~HL~ vs Titans Union

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4533

deci tw nu mai exista....a incetat sa mai existe din momentul in care maxx si restul au dat delete.... pentru ca sa fim seriosi inainte sa apara HL , TW se afla in top5.... la fel si Burn ...ce a ramas din ele este doar praf sau o umbra de trib

pe tine te-as ruga sa nu vorbesti, numa gura a fost de tine tot timpul, la fel cum ai fugit din war ca sa nu te innobilez eu cu falci,
va rog nu vorbiti de ce e in prezent, poate ca T~W s-a dus , insa oamenii sunt aceeasi ,si razboiul din cate stiu e tot valabil
Side 1:
Tribes: ForcE
Players:

Side 2:
Tribes: ~HL~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 186
Tabăra 2: 116
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,827,190
Tabăra 2: 1,199,592
Diferență: 627,598

image.php



si din cate vad, nu sunteti in avantaj :)
 

DeletedUser

pe tine te-as ruga sa nu vorbesti, numa gura a fost de tine tot timpul, la fel cum ai fugit din war ca sa nu te innobilez eu cu falci,
va rog nu vorbiti de ce e in prezent, poate ca T~W s-a dus , insa oamenii sunt aceeasi ,si razboiul din cate stiu e tot valabil




acum teai trezit tu sa faci gargara pe forum atunci cand in HL mai joaca activ 8-10 persoane...felicitari ca aveti statistica pozitiva... poti sa te lauzi cat vrei.... dar chiar te simti victorios? dupa lupte seculare si 4-5 triburi dizolvate din cauza noastra a rasarit calaretul helldrake sa faca el un trib misto care sa se bata cu uratii din HL ...capcaunii aia urati care rapesc femeile din sate si va beau vinu din pivnite

si ca fapt divers... ce tea impiedicat sa ma ataci cand eram in HL... ca doar tot singur eram in zona si eram prada usoara... si nu baga faza cu pnau ca ala voi lati cerut :)
 

DeletedUser

T~W a inselat cel mai frumos statistica :)), cand nu mai aveam ce sa cucerim din TGL ne hotarasem sa ii atacam , pentru ca pana atunci nuprea fusese razboi, decat lupte locale :); am atacat intr`o nopate si am luat vreo 25-30 de sate de la pisimaxx; ma intreb ce se intampla daca nu era faza cu banurile, daca maxx continua sa joace pe conturi, sau macar sa fi acceptat pedeapsa :) ; O alta faza care a dat foarte prost pentru noi la statistica a fost cea cu A.irinel si the.nillah , jucatori veniti din T~W care au ramas inactivi, sau au cedat satele nu stiu exact ce s`a intamplat acolo :) irinel a piedut vreo 37 de sate, celalat nu stiu :) Ce`i drept in force sunt acum cei mai buni jucatori din fostul T~W, san pary si volk21, dar nu se pot lauda ca se bat cu ~HL~ -ul, cat timp nu au lupte cu mafia, baxutz, castilo si altii care de multe ori au tinut granite intregi ;); poate intr`o zi o sa ne revina si noua cheful si o sa avem un razboi frumos :)
 

DeletedUser4533

sau altceva ;)
cum spuneam ce a fost a fost si ce va fi va fi.
T~W acela cu maxx si pisimaxx nu mai e , acum e tribul ForcE, care a rezultat din unirea tribului T~W cu RtoD, totusi eu nu am treaba cu ~HL~ (pacat) pentru ca inca trebuie sa imi termin incalzirea cu M~T
 

DeletedUser

tu esti dracu dracu dracu
Te crezi mare zmeu , sa fi cazut tu langa mine cand stateam eu cu noptile si atunci cand loveam pe cineva se stia ca ala o sa cada sigur , sa iti confirme ly0n . Eu cam acum 2 luni numai pe la 5-6 dimineata ma culcam stateam on numai si numai pe triburi , analizam tot ce misca pe zona mea , cum ai zis si tu pacat ca nu te bati cu HL asa iti zis si eu acum pacat ca nu ai fost langa mine sa iti fac noptile cu soare :)) :p Si nu numai o singura noapte te atacam si te lasam in pace , te atacam pana cand te vedeam eu slabutz :))
 

DeletedUser

Ce face invidia din om ...

~HL~ a fost cel mai frumos trib de pe lumea 8 ... a facut fata mmultor triburi .. sa batut aproape la toate granitele(exceptie BW) ... Nimeni nu le'a dat vreo sansa de reusita si totusi au facut ce'a mai frumoasa figura...

Au dovedit tuturor ca atat timp cat au chef de joaca nu le face fata nimeni...
 

DeletedUser4533

tu esti dracu dracu dracu
Te crezi mare zmeu , sa fi cazut tu langa mine cand stateam eu cu noptile si atunci cand loveam pe cineva se stia ca ala o sa cada sigur , sa iti confirme ly0n . Eu cam acum 2 luni numai pe la 5-6 dimineata ma culcam stateam on numai si numai pe triburi , analizam tot ce misca pe zona mea , cum ai zis si tu pacat ca nu te bati cu HL asa iti zis si eu acum pacat ca nu ai fost langa mine sa iti fac noptile cu soare :)) :p Si nu numai o singura noapte te atacam si te lasam in pace , te atacam pana cand te vedeam eu slabutz :))


aproape ca am zambit.
tu nu esti ala care a luat 9 sate innobilari intern la inceput de joc si tipai dupa sprijin ca esti atacat din toate partile? mai ca nu plangeai pe forum.
p.s :daca tu faceai toate alea, nu e motiv de lauda, e motiv de obsesie,te bucurai tu ca imi iei hai sa zicem 2 sate ,pe cand eu dormeam bine si le recuperam dimineata :)

sa incheiem subiectul, HL cei mai buni, bla bla ,end of story
 

DeletedUser

da nu e nevoie sa incheiem subiectul ... pur si simplu nu mai suferi de bagare in seama... si nu mai fi asa invidios :cool:
 

DeletedUser5712

Eu impreuna cu alti jucatori buni ca baxx, baobao, codneamex,mannu si multi altii nu am mai putut jucat serios din cauza problemelor personale sau lipsa de timp, noi am demonstrat ce am avut si cred ca am facut o figura frumoasa.

Totusi mai avem destui jucatori care joaca si care vor face o figura frumoasa, sa nu uitam ca noi am mers aproape cu diplomatia inchisa, decat cu BW cu care ne cunostem de pe alte lumi am avut alianta, eram incercuiti numai de rosu si de persoane care aproape au jurat ca ne vor ruina...din fericire suntem inca acolo. Un trib de 50 de mebrii in care jucau 30 am reusit sa facem treaba frumoasa. Nu am jucat la pct sa invitam tot ce ne iese in cale sau sa incheiem aliante peste aliante, pt cei care nu stiu pe vremea mareului burn, profetu ne-a cerut sa facem alianta cu ei si cu familia in schimbul de a ataca prietenii nostrii din bw... raspunsul il cunoasteti cu totii...Nu ne-am ferit de razboi, asa se vad jucatorii buni atacand nu stand la cutie si cucerind din propriul trib..

Felicitari tuturor jucatorilor care sunt sau au fost in ~HL~ si mult succes in continuare, poate dupa terminarea sesiunii si a licentei voi mai reveni sa joc.
 

DeletedUser

Casti oricat te`ai chinui ca sa ii explici lu mr. helldrake degeaba o faci pentru ca asta stie una si buna . Noi cand aveam cate 2,5 mil de puncte el avea 600 :)) acum ca se lasa lumea de joc a inceput sa ia si el sate si incepe sa urle pe aici . Dracule noi v`am batut toata familia vostra "TITANS UNION" 1 trib de 50 de membrii cati eram atunci contra 500 cati erati voi toti si nu ati reusit sa ne clintiti din loc si cu asta te rog sa incetezi cu comentariile pentru ca nu isi au rostul , noi am aratat ca suntem mai buni ca voi .
 

DeletedUser4920

Aoleu helldrake ....marele jucator ....nu mi-ai demonstrat si nu imi vei demontra vreodata ca in afara de gura mare ai si altceva bun in jocu asta ;)
 

DeletedUser

Ia sa te uiti prin topicul Rtod vs. M~T, sa vezi ce a reusit el cu inca cativa jucatori ;)
 

DeletedUser

Dupa uni si daca am fi luat de 5 ori mai multe sate de la M~T tot gura ar fost de Helldrake, poate nu e in top 10, insa ca jucator putini se pot compara cu el, desigur cei din M~T care au fost innobilati erau inactivi:)
 

DeletedUser

eu stiu ce era prin RotD ... tot ce va pot spune e ca e usor sa ataci intr'o singura directie.. cand ai tot spatele asigurat.. si respectivii pe care ii ataci mai sunt atacati si de altii...

e foarte usor sa organizezi un atac ..trebuie doar timp sa ai... Helldrake stie a juca.. dar nu il inteleg de ce se ataca la faptul ca HL a demonstrat ca e un trib bun ...
 

DeletedUser

ma terminati cu prostiile !

~HL~ a fost cel mai bun trib de pe aceasta lume , v-a rulat familia voastra timp de 3-4 luni , sa **** pe voi cum s-ar spune , pe toti !(o sa iau ban :))) , dar nu ma intereseaza ) .



Ati fost degeaba toti de acolo din Sud , de la khaos , BURN , FK , T~W si cine mai era pe acolo . Rdot ce au mai miscat ceva cu alti prostanaci , mai mari decat voi , MT(fake bineineteles sau nume copiat , sau lipsa de imaginatie , cum vreti voi sa-i spuneti) si War , familia lu peste , 3 triburi , toate degeaba .


Tactica 0 , organizare 0 , prostie cat cuprinde si acum ca li sau lasat astora 10-15-20 de membrii va laudati ca le-ati luat cateva sate :)) , iar ei o mai spun o data ***** cat au avut chef :))


pentru ca ai folosit expresii "sublime" cu buna stiinta te-ai ales cu 5 puncte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Helldrake asta a jucat pe L11 parca.. si a fost in top 10... cam 1 luna :confused: ?

Bai baiatule.. cand o sa ajungi si tu la nivelul lor.. de a cunoaste jocul atunci sa iti mai bati gura pana atunci inghite pastile, Castillo oriunde a avut trib a jucat cu profesionalism si inteligenta, daca ne amintim ce a facut pe clasica nici nu ar mai fi nevoie de explicatii si laude :)


Iti face tribu' la orice ora si.. cred ca inca pe 10 ca tine :)
 

DeletedUser

ba voi astia care sunteti in top,laudati-va in alta parte,voi a-ti nobilat intern,daca ma uit la primii 50 de jucatori din top 3/4 din nobilari au fost interne sau sate de barbari....nu-mi place cand aud ca te lauzi cu topu si cu inamicii invinsi si toate cele....in afara de BW.. TLB si HL nu vad triburi reale....si jucatori sunt putini care merita sa fie sus....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus