Conținut recent de PompyThePirate

  1. Propunere Setari L91

    Din cauza vitezei mari și timpului mic de închidere :)
  2. Propunere Setari L91

    Eventual lăsat farmul și curățarea , atunci diferența dintre unul activ și unul cu 3 loginuri pe zi se va vedea la clasament :) Da bineînțeles depozitul nu avantajează toți jucătorii , nu toți sunt obișnuiți fara :))
  3. Propunere Setari L91

    Ar fi cea mai populară metoda de a mai readuce jucătorii care s au lăsat tocmai din cauza depozitului. +1 pentru o lume fara depozit , poate chiar cu arme la paladin daca tot suntem nostalgici:))
  4. CONCURS FOTBAL 1x2 - ETAPA 6 !

    1. 5.10.2022 19:45....... UCL / RB Salzburg - Dinamo Zagreb 1 2. 5.10.2022 22:00.......... UCL / Chelsea - AC Milan X 3. 5.10.2022 19:45........ UCL/ RB Leipzig - Celtic Glasgow 1 4. 5.10.2022 22:00....... UCL / Sevilla - Dortmund 1X 5. 5.10.2022 22:00....... UCL / Benfica Lisabona - PSG 2 6...
  5. Propunere Setari L91

    Asta ar însemna să fie și un număr ridicat de jucători activi și unici , iar numărul ridicat de conturi este datorat suporților.
  6. Propunere Setari L91

    Cât despre provocări , nu le as putea numii așa , noi nu susținem ideea voastră , cum nici voi nu o susțineți pe a noastră. Asta nu înseamnă că dacă nu ești cu mine, esti împotriva mea , fiecare și a susținut punctul de vedere cu diferite argumente pe tema setărilor.
  7. Propunere Setari L91

    Eu știam că trolul este o chestie micuța neagra cu nasul mare care vaneaza oameni , in cazul vostru niste setări. Acum mno , daca tu știi altceva nu te contrazic .
  8. Propunere Setari L91

    Nu are rost uaciare sa te contrazici pe extern cu o armata de troli :) câtă vreme nu vor fi setări speciale pentru închiderea lumii ( ex 90 ) noi oricum o sa intram la joaca. Până atunci sper că adminii vor ține cont de ambele păreri , insa pentru a descuraja multicontul și a face jocul mai...
  9. Propunere Setari L91

    Acolo e fistic :)) Eu îs the real pompy nu joc casual
  10. Propunere Setari L91

    Sprijinul doar in trib nu descurajează folosirea suporților , doar o îngreunează :) Suportul ăla tot intra crește sat și ulterior este luat de titularul contului. Diferența o face că titularul nu se mai poate ajuta cu deff de pe acel cont , care n ar trebuii sa fie o problema pentru voi , până...
  11. Propunere Setari L91

    +1 Cred că se vede clar ce setări se doresc , membrii ambelor echipe vor adăuga +1 la nesfârșit. Așteptam acum sa vedem cum vor jongla adminii cu ele pentru a încerca să mulțumească ambele tabere.
  12. BJJ vs VICI

    Tu vrei sa vi la noi ?:) Eu personal accept orice jucator ce vrea sa joace, inafara de lideri de trib si grupuri prea mari :)
  13. Discutii libere L82

    Bine sefule tu ai dreptate , multumit !? Hai la Lasa l watchere , nu ti pune mintea cu toti pro.ti :) lasa l sa debiteze cat vrea :P
  14. Discutii libere L82

    Dar nu conteaza parerea nimanui , cat timp noi ca si trib o ducem bine , parerea altora este fix pix :) Asa ca poti plange in continuare de cat de marsavi suntem noi ca ne sprijinim diplomatiile :))
Sus