Intrebari despre Contul Premium

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

postpay visa electron...cred k am incercat in fiecare zi tot nu imi merge...si pana acum nu am avut niciodata probleme
 

DeletedUser41171

se pare ca nu le functioneaza

si eu am aceasi problema incerc sa cumpar 5000 de puncte si nu ma lasa...si pana acuma am cumparat cu acelasi card bancar...si am incercat si alt card si tot nu merge nici cu visa nici cu visa electron nici cu mastercard :mad:
 

DeletedUser39591

si eu am aceasi problema incerc sa cumpar 5000 de puncte si nu ma lasa...si pana acuma am cumparat cu acelasi card bancar...si am incercat si alt card si tot nu merge nici cu visa nici cu visa electron nici cu mastercard :mad:

=)
Sper ca ai inteles de la PRO TV ce s-a intamplat:D
Ieri au fost blocate toate cardurile ca niste hackeri care au spart niste ip-uri in Europa...
Ceva de genu:D
 

DeletedUser

Plata prin sms

Salut (agian) am 2 intrebari:

1. Daca platesc prin sms (adica daca dau un sms acum pentru 60 de puncte)
In cat timp se activeaza punctele? (in cat timp apar in cont si le pot folosi?)

2. Daca cumpar 60 de puncte prin sms, cat imi apare pe factura de la orange? 11 lei? sau 11 lei + tva, sau mai mult?
 

DeletedUser

Daca am cumparat prin sms si am trimis gresit codul ala cu DA la final...cum fac sa primesc pp`urile?...totusi zice ca am fost taxat...
 

DeletedUser

Metoda de cumparare a pp (600) prin SMS vad ca e .. de-a dreptul cretina .. De ca nu functioneaza?Am sunat si la nr de tel pt contact,si mi s-a raspuns ca .. voi fi contactat in cel mai scurt timp ..Pai ce sunteti,banca comerciala,sa va cer credit?eu va platesc,voi imi oferiti serviciul ,nimic mai simplu .. Pana cand voi fi contactat de voi,pierd sate,ce sa fac,sa va dau in judecata,pentru ..reclama mincinoasa sau pentru ne-oferirea serviciilor pe care le promovati?Fratilor,e simplu:eu va dau banii si voi imi dati pp ...sau e nevoie de vreun desen,ceva?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Serviciul plati este separat de echipa de administrare, inainte sa facem scandal pe forum poate un ticket la suport era mai indicat nu ?
 

DeletedUser

Asta numesti tu scandal ? :))Scuze daca nu m-am adresat cui trebuia,dar consider ca ar fi imperios necesara gasirea unei solutii de plata a pp care sa fie accesibila si celor care,din diferite motive,nu pot folosi cardurile bancare ...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Daca ai fi vazut ce a iscat intrebarea ta ( posturile au fost sterse ), mi-ai fi dat dreptate.
Astfel de intrebari se pun la suport, aici nu iti va raspunde nimeni ( trebuie sa dai date personale - nr. de telefon, etc ).
 

DeletedUser

si.. la ticket, nu tot tu raspunzi ?(sau altii din echipa) :)

nu-i tot una? :)

Nu mai raspunde rahanu la tikete pt ca a fost suspendat ca Basescu .Acum raspund eu la tikete . Stiti unde-mi place sa citesc cel mai mult tiketele? Cand sunt pe WC. De-asta si raspund greu la ele ...hahaha
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
si.. la ticket, nu tot tu raspunzi ?(sau altii din echipa) :)

nu-i tot una? :)

Doar nu pun omul sa isi puna datele personale pe forum, in plus in sistemul de suport exista niste rubrici care trebuie completate in cazul selectarii "premium" la ticket si alte cateva linkuri care duc direct acolo unde trebuie ( la sistemul de plati ).
 

DeletedUser

Pe cardul meu Visa Electro, unde ar trebui sa fie codul de securitate sunt 7 cifre dar formularul de cumparare PP-uri nu accepta decat 4...
Idei?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus