Spam

DeletedUser

ce liniste aici, unde sunt discutiile de alta data, certuri, razboi, aliati, spioni.....
 

DeletedUser29198

Pai daca nu mai sunt razboaie nu mai sunt nici certuri,magic nu mai are nici un razboi (ala cu wanted nu se mai pune ),3-sla are un razboi cu newage si asta dus de maxim 20 de jucatori adunati din ambele triburi,celelante 2 triburi nu stiu ce razboaie au,oricum au ramas doar 1 trib mamut si 4 care mai conteaza,in rest sunt triburi care au ramas doar numele de ele sau triburi infiintate de dragu de a avea trib ....deci ce discuti sa mai fie ....mai vine si pastele acum
 

DeletedUser21711

cred ca lumea 5 a murit. La propriu...

Ar trebui inchisa... deja am inceput sa jucam fara rost. De ce zic asta? Pai, oricum ne-am razboi si am lupta.. soarta lumii ramane in mainile MAGIC.

Luptam, ii batem pe newage. Si apoi, ce facem ? Nimic...

Pierdem, ne bate newage? Si apoi, ce facem? Vine MAGIC ii curata si tot sfarsitul e.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29650

Din pacate cred ca ai dreptate, ce se intampla acum e un fel de lungeste-i doamne boala. Nu stiu cum stau lucrurile in toata lumea 5, dar in vest razboiul s-a terminat de mult.
 

DeletedUser16781

De ce sa fie inchisa ,ca nu mai au unii chef de joc ? :)) Daca s-au plictisit atunci sa-si dea stergere si sa-i lase pe restul sa joace in continuare.

Activitate inca mai este,cel putin in zona de contact a triburilor live si newage doar ca am fost fortati sa nu ne mai mainifestam pe forumul extern :p

Cand erau discutii pe forum,certuri si ale chestii toata lumea spunea "e ultima data cand postez" ca mi s-a scarbit de astea ,acum sa inteleg ca duceti dorul certurilor ahh ? :))


Cat despre sfarsitul lumii,nu se stie de unde sare iepurele :p
 

DeletedUser

nu mai are nimeni chef de extern cand avem un intern cu toate triburile :))
 

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser

hmm, va e dor de scandal? aduceti-le pe megara si rugayah si se rezolva imediat :)
 

DeletedUser21711

hmm, va e dor de scandal? aduceti-le pe megara si rugayah si se rezolva imediat :)

certurile lor, erau plictiseli deja...
nici nu ma mai chinuiam sa citesc ditai' mesajele..

deci, nu ar fii tare bune ele... in momentul de fata... :D


dar, pana la urma, asta e rubrica de SPAM... :)de spam 2010..., trebuie sa spamam, nu neaparat sa ne certam :D
 

DeletedUser

mama razvane, dar vad ca te tii de l5 nu gluma :))), ah ce vremuri au fost....parca ieri era unique vs restul harti :rolleyes:old times ..:rolleyes:
 
Sus