Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand vazura mascatii asta , facura pe ei de frica si stersera orice mijloc de conversatie . Ce sa va fac bre daca aveti niste sefi de tot rasu!!! Cum se supara copiii ,cum isi iau jucariile si fug acasa la mami . In cat timp ramane doar praful si cenusa de voi? Asa dupa parerea voastra de experti: CAT TIMP VA DATI SPRE EXISTENTA? Ca nemurirea n-o mai apucati ...hahaha
33blifq.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D Stai negrule ca mai vine una grava.De mult n-am mai scos Mentosan Production's un film de box office ,nu? :D
O comedie spumoasa cu niste MASCA-ti fara liceu neterminat dar plini de anabolizante-n muschi si niste raufacatori ai bandei SPOR :D
Lista cu Urmaritii Generali pt diferite infractiuni ...HAHAHA
 

DeletedUser38023

:D Stai negrule ca mai vine una grava.De mult n-am mai scos Mentosan Production's un film de box office ,nu? :D
O comedie spumoasa cu niste MASCA-ti fara liceu neterminat dar plini de anabolizante-n muschi si niste raufacatori ai bandei SPOR :D
Lista cu Urmaritii Generali pt diferite infractiuni ...HAHAHA

Masca will be defeated!

Gicule,
Only you can make it happen..


Hahahahaha!
 

DeletedUser41960

Oh my god ...
What is that movie?
I keep you in sitter every day + i give you scripts(legal scripts) + i am teaching you same basics knowledge + english language. ... and you make movies?
hmmmmmmm
 

DeletedUser

Oh my god ...
What is that movie?
I keep you in sitter every day + i give you scripts(legal scripts) + i am teaching you same basics knowledge + english language. ... and you make movies?
hmmmmmmm

Well what do you do baby if I was born director???! Can you tell me Spilberg... hahaha
 

DeletedUser30628

ma gicule...vezi ca eu de vreo 4 ani nu mai am treaba cu minorele :)))))))))))))))))

da oricum tare video :p ai un suc de la mine :))
 

DeletedUser30628

dute ma cat vezi cu ochii...tu stii sa postezi chestiuni dinastea??? :))
 

DeletedUser

Doamnelor si domnilor, mult stimat auditoriu,Frizeru din Peru Featuring Dus cu Pluta... & SPOR, prezinta HITUL VERII 2012 . Melodia care ii lasa MASCA pe UNII ...hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=mGjzAq9Wzco&feature=youtu.be

Hai sa cantati si voi cu NOI refrenu macar :D

Stati mascatilor,nu va alarmati
Ca scot fulgi din voi,de ma enervati
Nu vreau sa ma supar ca va iau pe rand
Si va culc pe burta cu fata de pamant
Stati MASCAt-ilor,nu fiti suparati
Aveti sefi degeaba mai bine-i curentati
Sau ii trage-ti pe roata de la bicicleta
Sa nu va-nghesuiti,toti pe-o trotineta
 

DeletedUser40602

frizeruleeee... tare piesa =)). trebuie sa iti scri numele cu "talent" ca jmekerasii... FriZzeru din Peru Ft. DuS cu PluTa... & LaVaLe. :)))
 

DeletedUser29445

Bere=Lapte + cacao
ciocolata o are ascunsa,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Gicule, la mai mare! Alte clipuri si cu alte triburi sa se mai amuze si lumea.
 

DeletedUser

Eu v-am zis de multa vreme ca , atat timp cat nu renunta la ideile lui ingenios, nu au nicio sansa pe nicio lume...degeaba-ti fac zeci de academi daca nu-si respecta aliatii!
 

DeletedUser29445

:) pai au razboi cu Spor, din cate am inteles au si cu Fum? mai este si PATRIA pe acolo, sunt la mijloc. O iau din toate partile.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus