SH & D.O.W versus Wwizz & EQUILI

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41630

Data Eveniment
02.07.
13:29 Tribul are acum ca inamic pe *SH*.
02.07.
13:28 Tribul are acum ca inamic pe -SH-.
02.07.
13:28 Tribul are acum ca inamic pe ~SH~.
02.07.
13:27 Tribul are acum ca inamic pe SH.
02.07.
13:27 Tribul a încheiat relaţiile cu SH.
02.07.
13:27 Tribul s-a aliat acum cu SH.
02.07.
13:24 Tribul a încheiat relaţiile cu ~SH~.
02.07.
13:24 Tribul a încheiat relaţiile cu -SH-.
02.07.
13:24 Tribul a încheiat relaţiile cu SH.

Asa a inceput totul, am fost trecut la dusmani fara sa fim anuntati, ba mai mult au si inceput sa atace, desi noi ii aveam colorati corespunzator, EQUILI evident au intrat ca doar sunt familie, asa ca le urez succes colegilor mei, toti si-au dorit o vara fierbinte, iata ca o au....e un joc de razboi si strategie, nu de crescut sate de barbari, prin urmare cel care este mai bun si are si timp, sa castige.

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*, D.O.W
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz, EQUILI, EQU!L!, EQU!L, EQUIL

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 24
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 233,858
Tabăra 2: 148,265
Diferență: 85,593

chart

-------------------------------------------------------------------------------

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*, D.O.W
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz, EQUILI, EQU!L!, EQU!L, EQUIL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 10
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 143,545
Tabăra 2: 76,128
Diferență: 67,417

chart
 

DeletedUser11867

ce dovezi omule...nui prima si nici ultima lume cand se intampla asa ceva...brusc cand sa declarat razboi intre cele 2 parti se concediaza asa:))
 

DeletedUser

ce dovezi omule...nui prima si nici ultima lume cand se intampla asa ceva...brusc cand sa declarat razboi intre cele 2 parti se concediaza asa:))

tu vara nu dormi :) pardon nu poti dormi de grija noastra :) ca s-a concediat sau ca nu pana la urma nu cred ca wwizz trece in luna august :) cu equili e alta problema si acolo cred ca o sa avem mai mult de furca dar sincer ma asteptam la altceva din partea conducerii de acolo :D abia astept sa stau pe conferinte cu cativa de acolo in timp ce lansam atacuri... EPIC Moment!!!
 

DeletedUser

un inceput bun :D

04.07.
00:36 Tribul a respins oferta de pace de la WWizz.
04.07.
00:28 WWizz a propus tribului pacea.

forta SH :):D;)
 

DeletedUser11867

tu vara nu dormi :) pardon nu poti dormi de grija noastra :) ca s-a concediat sau ca nu pana la urma nu cred ca wwizz trece in luna august :) cu equili e alta problema si acolo cred ca o sa avem mai mult de furca dar sincer ma asteptam la altceva din partea conducerii de acolo :D abia astept sa stau pe conferinte cu cativa de acolo in timp ce lansam atacuri... EPIC Moment!!!


folosind metodele pe care le folositi ma intreb daca va prinde pe voi toamna:))
e eficace metoda folosita de voi de a destabiliza un trib dar va atrage antipatia hartii asa ca nu mar mira sa vad un topic numit sh vs toata harta:))....
cat despre bagatul in seama hmmm...ia uitate pe un alt topic...cam seamana raspunsul tau cu un altul...
 

DeletedUser21652

Cum poti sa insinuezi asa ceva !?

Dovezi !?

el nu dar eu iti pot dovedi

daca voi cei din sh nu aveti sange in vene sa duceti un razboi cinstit pana la capat nu mai iesiti pe forumul extern sa-l mediatizati caci nu isi are rostul
 

DeletedUser41630

folosind metodele pe care le folositi ma intreb daca va prinde pe voi toamna:))
e eficace metoda folosita de voi de a destabiliza un trib dar va atrage antipatia hartii asa ca nu mar mira sa vad un topic numit sh vs toata harta:))....
cat despre bagatul in seama hmmm...ia uitate pe un alt topic...cam seamana raspunsul tau cu un altul...

Avem fani la ei in trib, un membru Wwizz a facut ce a facut, nu un membru SH, asa ca nu prea ne intereseaza cum isi administreaza ei drepturile si nici nu suntem noi raspunzatori pentru prostiile pe care le fac ei intre ei....asa ca nu aruncati vorbe daca nu stiti detaliile...despre antipatia ta SH, stim, nu trebuie sa o scoti in evidenta de fiecare data...stai linistit.


el nu dar eu iti pot dovedi

daca voi cei din sh nu aveti sange in vene sa duceti un razboi cinstit pana la capat nu mai iesiti pe forumul extern sa-l mediatizati caci nu isi are rostul


Cam cat sange aveti voi in vene de ne-ati colorat rosu, ati inceput sa ne atacati, in timp ce la noi pe harta figurati la PNA culoare mov??!! Declaratia noastra de razboi a venit dupa 5 ore de la trecerea cu rosu a tribului SH la voi in trib, a venit ca urmare a atacurilor date deja de voi, in timp ce noi inca va aveam la PNA...pai e frumos? cum se numeste asta? parsivitate? lipsa de fair play? cum sa ii spun? referitor la concedieri, este problema voastra interna, asa cum se intampla peste tot, -SH- a patit fix acelasi lucru, ne-a fost luat de catre un "binevoitor" poate din Wwizz, i-a concediat pe toti dupa care a lansat toate trupele contului pe jucatori SH, m-ai vazut pe mine sa ma plang undeva? am format alt trib, *SH*, am trecut si peste asta...peste tot exista probleme de genul, dar ce ati facut voi?, asta chiar ar trebui sa puna pe ganduri, toti aliatii si PNA-urile voastre, sa atacati din senin fara avertisment? e cel mai urat lucru pe acest joc numit triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41630

nu prea va intereseaza?

dar va interesat totusi

nu prea intelegi nici tu ce vrei nu? sau ce spui....nu ne-a interesat, nu ne intereseaza...va puteti concedia intre voi, va puteti ataca intre voi, NU ne intereseaza...stiu ca nu mai aveti conducere, stiu ca totul e un haos la voi, ma asteptam sa incepeti cu gesturi sinucigase, e normal....cate atacuri aveti pe voi? 100? 1000? 10.000? multi o iau razna cedeaza psihic...

ca sa lamurim lucrurile:


miticazeumeu astăzi la ora 01:02 astăzi la ora 07:18
mazareverde astăzi la ora 01:01 astăzi la ora 01:02
miticazeumeu în data de 03.07.2012 la ora 19:15 astăzi la ora 01:01

Acest zmeu va concediat pe toti, acest zmeu a fost zmeu, dupa care m-am trezit cu o cerere de sitter de la signal,deja era fara trib...se vede clar ca am preluat-o mai mult de curiozitate si am dat inapoi contul dupa mai putin de un minut 01:01 astăzi la ora 01:02, atat am stat eu pe cont...am fost total dezinteresat, de ce l-am primit eu? probabil m-a vazut la descrierea tribului ca fiind organizator si a vrut sa imi faca contul cadou, dar nu sunt genul si nu am nevoie de astfel de cadouri.( pe aceasta cale ii multumesc lui goloie care mi-a dat timpii astia pe care i-am afisat, eu nici nu aveam cum sa ii vad mai dupa ce am predat sitterul) nu stiu insa goloie cum a ajuns in posesia timpilor???? voi ce credeti?


goloie 04.07.12 10:27

[player]miticazeumeu[/player] astăzi la ora 01:02 astăzi la ora 07:18
[player]mazareverde[/player] astăzi la ora 01:01 astăzi la ora 01:02
[player]miticazeumeu[/player] în data de 03.07.2012 la ora 19:15 astăzi la ora 01:01
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21652

daca preiei un sitter nu poti vedea conturile unde a fost el sitter
 

DeletedUser41630

daca preiei un sitter nu poti vedea conturile unde a fost el sitter

te grabesti sa scri, ai rabdare ca eu iau din joc si din mesaje ce imi trebuie si le adaug pe rand, uite-te mai sus, intreaba-l pe goloie de unde a vazut el timpii, ca sa intelegi cine se ocupa de contul signal, asa ca lasati-ma pe mine cu povestile astea...eu in 10 secunde cat am stat nici macar nu am stat sa citesc vre-un mesaj, pur si simplu nu m-a interesat, daca il dadeam altcuiva, poate intelegeam ceva din acuzatii, dar l-am dat inapoi ultimului loctiitor ca sa vada si sa inteleaga ca nu am nevoie de cont, acesta la preluat instant, 1 minut a trecut pe server, dar in joc au fost secunde...

sa punem si ceva ontopic


Parte 1:
Triburi: SH, *SH*, ~SH~
Parte 2:
Triburi: WWizz, Wwizz., BVVizz

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 12
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 364,710
Tabăra 2: 84,795
Diferență: 279,915

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

folosind metodele pe care le folositi ma intreb daca va prinde pe voi toamna:))
e eficace metoda folosita de voi de a destabiliza un trib dar va atrage antipatia hartii asa ca nu mar mira sa vad un topic numit sh vs toata harta:))....
cat despre bagatul in seama hmmm...ia uitate pe un alt topic...cam seamana raspunsul tau cu un altul...

nu meriti timpul meu :D hai noroc si la mai mare
 

DeletedUser

daca preiei un sitter nu poti vedea conturile unde a fost el sitter

si ce legatura are asta cu ce s-a declarat pe aici? sau nu te-ai exprimat tu corect? app ce nume ai pe joc viteazule? gata am vazut numele.... e barbar 100% :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus