Incredibil !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40



ati mai vazut asa ceva? :O si is obiecte diferite :| lol =)) ce noroc !
 

DeletedUser16062

asta e la noi in trib ( sau in academie ) ...o zis ca era sitter la cineva si atunci a vazut asta...cica is toate diferite
 

DeletedUser

norocos tipu :)) pe langa topor si lance poate o mai gasit si ceva caramida sau lopata
 

DeletedUser

..

asta e la noi in trib ( sau in academie ) ...o zis ca era sitter la cineva si atunci a vazut asta...cica is toate diferite



dap .. aici nu am mai mentionat, dar asa este. nu mie mi l-a gasit. a gasit arcul, bannerul, telescopul, flama si luceafarul :D
 

DeletedUser

ori a fost atacat si progresul a facut de 5 ture dalea de la 0 la 100 ori a atacat si aceeasi poveste
 

DeletedUser

eu cand am vazut am crezut ca sunt probleme cu serverul si ca s-a repetat raportul, dar cand m-am uitat si am vazut ca sunt obiecte diferite nu imi venea sa cred :)
 

DeletedUser9860

ii bug ca si io am patit cand s o deschis o lume am intrat si dupa 10 min ma trezesc cu rapoarte...ca o gasit 4-5 arme
 

DeletedUser

Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40
Paladinul tău a găsit un obiect 21.02.09 15:40



ati mai vazut asa ceva? :O si is obiecte diferite :| lol =)) ce noroc !

Hai că vin eu să-ţi mai rup puţin din elan dacă ai venit şi pe forum să de lauzi... ;)

Din regulamentul care cere să fie citit de aici!

Reguli Triburile.ro a spus:
§6) Greşeală de program
Fiecare jucător este obligat să anunţe imediat descoperirea greşelilor în program (Support). Exploatarea greşelilor duce la închiderea contului sau la alte pedepse.


Exemple:
Dacă observi că primeşti prin întreruperea de unităţi mai multe materii prime înapoi decât ai dat, nu ai voie să exploatezi faptul acesta şi trebuie să anunţi greşeala.
Dacă observi că ai în ferma la nivelul 30 mai multe unităţi în sat decât ar trebui, trebuie să anunţi şi acest lucru.

Good Luck! şi speră că nu e bug :)
 

DeletedUser

am postat pe forum sa vad pareri .. sa stiu daca este o greseala sau ceva. nu sa ma laud, si in plus, nu e pe contul meu ! rog un moderator sa inchida tema. multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus