C.I.R. vs Lykan

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

@Kimo, eu despre tine m-am lamurit, am preferat sa nu te nominalizez pentru a nu face circ pe aici insa daca tie ti se pare corect ce faci tu, atunci imi pare rau ca am fost camarazi de trib.Sa-mi zica mie cineva daca tu ai vreun fel de coloana vertebrala caci eu la tine pe serverul asta nu am vazut asa ceva.Eu nu am schimbat niciodata un trib doar pentru ca "nu am contract cu echipa respectiva" cu scopul de a-mi ataca aliatii si nici nu o voi face vreodata.

Este inadmisibil ca tu sa stai intr-un trib si sa-ti vezi colegii ca sunt atacati iar tu sa nu faci nimic si consider ca oricare lider de trib s-ar fi enervat pe un jucator care isi neglijeaza colegii.Tu daca esti mai sensibil, e problema ta, sau ca ai un ego mai mare, insa eu nu am stat sa rog niciodata pe nimeni sa atace.

PS Felicitari tribului Lykan pentru ultimele inobilari!

bre omule hai ca o dai in penibil., a fost cineva atacat de pe langa mine si nu am luat masuri? ai dat vreo circulara sau ai organizat ceva in zona mea? iti spun eu ca nu ai organizat nimic in zona, e datoria ta de conducator sa faci acesti lucru, sa organizezi atacuri, sa organizezi sprijin, ai venit la mine sa imi spui ca sunt inactiv , totusi eram la granita, nimic nu ai organizat nimic pana in ziua certei, si ti'am mai spus nu am iesit din tribul tau pentru ca eram non'combat, tu imi spui mie de coloana vertebrala? exact tu te'ai gasit sa imi spui
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 40
Diferență: 0

egalitate perfecta , foarte frumos :)

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: 13/05/2012 10:00:00 la 24/05/2012 13:45:22

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 12
Diferență: 12
 

DeletedUser36873

chiar daca jocul asta se numeste tribal wars, pun varianta in engleza ca exprima mai bine atitudinea pentru joc, uneori e bine sa invatam sa intelegem si partea sentimentala.

prea multa ardoare duce la frustrari.

e usor sa judecam anumite actiuni ale lui x si y pentru ca nu cunoastem motivele care, stim prea bine, pe proprie piele ni le trecem cu vederea
 

DeletedUser

chiar daca jocul asta se numeste tribal wars, pun varianta in engleza ca exprima mai bine atitudinea pentru joc, uneori e bine sa invatam sa intelegem si partea sentimentala.

prea multa ardoare duce la frustrari.

e usor sa judecam anumite actiuni ale lui x si y pentru ca nu cunoastem motivele care, stim prea bine, pe proprie piele ni le trecem cu vederea

Bine zis
 

DeletedUser

corect
eram curios , cine a trecut pe + in ultimele 2 zile de la acel memorabil 0-0

Parte 1:
Triburi: Lykan2, Lykan
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:- 46
Tabăra 2:- 41
Diferență:- 5



Parte 1:
Triburi: Lykan
Parte 2:
Triburi: C.I.R.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:- 29
Tabăra 2:- 10
Diferență:- 19


Foarte slaba prestatia CIR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

treaba este excelenta...i-am atacat dimineata organizat si am reusit sa pierdem doar 4 sate...
Parte 1:
Triburi: C.I.R.
Parte 2:
Triburi: Lykan

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 11
Diferență: 11

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 4
Diferență: 4

chart

PS:academiile nu conteaza ca nu ele sunt pe primul loc:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici Dracusorii sau ~CRUCIATII~ nu conteaza, parca au intrat si ei in acest razboi...
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Lykan2, DrQ, DrQ.2, Lykan
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2, C.R.X, ~CRX~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91
Tabăra 2: 73
Diferență: 18

Parte 1:
Triburi: Lykan2, DrQ, DrQ.2, Lykan
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2, C.R.X, ~CRX~

Timeframe: 13/05/2012 10:00:00 la 27/05/2012 21:54:13

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 35
Diferență: 35

http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=2162707
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=401575
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=2164172
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=1785958
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=2004370
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42262

cica academiile nu conteaza dar au avut-o in primele 20(Cea mai bună clasare: 12 /13th May 2012
Cele mai multe puncte: 1,743,150 18th May 2012) iar la Inamici învinşi: 9.793.893 (10.) mai bine decat alte triburi din top 10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu locul e important ci cu totul alte aspecte dar nu le dezvoltam acum . totusi e interesanta gandirea lui gabriel , oare colegii lui care au mai ramas activi in academie ar fi de acord cu el ? insa e problema lor asta nu a noastra . pe server cu limita 60 academia este foarte importanta ( pentru viitor )
 

DeletedUser23756

nu locul e important ci cu totul alte aspecte dar nu le dezvoltam acum . totusi e interesanta gandirea lui gabriel , oare colegii lui care au mai ramas activi in academie ar fi de acord cu el ? insa e problema lor asta nu a noastra . pe server cu limita 60 academia este foarte importanta ( pentru viitor )

Aspecte de genul : in loc sa inobilati un cont, voi atacati de pe el, e si normal sa va iasa organizatele, in schimb noi am preferat sa inobilam satele.Si voi ati avut o academie (Lykan 3) care daca o puneai la numar, ar fi aratat putin diferit statistica, insa nu asta conteaza prea mult acum. E drept ca aveti rezultate in ultima perioada insa roata e rotunda si se invarte.
 

DeletedUser40689

Mi se pare logic sa ataci de pe un cont care urmeaza sa fie inobilat,de ce sa se piarda trupele aiurea?
 

DeletedUser

cica academiile nu conteaza dar au avut-o in primele 20(Cea mai bună clasare: 12 /13th May 2012
Cele mai multe puncte: 1,743,150 18th May 2012) iar la Inamici învinşi: 9.793.893 (10.) mai bine decat alte triburi din top 10


academia noastra nu a participat deci nu se pune nici a voastra,am facut referire strict la ultimele 24 ore in acea perioada

oricum academia noastra aproape a fuzionat complet in tribul mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aspecte de genul : in loc sa inobilati un cont, voi atacati de pe el, e si normal sa va iasa organizatele, in schimb noi am preferat sa inobilam satele.Si voi ati avut o academie (Lykan 3) care daca o puneai la numar, ar fi aratat putin diferit statistica, insa nu asta conteaza prea mult acum. E drept ca aveti rezultate in ultima perioada insa roata e rotunda si se invarte.
nu vad care e legatura intre discutia de mai sus si afirmatia ta . faci referire la noi ? daca da , ceva concret ? intradevar , roata se invarte . cand si daca se va impotmoli vom vedea . este foarte devreme sa zica cineva ca x sau y si-o ia pe coaja dar si noi avem dreptul sa ne bucuram cum ati avut si voi la inceputul topicului .
academia noastra nu a participat deci nu se pune nici a voastra,am facut referire strict la ultimele 24 ore in acea perioada

oricum academia noastra aproape a fuzionat complet in tribul mare
ok , daca tu zici chiar nu conteaza . a voastra nu conteaza dar a noastra e foarte atractiva pentru voi daca ne gandim ca a fost principala tinta pe care ati avut-o .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu propun sa va concediati toti jucatorii in curs de innobilare,ca sa nu mai dea naspa la statistici :)
sau deja faceti asta?
 

DeletedUser

http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=4775
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=2162798
http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=player&mode=conquers&id=1830546

pleaca ei sau ii faceti voi sa plece ?


Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 53
Diferență: 17

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: 13/05/2012 10:00:00 la 31/05/2012 18:55:06

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 25
Diferență: 29
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus