Triburi plagiate

  • Autor subiect Gică Carabină
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26839

raka era cu cl-ul..puii erau altii..da' nu vad nici un nume cunoscut :))
 

DeletedUser35829

ma, da` lumii 13 nu`i acorda nimeni atentie?! :)) lumii 8?! :)) puteti lua nume de acolo.. de pe lumea 7 n`am vazut "plagiaturi" doar pe 28, acolo unde am fazut un ~DW~...
 

DeletedUser1061

terror pe l27 nu a avut nimic de spus...ca ai recrutat la gramada si a ajuns pe 1 e altceva..
ce razboi important a castigat? nici unul asa ca nu te mai da mare ai fost pe 1 o zi...

Iti place sa vorbesti fara tine? :) Terror a fost in Top3 (schimband zilnic locurile 1, 2, 3 cu alte doua triburi cu care se bateau pt 1) timp de cateva luni!
Pe de alta parte, Terror a inceput încă de atunci un război cu familia wwizz (trei triburi full) pe care il duce chiar si acum desi practic tribul TERROR nu mai exista decat pe hartie! :) Inca nu a pierdut războiul ăsta :)
Sigur insa, daca vorbeste doar rautatea din tine atunci poti sa spui orice ca este spatiu destul si eu promit sa nu iti mai dau replica!
 

DeletedUser20561

Ba dandanaua,las-o mai moale.Te laudai mai devreme ca ai din prima zi tribul full ca si cand mare reusita ai avut.Ai recrutat la gramada cum spunea dumieu.Pe 27 nu am jucat,da aici asa ai facut.Termina odata cu laudele astea ca ai dus un trib pe primul loc.
 

DeletedUser11867

Iti place sa vorbesti fara tine? :) Terror a fost in Top3 (schimband zilnic locurile 1, 2, 3 cu alte doua triburi cu care se bateau pt 1) timp de cateva luni!
Pe de alta parte, Terror a inceput încă de atunci un război cu familia wwizz (trei triburi full) pe care il duce chiar si acum desi practic tribul TERROR nu mai exista decat pe hartie! :) Inca nu a pierdut războiul ăsta :)
Sigur insa, daca vorbeste doar rautatea din tine atunci poti sa spui orice ca este spatiu destul si eu promit sa nu iti mai dau replica!

dap invidios pe tine:))
nu ai raspuns la intrebare ce razboaie a castigat terror sa fie considerat mare brand...a jucat putin la inceputul lumii si atat...uite ca eu tot joc prin avalon...a facut macar 10% din ce a facut avalon pe triburile? sau noobs,immo etc...
 

DeletedUser39591

Care e nick-ul in avalon ?
(Sper ca vorbesti de lumea 29)
P.S NU FACETI SPAM ! VA VA BATE NENEA RAKA DACA O SA MA PLANG LUI !
 

DeletedUser40739

© Lumea 29 va avea drepturi de autor !
Plagiatorii vor fi supusi unor chinuri groaznice, de la taierea nasului pana la amputarea stegozaurului.:p
Daca vor continua sa copieze 'vedetele tribale' cu idei originale, vor fi trasi in teapa ..:eek:;)
©
 

DeletedUser

Iti place sa vorbesti fara tine? :) Terror a fost in Top3 (schimband zilnic locurile 1, 2, 3 cu alte doua triburi cu care se bateau pt 1) timp de cateva luni!
parerea unuia care te-a tot vazut pe ultimele 3 lumi ridicandu-ti in slavi tribul :
sa ajungi in top e relativ usor in special la inceput de lume cum ati ajuns voi . mai greu e sa te mentii acolo . cred ca sunteti singurul trib de 'top' ( observi ghilimelele ) de pe .ro din ultimii ani care intra pe 3 lumi consecutive ( 27-28-29 ) si 'seamana' ( observi din nou ghilimelele ) teroarea . daca erati un trib serios cu o conducere serioasa stateati pe o lume si faceati treaba acolo nu va plimbati ca tiganul cu caruta peste tot pe unde e iarba mai verde . pot pune pariu de pe acum ca stim deja un trib care va exista pe lumea 30 si anume ... terror .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

chevyx, ai chef de cearta de dimineata?. lasa oamenii sa simta elanul muncitoresc de 1 mai:)):p
 

DeletedUser

nu ma cert anne , e strict parera mea . merg pe principul mai putin din gura si mai mult pe harta ;)
 

DeletedUser34781

hei, doar am trecut pe aici, fug mai departe... doar mi s-a parut ca-ti bati capul degeaba:confused:
 

DeletedUser33206

Iti place sa vorbesti fara tine? :) Terror a fost in Top3 (schimband zilnic locurile 1, 2, 3 cu alte doua triburi cu care se bateau pt 1) timp de cateva luni!
Pe de alta parte, Terror a inceput încă de atunci un război cu familia wwizz (trei triburi full) pe care il duce chiar si acum desi practic tribul TERROR nu mai exista decat pe hartie! :) Inca nu a pierdut războiul ăsta :)
Sigur insa, daca vorbeste doar rautatea din tine atunci poti sa spui orice ca este spatiu destul si eu promit sa nu iti mai dau replica!



dandanaua te credeam om serios....ai uitat cum pe 27 te rugai de wwizz sa faceti alianta la inceputul jocului?
apoi ai inceput sa recrutezi in stanga si in dreapta de ai ajuns cu tribul undeva mai sus in clasament dar nu pt f mult timp apoi ai pus-o de o mare coalitie contra wwizz care nu erau 3 triburi full ci doar unul ( celelalte 2 academii erau cu jucatori mici sau inactivi ) pe cand marea coalitie era formata din 10 triburi...voi si academiile, titans si academiile plus inca vreo 2 nu prea insemnate...wwizz inca mai exista pe l27 pe cand restul s-au desfiintat iar terror doar cu vreo cativa jucatori
 

DeletedUser1061

dandanaua te credeam om serios....ai uitat cum pe 27 te rugai de wwizz sa faceti alianta la inceputul jocului?
apoi ai inceput sa recrutezi in stanga si in dreapta de ai ajuns cu tribul undeva mai sus in clasament dar nu pt f mult timp apoi ai pus-o de o mare coalitie contra wwizz care nu erau 3 triburi full ci doar unul ( celelalte 2 academii erau cu jucatori mici sau inactivi ) pe cand marea coalitie era formata din 10 triburi...voi si academiile, titans si academiile plus inca vreo 2 nu prea insemnate...wwizz inca mai exista pe l27 pe cand restul s-au desfiintat iar terror doar cu vreo cativa jucatori

daca vrei, am si acum mesajele de la wwizz care cereau sa imi fie academie pe L27! Daca nu ma insel, chiar si aici pe forumul extern este mentionat undeva faptul ca s+a negociat asta. Pana la urma nu am acceptat ca wwizz sa fie academie a Terror pentru ca vroiau sa isi pastreze numele fara sa includa in denumire si un derivat de la Terror... asta e realitatea si daca vreti o pot demonstra cu mesajele din joc!!

Altfel, vad ca unii sunt stresati de faptul că fac acest trib in fiecare lume! Ei bine, da, voi continua să îl fac - spre disperarea unora - până m-oi sătura de jocu ăsta! :) Stresul ăsta însă ştiu de unde vine... Din faptul că am apărut aşa, "brusc", şi nu sunt încadrat în "schemă" alături de jucătorii "vechi" (şi la propriu, dar şi la figurat) care se cred deja proprietari pe fiecare lume care apare! Şi când vine cineva din "afară" şi le ia "jucăria" se întunecă imediat la faţă şi încep să expire injurii pentru că e mai greu să fii decent şi bine-manierat! Spor! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus