Cei mai cei...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32523

- un jucator care isi face majoritatea satelor de atac si se bazeaza doar pe sprijinu celor din trib nu este un jucator bun
- un jucator care isi face majoritatea satelor de aparare nu este un jucator bun
- cel mai bun jucator este cel care stie sa se se apere si sa cucereasca sate doar cu trupele propii(maxim 1% din jucatorii de pe lumea asta fac parte din categoria asta)

avand in vedere ca n-am prea postat pe forum,citind acest post nu pot sa spun decat ca ai dreptate.
insa te-ai gandit ce face un jucator bun daca nu are si un trib bun in spate?

Suntem pe triburi nu un joc gen FPS :))

iar tu paule mai bine laso asa...cu toti stim ca esti cel mai defensiv jucator:))
 

DeletedUser40858

Flo, si aici dau de tine? Sunt de acord cu ce i-ai spus lui Paul:))) Io zic sa-l chemam sa joace fazan cu noi :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
- un jucator care isi face majoritatea satelor de atac si se bazeaza doar pe sprijinu celor din trib nu este un jucator bun
- un jucator care isi face majoritatea satelor de aparare nu este un jucator bun
- cel mai bun jucator este cel care stie sa se se apere si sa cucereasca sate doar cu trupele propii(maxim 1% din jucatorii de pe lumea asta fac parte din categoria asta)

Da, ăia sunt individualiști ;)
 

DeletedUser32523

Flo, si aici dau de tine? Sunt de acord cu ce i-ai spus lui Paul:))) Io zic sa-l chemam sa joace fazan cu noi :)))

ana sti foarte bine ca nu pot sa stau linistit:)
si doar paul stie la ce ma refer daca as lasa pe cineva sitter nu stiu cati ar avea inima sa stea.
nu zic mai multe ca dau detali inamicilor.
 

DeletedUser40858

ana sti foarte bine ca nu pot sa stau linistit:)
si doar paul stie la ce ma refer daca as lasa pe cineva sitter nu stiu cati ar avea inima sa stea.
nu zic mai multe ca dau detali inamicilor.

acuma imi dau seama de ce:))))
 

DeletedUser28194

Lasa mai wizarrd ca ai ajuns bine, te simpatizeaza colegii actuali :)


Titlu circularei este : 2400 atacuri, imi mai trimiteti ceva sprijin ?:)

swampi în data de 28.05. la ora 14:05
Ms..

wizarrd în data de 28.05. la ora 14:05
npc

swampi în data de 28.05. la ora 14:06
sa`mi bag p**a`n m*ta si in m**ti m*tii

wizarrd în data de 28.05. la ora 14:10
eu ma gandesc sa ii dau o lectie

Bine, recunosc, am fost fortat de regulament sa cenzurez dedicatia lui swampi :)
 

DeletedUser39705

Lasa mai wizarrd ca ai ajuns bine, te simpatizeaza colegii actuali :)


Titlu circularei este : 2400 atacuri, imi mai trimiteti ceva sprijin ?:)



Bine, recunosc, am fost fortat de regulament sa cenzurez dedicatia lui swampi :)

nu stiu cum naiba se face ca pe mine ma simpatizeaza toti nobi cu nasul pe sus kre habar nu au sa joace triburi si se vad mari smekerasi si daca dai nas in nas cu ei sunt ca si catelusii aia cu coada intre picioare
probabil e de la etnobotanice sau astenia de primavara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39705

sau defapt cred ca e de la cele 2400 de atacuri
a intrat saracu in panica cand le-a vazut, ca taurasu la corida , a vazut rosu in fata ochilor
asa sunt astia mici si neexperimentati se agita rpd si nu gandesc lucid. Dar ca sa gandesti trebuie sa ai cu ce asa ca imi cer scuze ptr ca am spus ca nu gandesc lucid
 

DeletedUser40870

Da, toti care va pleaca ca nu stiti sa ii tineti sunt spionii nostrii :)) O sa se dovedeasca in final ca toti de fapt erati spionii nostrii =))
La cat de slab jucati eu sincer consider o favoare faptul ca jucati la inamici :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus