Propuneri setari L101

L9 troll

member
Scor reacție
0
eu zic sa va duceti pe random nu va mai luati dupa playeri, ca ei joaca cu vor ei. asa vedem cine e smecherul smecherilor
 

Bachew

member
Scor reacție
0
Lumea 98 a fost cea mai populata si interactiva cand a fost introdusa din ultima perioada. De ce? Toata lumea a fost egala datorita Depozitului Premium, setare care era Off. Nu te mai simteai defavorizat din cauza jucatorilor a caror singura placere in viata este sa isi bage salarul in joc ca sa ajunga in top si sa se creada smecheri.

Era frumos si ca lumea 100 sa fie tot asa. Lumea 100 de Triburile. Depozit Premium: Off, era un numar frumos ca sa ne aducem un pic aminte cum era pe la inceputuri si de unde a plecat totul, dar...

Concluzie:
Propun ca lumea 101 sa fie la fel => Depozit Premium: OFF
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Lumea 98 a fost cea mai populata si interactiva cand a fost introdusa din ultima perioada. De ce? Toata lumea a fost egala datorita Depozitului Premium, setare care era Off. Nu te mai simteai defavorizat din cauza jucatorilor a caror singura placere in viata este sa isi bage salarul in joc ca sa ajunga in top si sa se creada smecheri.

Era frumos si ca lumea 100 sa fie tot asa. Lumea 100 de Triburile. Depozit Premium: Off, era un numar frumos ca sa ne aducem un pic aminte cum era pe la inceputuri si de unde a plecat totul, dar...

Concluzie:
Propun ca lumea 101 sa fie la fel => Depozit Premium: OFF
Cand spui cea mai populata faci misto sau?

A fost doar o echipa completa (cred) care a intrat acolo - Gentle.
Legend nici jumate nu au fost, Hools acolo s-a format.

Ideea a fost foarte buna, dar primirea de catre comunitate a fost un mare fail si probabil nici nu vor mai face prea curand setarile de acolo.
Cand nu e cerere, dispare si oferta.
 
Ultima editare:

Brăileanu

member
Scor reacție
0
Cand spui cea mai populata faci misto sau?

A fost doar o echipa completa (cred) care a intrat acolo - Gentle.
Legend nici jumate nu au fost, Hools acolo s-a format.

Ideea a fost foarte buna, dar primirea de catre comunitate a fost un mare fail si probabil nici nu vor mai face prea curand setarile de acolo.
Cand nu e cerere, dispare si oferta.

Gentle nu a fost echipa completă,nici măcar 10%
 
Sus