Eroica

DeletedUser

Este evident cat de putin succes au metodele de recrutare de genul acesta. Jucatorii cu adevarat buni au deja triburi formate alaturi de vechii prieteni, iar cei prosti nu intra pe forumul extern.

M-am intors in joc dupa o lunga absenta si vreau sa vad ce s-a mai schimbat pe aici.

O sa imi intemeiez un trib, undeva pe harta - nu vreau sa fac recrutari sau ceva ci doar sa va anunt ca tribul Eroica este / va fi un trib serios. Daca o sa ne intalnim pe harta, cer si ofer respect indiferent daca vom fi aliati sau dusmani.

Postez asta aici deoarece triburile mici si fara vedete in ele au mereu dezavantajul de a fi tratate de sus si cu aroganta de unii jucatori mai experimentati.

Bafta tuturor pe noua lume - sa ne distram impreuna, asa cum am mai facut-o de atatea ori.
 

DeletedUser17308

Doar cei cu gura mare si fara experienta care isi fac trib sunt luati la misto:)
Frumoasa prezentare , Succes
 

DeletedUser

Aici este si viitoarea noastra emblema. M-am gandit sa ies putin din tiparele cu monstri, razboinici, spade si iepe de prasila.
309hmw5.jpg
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Spor si succes cu tribul, cu jucatori motivati si cu o ambianta interna destinsa sigur veti impune respect. (: Toate cele bune!
 

DeletedUser

Cel mai frumos topic de pana acum. Bafta cu tribul, poate am bafta sa ma nimeresc langa voi.
Frumos ar fi sa bifeze toti "Intamplator" si click "Confirmare".
 

DeletedUser

@Kimosabe, te stiu jucator "batran" cu o caruta de experienta. Chiar daca faci parte din vechea generatie, ai ramas sper eu acelasi jucator de calitate pe care-l stiam. Cu gura mare se poate intemeia un trib, dar niciodata conduce. Si multumim.

@Angel Dust, multumim de urari. Vom juca cat de corect si cinstit putem. Vom juca onorabil si civilizat. Dar oare, astea sunt lucruri pe care jucatorii actuali le mai respecta?

@sadece multumim. Este oarecum exacgerat sa vorbim la plural momentan avand in vedere ca viitorul meu trib este momentan compus doar din mine si ideile mele. Daca va fi sa nimerim in aceeasi zona sper sa avem un joc cat mai placut.

Si mi-am actualizat emblema ...
2mfkqao.jpg
 

DeletedUser36071

Frumoasa exprimare ... Dacă le ai si cu jocul , o sa faci sigur treaba buna , îți urez mult succes :)
 

DeletedUser

Vom juca onorabil si civilizat. Dar oare, astea sunt lucruri pe care jucatorii actuali le mai respecta?

Mai sunt cativa astfel de jucatori, dar nu multi.Eu am plecat pe .us pentru ca am cautat alta mentalitate, si sa fiu sincer nu voiam prea multa concurenta, din lipsa de timp. Adevarul este ca peste tot sunt oameni, si oamenii difera , caracter, educatie, principii etc. Mi-am facut "prieteni" cu care vorbim pe skype, si mi-am luat-o-n freza de la altii ca mi-au jurat ca vor lupta pana la capat, ei fiind si motivul decaderii mele acolo(si o lipsa de 3 saptamani). Oricum, de invatat invatam din toate, bune sau rele, dar eu merg pe principiul jocului frumos, civilizat, fiind prieten bun cu "dusmanul" de acolo.
 

DeletedUser38225

Interesanta expunere si frumos mod de a ati face simtita prezenta, spor si ne vedem pe harta:p
 

DeletedUser40969

degeana aveti descriere frumoasa daca ati ajuns sa dati mesaje playerilor sa vina la voi in trib....
 

DeletedUser

degeana aveti descriere frumoasa daca ati ajuns sa dati mesaje playerilor sa vina la voi in trib....

Dupa cum am spus, acesta este un trib spontan. Nu am venit decat eu pe lumea asta, fara nici un vechi coleg sau prieten. Recrutez de peste tot si sortez pe parcurs jucatorii buni cu care voi face treaba buna.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
degeana aveti descriere frumoasa daca ati ajuns sa dati mesaje playerilor sa vina la voi in trib....

degeana te bagi tu în seama daca ti se pare aiurea sa trimita mesaje pentru recrutari. Oare de zecile de triburi care doar arunca invitatii în stânga si-n dreapta ce spui ?
 
Ultima editare:

DeletedUser20794

degeana te bagi tu în seama daca ti se pare aiurea sa trimita mesaje pentru recrutari. Oare de zecile de triburi care doar arunca invitatii în stânga si-n dreapta ce spui oare ?

Aici... omu are un punct de vedere. :)). Plus ca nu vad partea rea in a recruta atata timp cat se poarta o discutie inainte... :-??
 
Sus