Co-player

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ca sa aflam asta trebuie sa ii pipaim...eu ma inscriu doar la sectiunea "cea mai tare" jucatoare sa pipai :D
 

DeletedUser6077

Ti-as recomanda eu cateva...da te-ai muta la Tanacu la manastire,dupa aia =)))
 

DeletedUser

Ma ofer ca Co-Player.
Experienta un an. Am mai jucat pe L29, La Misto, dar ma tot certam cu conducerea de acolo(PATRIA) mie nu imi conveneau aliantele lor, eram intemeietor.
Am un program flexibil, vine vacanta, deci 1-0 pentru mine.
Cerinte: Sa ai CP, Asistenta(cu toate ca farmez cu script), Sa fie intr-un trib top5 promitator, sa joace minim 6ore pe zi.
Sper ca nu cer prea mult.
 

DeletedUser36141

Caut si eu co-player ,sa joace cand nu sunt eu ,adica minim 22 de ore pe zi ,daca e careva ,sa trimita o telegrama .Cerintele sunt minime:sa nu aiba viata personala :D
 

DeletedUser35681

Salutare tuturor. Sunt un jucator mai vechi. Dupa cativa ani de joc am facut o pauza de cateva luni. Acum doar ce mi-am facut cont pe 29 si caut un co-player. Contu' e mai mult de caterinca, nu am bani de PP, iar lumea e deja destul de avansata. Ceva doritori? :)) Daca da, mesaj pe joc, pe contul player -x- (lumea 29, evident).
 

DeletedUser29445

Caut Co-player.. Ceva oferte? Maine ma uit prin ziar, la sectiunea "matrimoniale"
 

DeletedUser6843

Ma ofer ca Co-Player.
Experienta un an. Am mai jucat pe L29, La Misto, dar ma tot certam cu conducerea de acolo(PATRIA) mie nu imi conveneau aliantele lor, eram intemeietor.
Am un program flexibil, vine vacanta, deci 1-0 pentru mine.
Cerinte: Sa ai CP, Asistenta(cu toate ca farmez cu script), Sa fie intr-un trib top5 promitator, sa joace minim 6ore pe zi.
Sper ca nu cer prea mult.



Experienta un an. Am mai jucat pe L29, La Misto[
mie nu imi conveneau aliantele lor, eram intemeietor
deci 1-0 pentru mine

daca nu te-a luat cineva , poti sa fii si la mine co-player?
nu as vrea sa pierd un coleg cu un interes asa de mare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Caut co-player... de preferat femeie tanara , virgina cu 2 copii , baiat si fata
 

DeletedUser40097

Caut cont , sunt un om.
Stau cat se poate de mult pe Pc.
Ajung sa stau mai mult de 8ore uneori.
Farmez non-stop nu-i stres.
Le am cu T-trainu , si alte prostii.
Ce sa zic..
Doamne va ajuta sa primesc si eu un cont , unde sa stau ca co-player.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus