Pariuri.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser38023

Pariati moca ce vreti voi pe ce vreti voi!

Eu va propun urmatorul pariu:

Pentru ca pe lumea Speciala cu numarul 4 se anunta competitii fara precedent, iar cea mai urmarita de spectatori va fi, cu siguranta, cursa pentru innobilarea jucatorilor Kenji si Barecau, care, pana la acest moment, au inregistrat nu mai putin de 16 transferuri reusite catre lumea Casual (Practic, ei sunt inventatorii teleportarii, sau satele lor sunt defapt niste portaluri pentru lumea de dincolo), de dragul simetriei si repetitiei, merita sa numim jucatorul care le va netezi calea pentru lumea urmatoare..

Cu respect.


Viata lunga-sexy si linii de septari! :cool:
 

DeletedUser39475

Bre, Radule, un pariu presupune ca cineva il scoate pe jucatorul x de pe harta. Ce ai postat tu, e un target mai mult. Trebuie sa zici, "facem pariu ca-i scot pe astia de pe harta" sau ca "x ii scoate pe astia de pe harta". Venea altul si zicea, "eu fac pariu ca nu". Pariu pe 10 lei, bataie, injuraturile de rigoare si dupa castigatorul isi indesa pe gat premiul, dupa proba ulterioara. Ce dracu, nu ai manager la agentie?! :))
 

DeletedUser38023

E pariu pariu! :D

N-are rost sa ii punem cota si smecherii.. Am propus "care-i scoate pe aia".. Aveti dreptul la 1 nume de jucator! Daca nimeriti jucatorul eu dau 1000 de pp-uri, probabil o sa mai dai tu 1000, rakanishu sigur nu o sa se poata abtine sa nu puna si el 1000, negroteii pun si ei doua-trei mii, se aduna.. Castigatorul se face cu vreo 10.000 de pp-uri..

Venea altul si zicea, "eu fac pariu ca nu".
Pai pentru asta se dau 1.000.000 de pp-uri! E cea mai imposibila varianta!
 

DeletedUser44109

cuka ii innobileaza pe amandoi deodata .

pariez 500 de pp-uri .
 
Sus