Discutii SpeedWars III

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@trifrazvy - este pus acum.

@fullll - stiu ca se practica astfel de "strategii", dar fac parte din joc si nicidecum nu sunt ilegale si nici nu pot fi interzise in vreun fel. Eu te intreb totusi, daca nu iti convin astfel de practici de ce i-ai lasat satul ( cel putin eu asa am dedus din dialogul respectiv ) ?
 

DeletedUser

i-am lasat satul pentru ca am vrut sa il injosesc :D
sa nu se mai creada asa mare jucator cum gandeste el :D
plus ca am vrut sa vad daca este om si va zice satul de atac...desi stiam care e satul de atac ca de acolo trimitea trenuletele :rolleyes::rolleyes:
nu am dorit sa arat ca fac ceva ilegal sau ceva de genul...am vrut doar sa arat ce fel de n00bi sunt acesti "mari" jucatori de speed :D:D
 

DeletedUser22797

Full,eu am vrut sa iti i-au sate,deoarece stiam ca kobra o sa i-a sate de la tine goale.nu te mai da mare aci jucator de triburile...
eu sunt:
while?
ca sa stii.!
 

DeletedUser42159

App, te pupa kobrra, esti varza si n-ai sanse sa-l faci ,stii asta!!
 

DeletedUser22797

Ddespre sisu nu încep să vorbesc că o să scriu române..cât de ....poate să.fie...
 

DeletedUser41315

fulllll astăzi la ora 20:54
ma te scot runda de runda nu umbla cu mn cu smecherii de astea
ca nu am 14 ani sa ma prostesti

De ce, toţi cred că pe noi, ăştia de 14 ani, ne prostesc toţi? :(

-Rakanishu


Este interzisă oferirea sau acceptarea unor afaceri personale în schimbul punctelor premium.
 

DeletedUser

Liviu sa incerci te rog frumos sa iti pui limba noastra cea dulce la punct ca stai cam prost la capitolul asta

Full,eu am vrut sa iti i-au sate,deoarece stiam ca kobra o sa i-a sate de la tine goale.nu te mai da mare aci jucator de triburile...
eu sunt:
while?
ca sa stii.!


"i-au sate"---Liviu corect se scrie iau sate :rolleyes:
"i-a sate"---nu are rost sa repet cred...ai ceva probleme cu verbul a lua :)) :rolleyes::D
 

DeletedUser36071

Iar s-a umflat orezu-n voi , slabilor? Mai am o sapt pana la examene :( ziceti la umflatu de kobra sa-si facă cont nou
 

DeletedUser22797

FUll te rog si eu pe tine să scri cu diacritice dacă tot zici că şti gramatică.
 

DeletedUser

Diacriticele nu au treaba cu gramatica Liviule :)
Nu am nimic cu tine...dar daca vorbesti cum vorbesti pot gasi si eu mijloace sa iti vorbesc :D:D
Vreau si eu orez cu lapte daca tot s-a umflat :))
 

DeletedUser

eu donez laptele pt full
savana,daca aduci orezul facem noi un maglavais
 
Sus