Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

DeletedUser25686

nuria...nu vreau sa incep cu out..ma refeream strict la faptul ca out si dmc au recrutat din BB...
de acolo => dmc-ul are multe din punctele actuale pentru ca multi jucatori mari sunt fosti membri BB

@ Eta Carinae:
1. intemeietor fiind intr-o fuziune care doreste inchiderea hartii nu trebuie sa dai afara pe unu care face exact ce faci si tu. am dreptate?
2. Mirc a luat primul sate...s-au organizat 2-3 cred...lucru neaprobat de mine in acel moment. si a fost un motiv in plus pentru ca m-am lasat(temporar).


primul si cel mai mare....este dezamagirea fata de ambele conduceri(mai putin raj din partea DMC-ului) ca nu au fost dispusi sa negocieze sincer.



nu stiu ce conturi mai ai vazut tu care nu stiu sa joace..dar ma surprinde :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa nu ne mai ferim si sa o spunem clar: V-ati dorit razboiul asta mai mult decat orice (si prin folosirea pluralui ma refer la cei care s-au crezut foarte buni si au facut orice posibil ca sa instige pe ceilalti mai mici in frunte cu intemeietorul vostru). In primul rand conducerea voastra si ma refer la Allbinuk este cea care si-a dorit acest razboi non-stop. Aici nu se incadreaza kennyanu - care din pacate nu a putut sa-si impuna punctul de vedere in trib si de aceea a renuntzat la conducere.


Ca sa vorbim despre jigniri - hai sa vorbim despre speedy88 versus allbinuk - vrei?

Ca sa vorbim despre joc - nu avem ce pentru ca nu il cunoasteti.

Ca sa vorbim de ce ati crezut voi ca e DMC-ul si ceea ce ati gasit de fapt cand l-ati provocat : se numeste ECHIPA - TRIB - PRIETENI

Ca sa nu mai vorbim despre altceva va doresc spor la cumparaturi - cu atat voi ramane in memorie despre tribul vostru din pacate: ca intemeietorul vostru a oferit 200 E pentru un cont in DMC si intrebarea mea este :

Cati bani imi dati ca sa preiau eu un cont de la voi??? :)))))

Asta e diferentza dintre DMC si NBZ.
 

DeletedUser33745

Adevarul e ca esti cel mai tare :)) !!!

nimeni nu si-a dorit razboiul asta mai mult ca tine si 206cct :D

oricum era ceva logic ca nu poti sa te bati cu un trib de doua ori mai mare ca tine si sa castigi si in conditiile in care la noi sunt doar cativa activi ! :))
 

DeletedUser

Adevarul e ca esti cel mai tare :)) !!!

nimeni nu si-a dorit razboiul asta mai mult ca tine si 206cct :D

oricum era ceva logic ca nu poti sa te bati cu un trib de doua ori mai mare ca tine si sa castigi si in conditiile in care la noi sunt doar cativa activi ! :))

pai cum era tylicare ? ca voi sunteti cei mai buni dupa L13? ca o sa castigati lumea?
o luati in freza bine de tot de la DMC:)) eu cand v-am spus ati spus ca cine dracu sunt eu. uite cum se intoarce roata, nu mai conteaza cine si cum si-a dorit acest razboi important ca el este:) si merge intr-o singura directie spre dmc cum ar spune rookmaster asta nu mai e razboi este o catastrofa nucleara:)
 

DeletedUser

Adevarul e ca esti cel mai tare :)) !!!

nimeni nu si-a dorit razboiul asta mai mult ca tine si 206cct :D

oricum era ceva logic ca nu poti sa te bati cu un trib de doua ori mai mare ca tine si sa castigi si in conditiile in care la noi sunt doar cativa activi ! :))

De cand am intrat acolo pe cont, bat de unul singur la tine.
Asa ca lasa textele si ne auzim pe harta.
 

DeletedUser

Oare sa fie steguletul alb ?
La cat am demolat la tine, probabil ca da.
 

DeletedUser26741

mai baieti

nu stiu ce stiti voi (legat de recrutarea din BB )si nici nu-mi bat capul ,pot sa spun insa ca cei veniti din BB au dorit razboiul asta

norocelule...nu te stresa de grija noastra...suntem destul de mari sa ne purtam de grija :)

p.s felicitari lui kirsty ...daca joaca proprietarul atunci cand e activitate...daca nu felicitari sitter-ului :)
 

DeletedUser35829

mai "cojocel" .. sa fim seriosi.. crezi ca mai e macar unul la ei care sa stea cand are atacuri? :)) tu nu vezi ca`si cauta jucatori si pe alte lumi si saracii nu au ce face sa scape de noi? :p n`au unde sa fuga, da` saracii ei incearca... n`au fost in stare decat sa recruteze fosti jucatori care au luptat candva de mult contra noastra, care si aia.. vai de steaua lor... (si nu ma refer la echipa de fotbal)
 

DeletedUser33745

bine ca ati adus voi dupa toate lumile jucatori :))

prea putini care au jucat in DMC, restul sunt alti jucatori !!

stiti cum sunteti voi? exact ca unu de vreo 20 de ani ce se ia la bataie cu unul de 14 :))) si se lauda ca-l bate !!!
 

DeletedUser35829

la noi alti jucatori? :)) cine te`a informat, te`a informat prost.. noi suntem aceeasi ;) ce ti se pare ca la descrierea tribului nostru scrie "Noi suntem =nBz="?!
 

DeletedUser33745

la noi alti jucatori? :)) cine te`a informat, te`a informat prost.. noi suntem aceeasi ;) ce ti se pare ca la descrierea tribului nostru scrie "Noi suntem =nBz="?!

stiam ca tu esti degeaba pe lumea asta, dar acum vad ca esti degeaba si la tine in trib :)

aveti jucatori noi, chemati chiar din decembrie de cand va pregateati de razboi !! =)

unul s-a dat de gol pe forum chiar in discutiile anterioare !!!

EDITAT TT

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pe forumul L13 nu trebuie sa fiu echidistant, aici sunt la fel ca si ceilalti useri, fara butoane, deci doar jucator:). Hai ca tin si cu DMC, HAI DMC, HAI DMC! :D
 

DeletedUser

Cum naiba sa inchida INNO lumea 13 cand se cumpara PP mereu :rolleyes: doar nu-s nebuni la cap :).
 

DeletedUser35829

stiam ca tu esti degeaba pe lumea asta, dar acum vad ca esti degeaba si la tine in trib :)

aveti jucatori noi, chemati chiar din decembrie de cand va pregateati de razboi !! =)

unul s-a dat de gol pe forum chiar in discutiile anterioare !!!

EDITAT TT

n`am vrut sa`ti raspund, dar totusi nu ma pot abtine..

in primul rand, vreau sa va multumesc pentru cea mai inteleapta decizie :D DELETE in masa! :D
in al 2-lea rand, vreau sa`ti spun, ca in DMC, revin jucatorii vechi... si cei care revin, revin doar cand este nevoie, nu sa se certe de la barbari ;) acum, sincer, au revenit degeaba... n`au avut ce face.. cum spui tu, sunt degeaba pe lumea asta, degeaba la mine in trib, insa, te`asigur, ca sunt cu 10 clase peste mai toti jucatorii din nbz ;) va chinuiti in K24, cate 5 sa`mi luati 1 sat si nu reusiti.. dupa +400 de atacuri in 3-4 zile... 0 sate luate.. si acolo unde nu aveam nimic pe sat, tot nu ati luat.. sincer, admir curajul lui the mist, care a atacat si el si saracu` i`am rupt mai multi nobili decat a putut el produce.. :)) (desi, stiu ca nu stie sa joace : ataca cu 4 nobili intr-un atac cu ideea ca poate or sa scada adeziunea toti?! :O ).. in rest.. vai de voi...

edit : here dovada
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33745

mare jucator ce esti tu :)))

delete in masa numesti tu la 3 jucatori ??? :))) erau chiar conducerea !!!

si eu as fi dat in locul lor !!
 

DeletedUser35829

okay.. daca tu spui ca nu o sa mai fie nici un delete dupa astia 3... okay... insa, pun pariu ca va stergeti mai mult de jumatate :p

nu sunt mare jucator ;) sunt chiar foarte mic in comparatie cu chivu, raj, rony, cavaleruldac, luc14 si multe alte caractere gen.. insa, in comparatie cu voi... voi lasati foarte mult de dorit...

apropo, poti da si tu delete.. nu o sa`ti duca nimeni dorul pe harta.. :) si nici aici :)
 
Sus