Discutii libere L100 !

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vorbi si nea Ion, ca si el îi om.

Daca pe harta ai ajuns la farmville si sa cresti sate pt colegii mei, ai zis sa faci caterinca pe extern, este ? :)))
Se vede ca nu joaca Botezatorul langa tine, sa te sustina si sa te coordoneze =))))))

Eu sunt curios cum ai putut sa pierzi 6 sate :))) la organizatul de ieri :))))))))))))
Dacă tot vrei sa facem caterinca , eu zic să te uiți la singura lume câștigată de la profilul tau și echipa din care ai făcut parte ;) .
 

Oblivion

member
Scor reacție
0
Te referi la lumea in care eu jucam pe o treime de granita si ma bateam cu inamicii si tu jucai in spate, la caldurica ? :))

vezi ca am mai jucat si cu alte conturi, unde am castigat lumi. Spune-le colegilor sa te puna la curent :))

ps: Daca tot vorbim de profiluri, vezi ca la mine, pe lumea asta arata 4 sate innobilate din ST (+ 1 care a dat inceput nou inainte sa ajunga nobilii pe el), pe cand la tine arata 6 pierdute . deci....mai bine vezi-ti de treaba ta, ca nu te-am intrebat nimic ca sa te bagi in seama cu mine, pe forum.
 
Ultima editare:

lmrme * feno

member
Scor reacție
0
Cred ca nu este vina celor din ST pentru alianță cu RAM, cred ca este vina celor din hools ca nu au reusit sa ii bată pe RAM

Dacă hools faceau ceva sigur nu mai exista aceasta alianță.

Dar adevărul este ca se vede foarte urat din exterior ce se întâmplă. Triburi cu așa jucători să facă fuziuni\alianțe cu toate specimenele de pe jocul asta

Succesuri
 

Brăileanu

member
Scor reacție
0
M am pus pe vorba aici pe extern si am uitat sa dau mancare la caine.. @dormm gata ti am pus croanțe

Watcher nu mai au loc câinii să latre de tine...o sun acum pe maram să te bage in cușcă dalmațianule ce ești,mai lasă lumea să joace...latri de toți,de oameni ce au realizat ceva pe jocul asta,tu ești un bufon mai nou câinele și bufonul greenului vorbești de vandal de ceva timp și ăla are lumi câștigate cat n-ai tu jucate...spor tuturor la joc e o lume frumoasa :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Oricum un lucru e clar, ST a fugit de 1 vs 1 cu Roma mai ceva ca Dicsie de Divino
Sa înțeleg ca Roma nu se bătea cu ambele triburi înainte de ziua de azi? Dar defapt doar profita de războiul dintre Hools si Ram pt a-și crește liniștiti unele conturi ?
Acum ca cele 2 triburi au căzut la pace , vă cam incurca planurile ?
Si tot noi suntem de vină :rolleyes:
 

lmrme * feno

member
Scor reacție
0
Vandale aici te contrazic, una e ca 2 triburi sa cada la pace, și alta e când un trib intre sa peste alt trib de la începutul lumii sa îl scoată, vede ca nu au ce sa le facă și apoi fac fuziune cu niște oameni pe care ii criticau de ani de zile
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Te referi la lumea in care eu jucam pe o treime de granita si ma bateam cu inamicii si tu jucai in spate, la caldurica ? :))

vezi ca am mai jucat si cu alte conturi, unde am castigat lumi. Spune-le colegilor sa te puna la curent :))

ps: Daca tot vorbim de profiluri, vezi ca la mine, pe lumea asta arata 4 sate innobilate din ST (+ 1 care a dat inceput nou inainte sa ajunga nobilii pe el), pe cand la tine arata 6 pierdute . deci....mai bine vezi-ti de treaba ta, ca nu te-am intrebat nimic ca sa te bagi in seama cu mine, pe forum.
Dacă nu vedeam cine a jucat defapt pe contul ala pe 87 , poate ti-as fi dat dreptate , dar știind cine ti-a fost coplayer(a) ,as zice sa o lași mai moale cu "valoarea ta" .

PS . Nu prea a fost "la căldură " pe harta aia având în vedere ca a cam fost roșie de jur imprejur . ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vandale aici te contrazic, una e ca 2 triburi sa cada la pace, și alta e când un trib intre sa peste alt trib de la începutul lumii sa îl scoată, vede ca nu au ce sa le facă și apoi fac fuziune cu niște oameni pe care ii criticau de ani de zile
Pai poate au realizat că bătându-se între ei ar fi câștigat doar alții ,fiind un război mai egal , conform statisticilor postate câteva pagini mai sus :)
 

lmrme * feno

member
Scor reacție
0
Păi și atunci pentru ce Dumnezeu te bați cu pumnii în piept la început de lume ca intrăm peste ei îi spargem ii nenorocim îi alea... și apoi faci fuziune cu ei
 

lmrme * feno

member
Scor reacție
0
De aici se vede ca daca Roma pierde, pierde cu capul sus. Voi dacă pierdeți nu mai scăpați de watcher 5 ani de acum înainte

Vă pup și spor la joc!!
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Păi și atunci pentru ce Dumnezeu te bați cu pumnii în piept la început de lume ca intrăm peste ei îi spargem ii nenorocim îi alea... și apoi faci fuziune cu ei
Pentru ca poate adversarul de batut aici e Roma, si toata lumea o sa calce peste orice principii ca sa incerce sa faca asta. Sa nu mai zic ca RAM a incercat sa pastreze si alianta cu Legend si sa ramana harta 3K vs 1K. Dar na, normal ca celor din ST le convine si o sa incerce sa aduca argumente pentru care are sens. Sa nu mai zic ca ST ii tin pe BMB in lesa si nu vor sa inchida lumea 94 impreuna cu ei, pana nu vad ce fac aici ^^.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
De aici se vede ca daca Roma pierde, pierde cu capul sus. Voi dacă pierdeți nu mai scăpați de watcher 5 ani de acum înainte

Vă pup și spor la joc!!
Nu vezi ca nu scăpăm de el nici cum , dar ne-am obișnuit , e doar un alt utilizator ineficient de oxigen în plus .
 
Scor reacție
0
Vazusem o circulara pe undeva de la @mesagerul. In care spunea ca nu are timp, si oamenii din RS sa intre si sa joace sub conducerea cuiva..acel cineva nu era sigur Hardy..Mesagerule vezi ca ti au vandut astia tribu :)))
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
1706730834720.png

Ma intreb daca cel care a scris mesaju asta e chiar bolnav si chiar crede gunoiul pe care l-a scris aici, sau doar minte sa-si pacaleasca colegii de trib ca sa nu realizeze nimeni cat e de penibil e sa te aliezi cu toata harta ca sa nu mai pierzi sate :))

"Alianta ascunsa legend si roma"

Penibil rau. Spune lucrurilor pe nume. Te-ai speriat cand ai vazut harta si gata.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Vazusem o circulara pe undeva de la @mesagerul. In care spunea ca nu are timp, si oamenii din RS sa intre si sa joace sub conducerea cuiva..acel cineva nu era sigur Hardy..Mesagerule vezi ca ti au vandut astia tribu :)))
Persoanele care rad si se supara din orice, analizând pshiologic au nevoie de multă afectiune. Deci esti doar o prințesă rănită incurabilă. Acum nah, sa nu pui accent și înțelegi greșit. :)
 
Sus