Love Respect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Trib

Love Respect


Mai vreti si slogan?!

Deci, avem chestii mai importante de facut cu timpul nostru decat sa va onoram forumul cu un anunt serios din partea acestui viitor trib legendar. In concluzie, vom raspunde la intrebarile la care credem noi ca ar trebui sa raspundem. Toate contestatiile se depun prin sistemul intern de Suport.

FAQ:

Ce pana mea e asta? - Un trib de morti rasculati care n-au treaba cu viata lor si se reapuca de jocul asta in care n-au facut niciodata nicio branza si nici nu vor face.

Ce prescurtare o s-aveti? - Avand in vedere cu nu suntem prea originali si nici n-avem chef sa ne pierdem timpul in care nu facem nimic, o sa-i zicem “LoveR”.

Cine naiba se baga sa conduca asa ceva? – Frustratii care n-au fost in stare sa-si faca un trib decent si-acum vor sa esueze impreuna:
cuka & ???? -Daca ghiciti cine e aveti o bere

Ce avantaje voi avea daca intru in mizeria asta? – Avantaje?


Acestea fiind zise, va asteptam pe L29 sa esuam lamentabil, de data asta ca o mare familie fericita (sau nu).

Directia de inceput va fi catre cea mai apropiata carciuma.

Pentru invitatii mesaje pe privat!

V-am pupat! Ne vedem la margine!
 

DeletedUser20561

Eu as numi "optimismul" asta sarcasm sau caterinca,da daca tu preferi sa-i spui optimism...
 

DeletedUser41807

Cu caterinca asta , i-am umilit cam pe toti in vremurile noastre bune ;)
 

DeletedUser41807

Rares :D , uite inca un fiu pierdut pe l15 :D , aici zozo daca ma mai tii minte ;) , vrem sa stragem gasca aia nebuna care defiinta 3 triburi pe zi :)))
 

DeletedUser

Bai cuka se alege prafu de trib =))) numa sebica mai lipseste :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rares :D , uite inca un fiu pierdut pe l15 :D , aici zozo daca ma mai tii minte ;) , vrem sa stragem gasca aia nebuna care defiinta 3 triburi pe zi :)))

salutare,cum sa nu te mai stiu :) a fost cea mai tare gasca :D ar fi o lume interesanta daca am fi cei de pe 15 :D
 

DeletedUser

Pentru mine a fost cea mai interesanta,cea mai activa lume,acolo mi`am facut prieteni adevarati si am cunoscut multa lume,a fost o atmosfera foarte buna in trib....acuma e plictiseala :(
 

DeletedUser17308

am cunoscut si eu prieteni , acolo am invatat sa farmez:) si a fost interesanta lumea, a fost lume cu nivel la curte
 

DeletedUser17308

vezi ca lauda de sine nu miroase a bine:)) sa nu iei clasa de la vreunu
 

DeletedUser17308

:)))
am ajuns la lumea29 , deja majoritatea au avansat , toti au prins jocul , nu trebuie sa subestimezi pe nimeni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus