Discutii libere L100 !

kreizy

member
Scor reacție
0
Imi poate explica si mie cineva matematica din aceasta ecuatie?

In al doilea screenshot, puiu luase deja un barbar. de aici si cele 255 sate.

Nu era vorba ca va fi 10% nenegociabil ?
 

Atașamente

  • Screenshot_162.png
    Screenshot_162.png
    80,5 KB · Vizualizări: 227
  • Screenshot_163.png
    Screenshot_163.png
    90,9 KB · Vizualizări: 224

Radu1307

member
Scor reacție
0
Imi poate explica si mie cineva matematica din aceasta ecuatie?

In al doilea screenshot, puiu luase deja un barbar. de aici si cele 255 sate.

Nu era vorba ca va fi 10% nenegociabil ?
10% e interpretabil în funcție de pe cine gâdili la șunculițe :cool:
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Imi poate explica si mie cineva matematica din aceasta ecuatie?

In al doilea screenshot, puiu luase deja un barbar. de aici si cele 255 sate.

Nu era vorba ca va fi 10% nenegociabil ?

Ti-am zis ca a luat ban din cauza unui sitter dar tu batman, batman...ma rog, joker.
 
Scor reacție
0
Imi poate explica si mie cineva matematica din aceasta ecuatie?

In al doilea screenshot, puiu luase deja un barbar. de aici si cele 255 sate.

Nu era vorba ca va fi 10% nenegociabil ?
Man, sper ca in viata reala nu esti vecinu ala de se uita dupa toti, care cum ce face. Daca ai fi citit macar ce a scris omu mai sus, pedeapsa a fost de 5%. Observ ca mai toata lumea e interesata mai mult de contul altora decat de conturile proprii:)))

Propun sa se dea ban la toata harta permanent sa se declare remiza :))) mai nimeni nu mai vrea sa castige pe harta o lume, toti vor ca inamicii sa fie banati si sa castige vs barbare.
 

cata1011

member
Scor reacție
0
cu vreo doua luni in urma ziceau de Hardy ca "o sa se lase din motive personale", acum se lasa ei, daca mai stai vreo luna-doua cred ca or sa inceapa si cu dabis mihi pe revolut:))
Vorbesti cam mult pentru cineva care nici nu stiam ca joaca pana sa ii prind fullurile de atac in sate.
 

b3sT

member
Scor reacție
0
Am zis că nu mă bag în discuții aici, că oricum cu mulți nu faci altceva decât să îți bați gura degeaba, dar după banul, respectiv pedepsele astea date oricum altfel dar în niciun caz la fel, am decis sa scriu atât : jenant, îmi vine să vomit.
 

Eviol

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor! Propun și eu să dea Inno restart la lumea 100 ca să fie toată lumea împăcată
 

Cerber

member
Scor reacție
0
Man, sper ca in viata reala nu esti vecinu ala de se uita dupa toti, care cum ce face. Daca ai fi citit macar ce a scris omu mai sus, pedeapsa a fost de 5%. Observ ca mai toata lumea e interesata mai mult de contul altora decat de conturile proprii:)))

Propun sa se dea ban la toata harta permanent sa se declare remiza :))) mai nimeni nu mai vrea sa castige pe harta o lume, toti vor ca inamicii sa fie banati si sa castige vs barbare.
De ce 5% pentru puiu si 10% pentru restul? (faza cu sitterul e vrajeala, de parca nu stia pe cine lasa pe cont)
 

kreizy

member
Scor reacție
0
Propun sa faca Dicsie un video, cum a lasat el sitter pe cont. Ca de unde stim noi daca a fost altcineva, sau si-a lasat tot lui sitter, sa lanseze sau sa faca altele, si dupa sa dea vina pe sitter. #5head

Am realizat oricum, ca te bati cu morile de vant aici, asa ca va las in mocirla in care sunteti. Prost eu ca am vrut sa fie corectitudine fata de toata lumea. Se mai si flexeaza desteptii ca sunt la al 4-lea ban, si nu patesc nimic.

Bafta tuturor !

And may the odds forever be in your favor !
 

Aghiuță

member
Scor reacție
0
Ca in 86 la Sevilia, apara Dukadam, suntem finalisti, am castigat cupa! Cateva barbare pe harta ici-colo, sa fie intr-un ceas cu cuc! Asa se incheie marea cioarda braziliana! Asteptam parerile pline de morala ale protagonistilor! :))))
 
Sus