Conținut recent de paralalelipipedul

  1. Discuţii libere

    mai e careva care e dornic sa refacem LEG-ul pt o ultima data??? daca da scrieti-mi in privat pe contul asta
  2. Discutii L92 !

    Va plangeti pe forum de backstab oh vai cat de trist,dar cand pe lumea 72 D1v1nn0 "marele jucator" dadea backstab aliatilor din Green numai era urat nu ,sa ajungi sa dai backstab doar de frica ca 1 la 1 cu Green va tremurau izmenele. Fie roata si patrata tot se intoarce ea odata :D:D:D:cool::p:p
  3. Discutii L92 !

    Ce Vasi vrei sa le predai lectii despre cum se joaca astora din JP?:D:rolleyes:
  4. Intrebare pentru admini.

    daca stie cineva mi se tot incarca greu chrom si imi spune ,actiunea a fost blocata pt ca faci prea multe cereri catre server, ce se intampla oare?
  5. Discutii libere L76

    Mihaita acum stii cum e ,da a dat tribul altora si a renuntat da ,o mai fi facut multe altele ,dar sa zici ca e 0 barat pe .ro mi se pare cam mult,si eu am fost extrem de suparat pe el i-am si zis-o dar sa spui ca e zero barat e mult prea drastic ,nu multi se pot lauda cu cate lumi a...
  6. Discutii libere L76

    Mda v-ati sters pe maini si ati mers la caldurica ,asta doar ca sa terminati lumea intr-o academie oarecare! E sublim,jucatori de triburi adevarati sunteti voi!
  7. Discutii libere L76

    Daca as fi avut un buton de like sincer ai merita ...si aici vb pe bune!Nu ne mai mira nimik ca de ceva timp incoace asa e pe fiecare lume .ro a devenit o gluma de joc ,de asemenea si eu am avut asteptari de la vorbele unora ,ca rezista ca ....dar apoi au facut fuziune,mi se pare degradant ca...
  8. Discutii libere L76

    Mai nou se face asta pe aproape fiecare lume,ciudat e ca ati renuntat rapid avand in vedere ca RS nu are forta de atac a DK-ului si sa numai vb cat de dese sunt organizatele lor in comparatie cu RS,dar suntem obisnuiti
  9. Discutii libere L76

    Nu am treaba cu tine ,nu te cunosc dar crede-ma nu merita aparat o astfel de "persoana":confused:
  10. Discutii libere L76

    Stii foarte bine ca asa e numai te da lovit ,respectivul numai joaca ca sa iti pot da rapoarte,te lauzi ca iei sate de la green:))) esti penibil ma jur. Orice jucator care are satele blindate si care nu are o viata ca si tine ar putea sa faca ce faci tu! o_O:cool: Ai tupeul sa zici ca nu...
  11. Discutii libere L76

    Hmm,mare jucator esti stai blindat in mijlocul hartii si te dai mare smecher.Dar cum am zis poti sa cumperi orice dar caracterul tot e de cea mai joasa speta:mad:;) Remember velasiped care iti curata sate si te ajuta cu nobili si tu dai noaptea pe el ca un 0 ce esti,in locul tau nici numai...
  12. Discutii libere L76

    Pai atunci ar trebui sa imi cam spui Boss:P;);)
  13. Discutii libere L76

    Invata sa vorbesti frumos ,ai un vocabular de kkt cu gandire de rahat ,asta esti tu rahat la patrat,nu stii decat sa jignesti ,penibilule
  14. Discutii libere L76

    Ce te tot bagi in seama molusca pe aici ca pe harta nu te vad ,dar pe extern esti zmeu mare :eek: :eek: :eek: :eek:
  15. Discutii libere L76

    Iar stai pe telefon cand conduci? :confused:
Sus