce ti zic? tu nu vezi ca te contrazici in fiecare mesaj?:)) eu sunt frustratul care te cheama la bataie? :)))

Doar in RXF daca vrei, si doar daca cobori in categorie ca eu nu vreau sa mi pun sanatatea in pericol ca sa urc la a ta.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
and ne anunta madam M cine e pe atacabil inainte sa ni se raspunda la tichete?
hai nu zau =))) eu cred ca ai visat tu azi noapte, asa ceva nu s-a intamplat niciodata :) ce s-a intamplat in schimb e dupa ce ni se raspunde la tickete, atacam jucatorul respectiv, stiind cam pentru ce chestii se da ban pe atacabil. Dar aia e informatie cat se poate de publica si toate triburile fac acelasi lucru. Acum, ca in jumate din cazuri respectivul n-a luat ban si am rupt trupele in zidul lui, uiti sa mentionezi (lucru care, din nou, se intampla la toate triburile).

Iar legat de scripturi, toate scripturile folosite de green (aici ma refer mai ales la core-ul echipei, ca eu nu pot garanta pt fiecare jucator in parte, evident) sunt publice pe forum. Daca o sa te uiti pe la autori, sunt destule facute de jucatori green, puse frumos sa fie folosite de toti, asa cum e regulamentul. Nu stiu cum iti imaginezi tu ca noi am fi atat de prosti incat sa folosim ilegale, tocmai avand admini in trib. Voi depitati tampenii si pe baza de "las' ca stiu eu" :)))
 

shadow18

member
Scor reacție
0
MANEVREEEEEEEEEEEEEEE
Iar vorbești prost și fără rost ,daca nu știți nu mai incercati sa duceți lumea în eroare și dezinformare,că majoritatea care au habar de cei 3 "Magi " de la răsărit știu cum sta treabă ....(mă refer la toți dobitoci care tot vor incerca să aducă o lumină proasta asupra acestei lumi ! ) Pregativa de L100 și lăsaține să tăiem porcul liniștiți !!!!!
 
Sus