Jefuit-resurse si sate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39591

Bai haba.Ideea e ca macar in start trebuie sa farmezi.Tu pe 29 ai doar 10 atacuri.Sau ma rog,trofeul de 10 atacuri.

Il am deja pe ala de 100
Stiu ca trebuie de farmat...
Dar imi ridic si aici minele :))
Ca am linga mine 4-5 sate barbare...
Si vreo 2-3 jucatori care pot sa-i atac...ca ceilanti de 26pct nu pot...ca au putine puncte...
Dar...daca aveam mai mult de 12 ani...defapt daca nu era fraitmiu...si calcul era la mine in camera...
Jucam noaptea...intram 2-4 minute...dadeam 5-10 cav usoare pe barbari si luam resurse !
Dar...nu`s de ala ... joc pentru distractie...si pentru prieteni :)
P.s nu trebuie sa afle dusmanii punctul meu slab...dar... punctul meu slab e noaptea :))
Si acum ca fac atac risc...ca pe alte lumi...faceam aparare...ca ce nub ataca pe bonus de noapte ?
Daca jucam noaptea...farmam...aveam mai multe trupe si mai multe puncte :(
Dar...asta e
 

DeletedUser20561

Oricum 5 cavaleri pe sat e cam mult.Parerea mea.Plus ca nu trebuie sa farmezi doar ce e langa tine.Eu farmez in 75x75.Altii ataca si la distante mai mari.

Oricum,acum il ai pe ala cu 100 dar zilele trecute nu il aveai.
 

DeletedUser39591

Oricum 5 cavaleri pe sat e cam mult.Parerea mea.Plus ca nu trebuie sa farmezi doar ce e langa tine.Eu farmez in 75x75.Altii ataca si la distante mai mari.

Oricum,acum il ai pe ala cu 100 dar zilele trecute nu il aveai.

Trofeu obţinut: Jefuitor (Bronz - nivelul 2) 11.05.12 21:57

Eu atunci il aveam la 80 ! (sau la 85)
Daca aproximam 80...e 100
Nu ?
Eu am 35 cav usoara...
Trimit 5 cav...si iau 10-50 de fiecare sau mai iau si 100 si-mi arata ca am luat full...mai trimit inc-odata si e gol :))
Si trimit asa pe 7 sate...pe unele trimit si 10 c.u...iar ce raman trimit cu topoare...65 topoare...si ce ramane (50-55 topoare...spioni si paladin) trimit
 

DeletedUser40439

Trofeu obţinut: Jefuitor (Bronz - nivelul 2) 11.05.12 21:57

Eu atunci il aveam la 80 ! (sau la 85)
Daca aproximam 80...e 100
Nu ?
Eu am 35 cav usoara...
Trimit 5 cav...si iau 10-50 de fiecare sau mai iau si 100 si-mi arata ca am luat full...mai trimit inc-odata si e gol :))
Si trimit asa pe 7 sate...pe unele trimit si 10 c.u...iar ce raman trimit cu topoare...65 topoare...si ce ramane (50-55 topoare...spioni si paladin) trimit


Am luat ban , si am dat inceput nou odata, si tot am mai multe resurse jefuite + trofee decat tine
 

DeletedUser20561

Haba,incearca sa ataci cu 2-3 cavaleri ca sa ieifull.Daca trimiti atat de multi normal ca nu vei lua full.
 

DeletedUser39591

Haba,incearca sa ataci cu 2-3 cavaleri ca sa ieifull.Daca trimiti atat de multi normal ca nu vei lua full.

Eu trimit multi...
Deoarece satele alea sunt farmate de multi...
Si uneori reusesc sa iau un jack-pot !
Adica full...
Dar nu mereu
Si cand iau full...mai trimit...dar va fi gol satul !
Asa ca ... mai bine sa ma asigur
Oricum...ma multumesc cu ce iau...si am si targul...
Bag o oferta...
Peste 1-3 min e acceptata :)
 

DeletedUser20561

Treaba ta.Nici eu nu farmez noaptea,dar ma descurc cu ce iau ziua.Faci cum vrei.
 

DeletedUser

:)

Copii au mustati ?

depinde...:))daca esti atat de nătîng incat sa incepi sa-ti razi puful mda...specimene de genul gasesti la 11-12 anisori.deci rezulta clar ca adolescenta nu depinde de parul pubian sau orice fel de par ai tu :)) ci de ce ai in cap.(materia cenusie)
 

DeletedUser39591

Copii au mustati ?

depinde...:))daca esti atat de nătîng incat sa incepi sa-ti razi puful mda...specimene de genul gasesti la 11-12 anisori.deci rezulta clar ca adolescenta nu depinde de parul pubian sau orice fel de par ai tu :)) ci de ce ai in cap.(materia cenusie)

DEPINDE !!!
Crede-ma !
Imi creste si parul pe picioare !
=))

P.s chiar si in engleza...
Se zice "thirteen"
Teen e prescurtarea la teenager :)
teenager=adolescent...deci de la 13 ani...esti adolescent :D
Eu am 11...dar daca voi ziceti 12... aproape de 13
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus