Triburi plagiate

  • Autor subiect Gică Carabină
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Classic Elite

Însuşiri
Numele tribului: Classic Elite
Prescurtare: Clasic
Număr de membri: 75
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 17.116
Punctaj total: 27.455
Punctaj mediu: 366
Loc: 1
Inamici învinşi: 811 (8.)
Plagiat =))))
 

DeletedUser33206

daca vrei, am si acum mesajele de la wwizz care cereau sa imi fie academie pe L27! Daca nu ma insel, chiar si aici pe forumul extern este mentionat undeva faptul ca s+a negociat asta. Pana la urma nu am acceptat ca wwizz sa fie academie a Terror pentru ca vroiau sa isi pastreze numele fara sa includa in denumire si un derivat de la Terror... asta e realitatea si daca vreti o pot demonstra cu mesajele din joc!!

Altfel, vad ca unii sunt stresati de faptul că fac acest trib in fiecare lume! Ei bine, da, voi continua să îl fac - spre disperarea unora - până m-oi sătura de jocu ăsta! :) Stresul ăsta însă ştiu de unde vine... Din faptul că am apărut aşa, "brusc", şi nu sunt încadrat în "schemă" alături de jucătorii "vechi" (şi la propriu, dar şi la figurat) care se cred deja proprietari pe fiecare lume care apare! Şi când vine cineva din "afară" şi le ia "jucăria" se întunecă imediat la faţă şi încep să expire injurii pentru că e mai greu să fii decent şi bine-manierat! Spor! :)



aoelu...am trait sa o vad si pe asta...cand vreodata sa devina wwizz academia cuiva cu atat mai mult a tribului terror..poate nu stii ca decat sa se intample asta dau stergere cont in masa indiferent de locul ocupat...chiar as vrea sa vad acest mesaj dar din pacate nu voi apuca pt ca el nu exista

nu cred ca are cineva ceva cu tine ca faci terror pe fiecare lume ( il poti face se de doua ori daca vrei ) numai ca a face un trib si a face performanta cu el e cale lunga iar tu nu ai reusit sa faci acest lucru pe nici o lume...daca ai fost pt o zi sau doua pe locul 1 la inceput de lume asta nu inseamna ca ai facut performanta.....cand vei ajunge cu tribul sa controlezi macar un sfert de harta, sa impui diplomatii, sa castigi razboaie si sa faci ca triburile dusmane sa cada precum piesele de domino abia atunci revino pe aici sa spui ca este plagiat..in rest este asa cum a mai spus cineva doar un nume si nu un brand
 

DeletedUser17308

dar sa mor de nu m'am plictisit sa intru pe aici si sa vad teror sus teror jos:))
 

DeletedUser24374

nu joc...acum am ajuns in tara si eu
sa vad zilele astea ce si cum
 

DeletedUser37971

Moartea unui om este o tragedie. Moartea a milioane este statistica.......Iosif Vissarionovic djugasvilii Stalin
 

DeletedUser

Altfel, vad ca unii sunt stresati de faptul că fac acest trib in fiecare lume! Ei bine, da, voi continua să îl fac - spre disperarea unora - până m-oi sătura de jocu ăsta! :) Stresul ăsta însă ştiu de unde vine... Din faptul că am apărut aşa, "brusc", şi nu sunt încadrat în "schemă" alături de jucătorii "vechi" (şi la propriu, dar şi la figurat) care se cred deja proprietari pe fiecare lume care apare! Şi când vine cineva din "afară" şi le ia "jucăria" se întunecă imediat la faţă şi încep să expire injurii pentru că e mai greu să fii decent şi bine-manierat! Spor! :)
da , ai devenit etalonul triburilor sa stii . a fost o perioada destul de mare in care pe fiecare lume nou aparuta aparea un trib . yakuza ( de cand joc eu tribul asta nu l-am vazut sa aiba o minima realizare in joc , poate inainte a avut , nu ma pronunt asupra a ceea ce nu stiu ) . si nu doar yakuza , au mai fost cateva nume care apareau precum ciupercile dupa ploaie . apoi dispareau la fel de repede . la fel e si cu terror-ul tau , isi trece in istoric din ce in ce mai multe lumi fara a avea vreo reusita . bine , nu-i al tau ca e preluat , nu ai reusit inca sa creezi un brand . cand vei reusi sa tii numele asta in top 2-3 ani pe vreo lume nu va mai comenta nimeni nimic dar atata timp cat realizarile numelui asta sunt zero toata lumea iti va rade in nas cand vei mai iesi in fata cu el . ma convingi din ce in ce mai mult de faptul ca esti genul care vrea sa impresioneze prin aparente ( prin nume ) nu prin realizari . nu are nimeni nimic cu tine sau cu numele terror asa cum iti inchipui tu in afara faptului ca dai prea mult din gura fara a avea si o sustinere a unor minime realizari in spate . daca vrei sa accepti un sfat , vorbeste mai mult pe harta si mai putin pe forum . tu faci invers ( e parerea unuia care n-a avut de-a face cu tine pe vreuna dintre ultimele 3 lumi ) . succese .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

Însuşiri
Numele tribului: Hegemony
Prescurtare: [H]
Număr de membri: 5
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 740
Punctaj total: 740
Punctaj mediu: 148
Loc: 228


iar?
 

