Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce-mi place.. care mai de care sare cu propria opinie pe aici...

Adenauer tata, facem niste curatenie !?:))
 

DeletedUser

si cred ca suntem printre singurii din top10 fara academii familii ...


Avalon.
Însuşiri
Numele tribului:Avalon.
Prescurtare:Aval0n
Număr de membri: 27
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.217.887
Punctaj total:1.217.887
Punctaj mediu:45.106
Loc: 29
Inamici învinşi:116.654 (210.)
Membri

oare? :eek:
 

DeletedUser38581

Cine putea sa faca academie daca nu catelusul no1 al avalon-ului arsenalfc:D:D
 

DeletedUser30118

Nu ma apuc sa discut diplomatia si strategia triburilor, cu un nimeni ca tine care evident e in lumea lui si habar nu are de multe detalii ale acestui joc, pana cand mai "cresti", noi doi nu avem ce discuta si o sa ignor aberatiile si ineptiile tale vazute din gemuletul unei "rotite".
O zi buna! ;)

P.S. a fost un topic facut sa vad discutii pe baza acestui razboi, cum au fost facute pana la aparitia specimenelor ca tine pe forum.Nu te obosi sa ma plictisesti.

Mister catalin...

Am uitat sa te intreb....tu cine esti???

Vad ca tot o dai in diverse ca, vezi domne', tu nu vorbesti cu un nimeni...ma intreb oare, daca toata lumea ar face la fel, cu tine ar mai vorbi cineva?;)

De aici te las pe tine sa tragi concluziile:)
 

DeletedUser38225

Mister catalin...

Am uitat sa te intreb....tu cine esti???

Vad ca tot o dai in diverse ca, vezi domne', tu nu vorbesti cu un nimeni...ma intreb oare, daca toata lumea ar face la fel, cu tine ar mai vorbi cineva?;)

De aici te las pe tine sa tragi concluziile:)

Stai linistit daca toata lumea ar face la fel, eu nu m-as plictisi te asigur de asta. Inteleg ,ai venit sa pui palma catelului , dar nu e cazul , caci nu se mai ia nimeni de el.
Cat despre mine, cand intradevar o sa imi pese de acest razboi vei simti diferenta si sa nu te indoiesti de asta.
 

DeletedUser38581

ce iti mai place savarina :D,numai atacuri la persoana faci ,chiar atunci cand respectivul nu se afla pe forum,acest lucru denota maturitate din partea ta ;)

Esti asa sigur ca respectivul nu se afla pe forum?:D Ia cauta pe la pagina 2 (din cate imi amintesc) sa vezi acolo declaratii de incurajare pentru avalon:p
 

DeletedUser30118

Stai linistit daca toata lumea ar face la fel, eu nu m-as plictisi te asigur de asta. Inteleg ,ai venit sa pui palma catelului , dar nu e cazul , caci nu se mai ia nimeni de el.
Cat despre mine, cand intradevar o sa imi pese de acest razboi vei simti diferenta si sa nu te indoiesti de asta.

:))
Daca nu iti pasa asa mult, nu incercai sa faci ceva, dar tu incerci, te chinui chiar mai mult decat aia care trebuie sa-si bata capul in locul tau...
Poate iti iese sau poate nu...pacat ca fugi de pe un cont pe altul, le unesti, apoi iar cedezi, iar inobilezi...nici tu nu stii ce sa faci:)
 

DeletedUser38225

a incerca nu e acelas lucru cu a face tot posibilu, e diferenta de "esenta"
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Are omul treaba o zi si o luati pe aratura :D? Hai baieti, veniti si voi cu o statistica, o analiza a razboiului pana acum, o harta...ceva care sa semene a razboi si nu a barfa!
 

DeletedUser38581

Are omul treaba o zi si o luati pe aratura :D? Hai baieti, veniti si voi cu o statistica, o analiza a razboiului pana acum, o harta...ceva care sa semene a razboi si nu a barfa!

Parte 1:
Triburi: Avalon
Parte 2:
Triburi: VVV, V.V.V.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 23
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 130,388
Tabăra 2: 140,910
Diferență: 10,522

chart
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deci avalon a luat mai putine sate, dar mai mari in puncte...e bine? Daca pierzi 2 sate de 3000 de puncte si iei unul de 6000, e avantaj sau dezavantaj?:D
 

DeletedUser11867

Stai linistit daca toata lumea ar face la fel, eu nu m-as plictisi te asigur de asta. Inteleg ,ai venit sa pui palma catelului , dar nu e cazul , caci nu se mai ia nimeni de el.
Cat despre mine, cand intradevar o sa imi pese de acest razboi vei simti diferenta si sa nu te indoiesti de asta.

esti haios rau:))
nu ma intrebi si tu daca stiu sa fac splituri sau se se chemau sprituri??:))

@adenaeur pe termen scurt si mediu e avantaj la viteza asta...pe termen lung dezavantaj
 

DeletedUser38581

esti haios rau:))
nu ma intrebi si tu daca stiu sa fac splituri sau se se chemau sprituri??:))

@adenaeur pe termen scurt si mediu e avantaj la viteza asta...pe termen lung dezavantaj

La cum se ataca pe la voi nu cred ca e avantaj:D:D
 

DeletedUser38231

Deci avalon a luat mai putine sate, dar mai mari in puncte...e bine? Daca pierzi 2 sate de 3000 de puncte si iei unul de 6000, e avantaj sau dezavantaj?:D

iti raspund cu o alta intrebare..e mai bine sa lansezi 2 atacuri cu cate o jumatate de full sau sa lansezi un full intreg?...cam asa e si cu satele , pararea mea :)
 

DeletedUser11867

La cum se ataca pe la voi nu cred ca e avantaj:D:D

cum se ataca la noi?
ia spune cata aparare mai ai tu ti-am macelerit cred mai mult de jumate azi pe zid 0 fara sa o punem pe cea a colegilor tai ramas si ai ramas si fara un sat...

si am uitat sa spun ca in conformitatea cu statistica de la razboaiele tribului suntem la egalitate cu VVV...17 sate luate 17 pierdute;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus