Discutii interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

as dori interviuri cu Ingrid I , gregory2000 , Sir-liviu .
cate un jucator important din fiecare familie :)
 

DeletedUser40858

de ce nu incerci tu turcule? ai putea sa spargi gheata :)))

ar fi tare un interviu cu horto... da sa ne spuna ce nu a mai spus pana acum:)) ca la cat e de `circular` nu prea cred sa mai gaseasca ceva ce n-a mai spus niciodata:)))
 

DeletedUser40858

nu ma provoca! globul tau e mic copil pe langa mine :))))))

:D uiti ca am ciordit globul upgradat al lui Rook?:D Nu numai ca prevede viitorul, dar iti spune ce-a facut fiecare in trecut:D
Normal ca te provoc, altfel nu scriam aici:D
 

DeletedUser

Incercati un interviu cu maram; in opinia mea e un jucator complet ( iar asta va spune unyul care crede ca stie tainele jocului ), as fi curios sa vad ce spune.
 

DeletedUser30525

Incercati un interviu cu maram; in opinia mea e un jucator complet ( iar asta va spune unyul care crede ca stie tainele jocului ), as fi curios sa vad ce spune.

dap
o singura corectie la ce ai zis tu
e o jucatoare completa
:)
 

DeletedUser32523

mi se pare normal ca fiecare sa-si nominalizeze prieteni....eu cred ca povestile de pe "front" ar fi cele care ar fi trebuit spuse...si ca sa fie interesant sa faceti un interviu cu agresor si aparator:cool:
 

DeletedUser2821

Pai tocmai din cauza ca fiecare si-a nominalizat prietenii din toate interviurile facute pe lumea asta, singurii playeri care mai exista si sunt "in top", suntem eu si rook :))
 

DeletedUser

vreau si eu un interviu cu mine =))
domnu nenea moderatu ce se mai aude de inteerviuri:d
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Interviurile au fost momentan suspendate din lipsa de interes a respondentilor. Atunci cand voi avea certitudinea ca nu voi intreba un "gard" care sa-mi raspunda cu "da", "nu", "nu ma intereseaza" s.a.m.d. probabil voi relua si interviurile...
 

DeletedUser

ok scuze n-am stiu:D

Da hai maa astia "granzi" ce sunteti asa vip-urii, ce mare lucru e sa raspunzi la cateva intrebarii mai mult de 10-15 minute nu cred ca dureaza. (parerea mea).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus