Conținut recent de cata1011

  1. cata1011

    Discutii libere L100 !

    +1
  2. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Da, dar daca nu au luat "beeen" inseamna ca nu au folosit nimic, nu? Sa fim seriosi, s-au rupt scripturile in ambele parti. Nu mai incercati sa pareti "curati" acum si sa fiti ipocriti.
  3. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Felicitari ST si bafta pe mai departe! ggs
  4. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Vorbesti cam mult pentru cineva care nici nu stiam ca joaca pana sa ii prind fullurile de atac in sate.
  5. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Nu mai scrie "interna" ca apare LordRadu
  6. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Momentan nu este pedeapsa si nu te-a intrebat nimeni oricum, mersi de parere.
  7. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Am prins primul 11 macar!
  8. cata1011

    Speciala 32

    bravo baietii, inca o speciala castigata de kwad
  9. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Dabis mihi 100 per Revolut?
  10. cata1011

    Discutii libere L100 !

    @vivok auzi ca dai eroare, ce vrea sa zica dansul?
  11. cata1011

    Speciala 32

    Eu acum vad ca va certati cu yameru :))))) L-am vazut de cateva ori pe harta si mai bine nu-l vedeam.. Tot aceleasi povesti "intrati cu 8 triburi" , "pe urmatoarea va batem", "scripturi" etc... Pe spec 30 s-a vazut tot ce era de vazut, hai sa nu mai furam curent
  12. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Pentru ca poate adversarul de batut aici e Roma, si toata lumea o sa calce peste orice principii ca sa incerce sa faca asta. Sa nu mai zic ca RAM a incercat sa pastreze si alianta cu Legend si sa ramana harta 3K vs 1K. Dar na, normal ca celor din ST le convine si o sa incerce sa aduca argumente...
  13. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Hahahha, cu fraza "noi stim cum sunt treburile" chiar m-ai convins. Sper ca de acum sa nu te mai bage nimeni in seama(nu cred ca o faceau multi oricum). Spor la joaca!
  14. cata1011

    Discutii libere L100 !

    Pai hai sa vad dovada, cine sunt acesti jucator?. Nu vad de ce spui chestii de genul si dupa spui ca "nu e treaba mea" sau alte cele. Daca chiar te-ai bagat in subiectul asta, arata ce e de aratat. Sau si tu doar vorbesti sa te bage lumea in seama pe forum?
  15. cata1011

    Discutii libere L100 !

    In acelasi timp putea sa ii scrie oricine lui hardy si sa spuna ca e din partea Romei... Poate nu ar trb sa crezi orice, doar zic :))) Si iti garantez ca si daca ar ajunge Roma un sfert de K vs toata harta, tot nu l-am cauta pe hardy pentru o alianta :D
Sus