DeletedUser1061

da , ai devenit etalonul triburilor sa stii . a fost o perioada destul de mare in care pe fiecare lume nou aparuta aparea un trib . yakuza ( de cand joc eu tribul asta nu l-am vazut sa aiba o minima realizare in joc , poate inainte a avut , nu ma pronunt asupra a ceea ce nu stiu ) . si nu doar yakuza , au mai fost cateva nume care apareau precum ciupercile dupa ploaie . apoi dispareau la fel de repede . la fel e si cu terror-ul tau , isi trece in istoric din ce in ce mai multe lumi fara a avea vreo reusita . bine , nu-i al tau ca e preluat , nu ai reusit inca sa creezi un brand . cand vei reusi sa tii numele asta in top 2-3 ani pe vreo lume nu va mai comenta nimeni nimic dar atata timp cat realizarile numelui asta sunt zero toata lumea iti va rade in nas cand vei mai iesi in fata cu el . ma convingi din ce in ce mai mult de faptul ca esti genul care vrea sa impresioneze prin aparente ( prin nume ) nu prin realizari . nu are nimeni nimic cu tine sau cu numele terror asa cum iti inchipui tu in afara faptului ca dai prea mult din gura fara a avea si o sustinere a unor minime realizari in spate . daca vrei sa accepti un sfat , vorbeste mai mult pe harta si mai putin pe forum . tu faci invers ( e parerea unuia care n-a avut de-a face cu tine pe vreuna dintre ultimele 3 lumi ) . succese .

Chevyx dragă, nu ai loc de mine să postezi pe Forum? :) Pe de altă parte, te anunţ că triburile nu sunt decât un JOC pe care de regulă îl joci cât timp îţi place, te simţi bine făcând-o sau cât timp îţi fac prietenii "viaţa" plăcută aici. Deci, dacă mâine mă voi plictisi, voi renunţa fără să mai stau 3 ani cu TERROR ca să te conving pe tine. Dacă în schimb mă voi simţi bine jucând acest joc, voi sta mai mult de 3 ani, purtând TERROR pe spatele meu şi în coşmarurile unora! :)
Apoi... Ar trebui să îmi cer scuze că am făcut acest trib "doar" pe L27, 28 şi 29? Ar trebui să nu mă bucur de jocul ăsta şi de "socializarea" pe forum decât după 3 ani? Dar de ce? Ca să te simţi tu bine (şi alţi 2-3)? Trebuie musai să câştig o lume ca să fiu mândru, pe bune, de "munca" mea şi a echipei mele aici? Nu pot fi mulţumit ACUM cu ceea ce am, chiar dacă în viziunea ta ceea ce am nu e de ajuns? Deci, prietene, probabil va fi aşa cum zici, probabil vom fi cei mai slabi, probabil nu vom realiza nimic cu tribul, probabil tu vei câştiga tot, pe toate lumile, dar îţi spun ceva: puţin îmi pasă! Eu joc, mă simt bine, leg prietenii, creez o mică şi frumoasă comunitate "Terror" în care eu şi alţi câţiva zeci de prieteni ne simţim bine aşa că te rugăm respectuos să ne laşi s-o facem în felul nostru, oricât de absurd ţi-ar părea acest fel, ok?
 

DeletedUser

triburile nu sunt decat un joc ? of doamne ...
fa ce vrei unde vrei cand vrei tati , traim intr-o tara libera . cum tu ai voie sa te lauzi ca nu ai nici o realizare la fel si eu am voie sa imi spun punctul de vedere . totodata ma bucur ca simti mandru de munca ( realizarile ) ta . dar trebuie sa te intreb ceva , care munca ( realizari ) ?
o zi frumoasa .
 

DeletedUser1061

:)) promit să nu îţi aduc un profesor de română care să îţi spună varianta corectă pentru că ai la îndemână încă o variantă: sună un prieten! :))

ce stresat eşti de (ne)realizările mele! Voi încerca să nu te dezamăgesc! "Mami"... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii ca si vorba cu mami are o replica ? dar nu-mi permit sa ti-o spun pe forum , te las sa o descoperi singur . alta data fii atent ce scrii ca ti-o tragi singur fara sa iti dai seama .
adu-mi profesorul ala sa imi explice cum mai multe sunt 1 singur , oke ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus