Jefuit-resurse si sate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20561

Ba misule ce asistent de farmare ma?Acuma pe bune.Tu chiar scrolezi harta aia ca sa acoperi 1500 sate ?Greu de crezut.Sigur ai si vreun script.Ca 1500 de sate in acelasi timp e ENORM.Nu cred ca e omeneste posibil doar cu asistentu.Te plictisesti.Eu si cu script ilegal fara autoclicker dupa 3-4 minute ma plictisesc,iau o pauza si revin peste 5 minute dupa ce trag cu ochiul la forum.
 

DeletedUser17308

Ba misule ce asistent de farmare ma?Acuma pe bune.Tu chiar scrolezi harta aia ca sa acoperi 1500 sate ?Greu de crezut.Sigur ai si vreun script.Ca 1500 de sate in acelasi timp e ENORM.Nu cred ca e omeneste posibil doar cu asistentu.Te plictisesti.Eu si cu script ilegal fara autoclicker dupa 3-4 minute ma plictisesc,iau o pauza si revin peste 5 minute dupa ce trag cu ochiul la forum.
off doamne tu vezi ce scrii pe forum? si eu dau in jur de 1000 atacuri, si se dau chiar si 3-4 atacuri pe acelasi sat:) hai ca te invat prea multe
 

DeletedUser41545

off doamne tu vezi ce scrii pe forum? si eu dau in jur de 1000 atacuri, si se dau chiar si 3-4 atacuri pe acelasi sat:) hai ca te invat prea multe

sat-atac-ok din cate stiu e legal...asa e sau ma insel?
Oricum asta cu asistentu de farmare e o gluma buna..
 

DeletedUser

sat-atac-ok din cate stiu e legal...asa e sau ma insel?
Oricum asta cu asistentu de farmare e o gluma buna..

baga skype-ul meu djmisu23 si cand vrei tu stau si tin calutii in sat nu toti ca nu pierd farm sa-ti demonstrez, dar tin 200 caluti si iti arat ce repede se trimit cu asistentu, iti partajez ecranul pe skype si atac, si cronometrezi apoi inmultesti cu 8 si mai adaugam cam 30 secunde cat schimb paginile, adica am 3 pagini de 100 de sate... imi e usor pentru ca niciodata de cand joc pe lumea asta nu am avut toti caii acasa, mereu au fost pe drum 32.347 sate jefuite...


LE: Locţiitori pentru acest cont în ultimele 120 de zile: 1 zi
 

DeletedUser20561

Aaa.Da.Pai daca doar atacati din pagina cu asistentu da.Da altfel nu.Ma gandeam ca ataca de pe harta :D
Da kimo,lasa-ma sa joc cum stiu.Ce-i drept,esti mai bun ca mine.Dar pana acum nu m-ai invatat nimic.
 

DeletedUser17308

Aaa.Da.Pai daca doar atacati din pagina cu asistentu da.Da altfel nu.Ma gandeam ca ataca de pe harta :D
Da kimo,lasa-ma sa joc cum stiu.Ce-i drept,esti mai bun ca mine.Dar pana acum nu m-ai invatat nimic.

odata tre sa ataci pe harta apoi satele vin memorate in asistent, eu de exemplu am cam 300 barbare in asistent, nu sunt mai bun ca nimeni doar iti explicam cum sta treaba:)
 

DeletedUser41545

mi l-am activat si eu acum si asa e , prima oara cand il folosesc:D
 

DeletedUser20561

odata tre sa ataci pe harta apoi satele vin memorate in asistent, eu de exemplu am cam 300 barbare in asistent, nu sunt mai bun ca nimeni doar iti explicam cum sta treaba:)

Asta stiam.Si cautam un script ilegal ca sa farmez mai usor pe telefon.Da mai bine atac asa.Cu asistentu.Merge si pe telefon brici.1 atac la secunda daca ma misc repedecpe telefon.Asta fara schimbat de pagini.
Poate ca pana la urma m-ai invatat ceva :p
 

DeletedUser39591

Scoala nr.I de farmat "Kimo"

Director - Kimosabe
Profesori - Kimosabe & Dj.Misu23
Elevi - marelecastigator & Avangrade
 

DeletedUser17308

exagerezi:)eu doar am explicat ca se poate farma cu asistentul de farmare, pe 28 unu avea jefuitorul la sate cu vreo 7k sate jefuite am zis ca e imposibil fara autofarm dar dupa ce am descoperit asistentul am realizat ca e totul posibil:)
 

DeletedUser39591

Eu nu ma prea pricep la farm:(
Am si eu 40 cav usoara pacatoase:(
Si mai trimit si eu...cate 5 ... si mai iau cate 100... de fiecare :(
CRIZA FERMELOR! NU FAC RESURSE:((
Si cand vad ca am luat fulll...mai dau un atac...azi mi s-a intimplat sa iau full...si au ramas ceva resurse...am trimis...dar le-a luat altul:(((
 

DeletedUser20561

Bai haba,da esti chiar amuzant.

Kimo,mersi din nou.Nu stiam ca pot pune 100 de sate pe pagina.Vezi ca ne putem intelege ?


Edit:Nu gasesc unde setez cate sate sa apara.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

Bai haba,da esti chiar amuzant.

Kimo,mersi din nou.Nu stiam ca pot pune 100 de sate pe pagina.Vezi ca ne putem intelege ?

Ai zis-o ironic...
Asta e...incerc sa mai comentez si eu pe aici si sa vad macar ":)))" dar... nu prea mai zaresc ochii mei asa ceva :((
Hai ca am plecat...
Bafta cu farmingu... :)
 

DeletedUser41545

Scoala nr.I de farmat "Kimo"

Director - Kimosabe
Profesori - Kimosabe & Dj.Misu23
Elevi - marelecastigator & Avangrade

daca eu sunt elev tu ce esti? incepe cu p si se termina cu ist , nu am cerut sfaturi din cate vezi de la kimo sau de la altcineva doar am intrebat despre un script
 

DeletedUser20561

Deci mai exact ce e ?Ca nu gasesc cuvant care incepe cu P si se termina cu IST.Si le am cu dastea.Am un limbaj destul de colorat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus