Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser13059

din cauza ta sa dus godul ? :| trist dar neadevarat ... ai fost si ramai un nimic pe jocul asta daca erai cineva aveai un anumit statut in circ pe care nu il ai ... eu in schimb sunt in acolo sus cum imi place mie si ti-am zis mai te vad aberand pe aici o sa iti arat ca nimeni din god nu o sa se bage pentru tine .. poate doar legionu o sa te sustina cu vorbe dulci ca mai mult nu se poate pentru un inactiv ai cam multe de spus ceea ce nu este prea ok , vorbeste de cir sau legion care vrei dar lasa god acolo unde ii ca asa este mai bine

te mai intreb inca odata , iti pui contul la bataie ? DA sau NU .. un raspuns simplu sa vedem daca tu ai fost cel care a rupt ceva sau pe cineva pe acesta lume ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din vechiul GOD mai sunt doar 3 jucatori activi ramasi. Au disparut cam toti jucatorii care au fost
Nu am ce sa pun la bataie.Eu atac ce e rosu pe harta, indiferent cine e

Si incearca sa nu te mai bagi in seama cu mine
 

DeletedUser13059

tu ai inceput sa te bagi in seama aiurea si am primit verde ca la urmatoarea tura cand mai vorbesti aiurea despre acel trib pot sa dau in tine ... deci veziti de joc acolo ataca ce ii rosu si lasa discutiile astea deoparte si toata lumea o sa fie fericita
 

DeletedUser

Imi permit sa discut ce vreau, cand vreau, daca vreau atata timp cat nu mi-am batut joc de ce s-a facut acolo

veziti de lumile tale si nu te mai baga nici tu in seama pe aici
 

DeletedUser13059

comenteaza si eu actionez ... si doar aici joc momentan deci fii linistit se poate inchide lumea si fara tine
 

DeletedUser

Si ce o sa faci? iei un cont din legion si ma ataci?:)

Fara mine nu se poate inchide lumea. Sunt unic si de neinlocuit =))
Ca si ceilalti Circari. Suntem un trib unic format din oameni unici si de neinlocuit.

Asta e parerea mea si nu ma intereseaza parerea altora
 

DeletedUser13059

am contul pe care joc si am suficient atac si nobili pe un altul de unde sa imi fac de cap
 

DeletedUser18063

:)) mai puteti?
unul mai rau ca si alalalt..:))
LOgic este:
L14 nu ar fi existat fara deciziile sau greselile voluntare sau involuntare a celorlalti jucatori.....iar voi doi faceti parte dintre ei,ca ati facut mai mult sau mai putin nu mai conteaza.fiecare si-a adus aportul pe harta in felul sau propriu...:)
O zi buna sa aveti :))
 

DeletedUser

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
111 urssmircea ~CIRC~ 160.697 16 10044

banuiesc ca iti faci de cap la cat atac ai :)))


eu mai pot ralf. deocamdata ma incalzesc :D.
 

DeletedUser2424

Ce aveti????:), sa unflat orezu in voi??? Ursule mai zi ceva ca mi-a fost dor de tine:D
 

DeletedUser13059

neata dani .. da uite sa trezit pufuletele de aka sa faca valuri ... tu ce mai invarti ?
 

DeletedUser

pufuletele ala e pe harta si face valuri cand vrea

pe cand tu...doar gura de tine :D
 

DeletedUser18063

tot sti tu,ca un tata de albine,.....lasa nu va faceti voi probleme,cat o fi jucam de placere si mai si radem cate putin....de altii.
 
Sus