Discuții interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu ma supar :) Nu meriti decat aroganta din partea mea asa ca ... here I go : nu esti suficient de important ca sa-mi citesti interviul, asa ca n-am pierdut nimic ;)

Tu te-ai intrebat daca esti suficient de important ca sa iti citesc balariile? :D
PieS: E plin Youtube-ul de interviuri .Mult mai fascinante decat balariile tale :D
 

DeletedUser42151

Tu te-ai intrebat daca esti suficient de important ca sa iti citesc balariile? :D
PieS: E plin Youtube-ul de interviuri .Mult mai fascinante decat balariile tale :D


Da, este suficient de important, cel mai important. Pentru mine este cel mai bun jucator de triburile alaturi de care am jucat. Pentru tine este domnul Extraction iar despre interviu, poti fi fericit ca ai ocazia sa citesti un interviu scris de el.
Asa ca nu stiu de ce a trebuit sa strici tu buna dispozitie.
Daca nu iti place sa citesti, nu te apuca sa strecori ironii pe aici ca nu te baga nimeni in seama.
 

DeletedUser

Tu te-ai intrebat daca esti suficient de important ca sa iti citesc balariile? :D
PieS: E plin Youtube-ul de interviuri .Mult mai fascinante decat balariile tale :D


Nu, nu m-am intrebat, pentru ca esti un no-name, a carui parere nu conteaza pentru mine :) Singura parere care conteaza pentru mine, este a celor dragi mie. Tu nu esti decat un mediocru care a simtit nevoia sa se bage in seama.

Ti-am raspuns in prima faza, deoarece am dorit sa realizezi care iti este pozitia pe treapta valorica, fata de mine. Dar in continuare, postari din partea mea la adresa ta nu vor mai veni, deoarece nu doresc sa alergi de nebun pe aici si sa te simti prea important ca te-am bagat in seama :rolleyes: Lumea are nevoie de persoane cu capul pe umeri, ce au incredere in capacitatile lor, si nu de mediocri care simt nevoia sa fie si ei importanti. Asa ca da, du-te pe Youtube si da drumul la vreo manea ca sa moara dusmanii de ciuda la cat de "bun" si la cat de "valoros" esti tu :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu, nu m-am intrebat, pentru ca esti un no-name, a carui parere nu conteaza pentru mine :) Singura parere care conteaza pentru mine, este a celor dragi mie. Tu nu esti decat un mediocru care a simtit nevoia sa se bage in seama.

Ti-am raspuns in prima faza, deoarece am dorit sa realizezi care iti este pozitia pe treapta valorica, fata de mine. Dar in continuare, postari din partea mea la adresa ta nu vor mai veni, deoarece nu doresc sa alergi de nebun pe aici si sa te simti prea important ca te-am bagat in seama :rolleyes: Lumea are nevoie de persoane cu capul pe umeri, ce au incredere in capacitatile lor, si nu de mediocri care simt nevoia sa fie si ei importanti. Asa ca da, du-te pe Youtube si da drumul la vreo manea ca sa moara dusmanii de ciuda la cat de "bun" si la cat de "valoros" esti tu :rolleyes:

O-i fi si tu cineva important!?!!! Peste ani si ani o sa-ti amintesti de parerea mea.Acum esti un simplu student (asa ai declarat in balariile alea,nu?!! ) .Dupa ce iti iei licenta facem pariu ca o s-ajungi sa vinzi la aprozar ?!!! Dar tu trebuie sa fii mandru pt chestia asta.Care aprozarist mai e licentiat?!!! :D
De-al dreacu dau drumu la manele .Sa urle la vecini in creier.Sunt absolut sigur ca tot intepati de-astia ca tine sunt . Astia care fac galagie prea multa si se strica la burta pe manele :D Sa nu-mi spui ca tie la nunta sau la botez o sa-ti cante Parazitii sau naspetu' ala de Cristi Minculescu?!!! Azi doar cocalarii fac nunti cu PLETOSI si DROGATI . Sau tu esti de-ala cult care la nunta asculta anotimpurile lu' Vivaldi?!!!

Da, este suficient de important, cel mai important. Pentru mine este cel mai bun jucator de triburile alaturi de care am jucat. Pentru tine este domnul Extraction iar despre interviu, poti fi fericit ca ai ocazia sa citesti un interviu scris de el.
Asa ca nu stiu de ce a trebuit sa strici tu buna dispozitie.
Daca nu iti place sa citesti, nu te apuca sa strecori ironii pe aici ca nu te baga nimeni in seama.

Ne-am dat dreacu!!! Toti mucosii ajung domni azi? !!! Asta abia a implinit 21 de ani si deja este un DOMN!!!! Mah sa fiu al dreacu.Pana mai ieri tinea suzeta in gura si azi soarbe ceaiul de menta direct din ceasca ca burghezii?!! Ne-am dat dreacu.S-a intors lumea cu ***-n sus!!!
 

DeletedUser8343

Tu te-ai intrebat daca esti suficient de important ca sa iti citesc balariile? :D
PieS: E plin Youtube-ul de interviuri .Mult mai fascinante decat balariile tale :D

Beeeey, nu te lua de Ovi ca nu -ti mai dau limonada cu menta :p
Si sa stii ca pe jocul asta, chiar daca e un interviu lung, merita citit. E unul din putinii oameni cu adevarat speciali pe care ii poti intalni iar eu ma bucur ca il am atat coleg de joc cat si prieten.
 

DeletedUser

Imediat au aparut si frustratii din jocul asta ce nici macar nu au curaj sa posteze cu nick-name-ul cu care joaca:

1.
Tu te-ai intrebat daca esti suficient de important ca sa iti citesc balariile? :D
PieS: E plin Youtube-ul de interviuri .Mult mai fascinante decat balariile tale :D

Jucatorii lumii 26 au apreciat valoarea lui si au decis sa fie intervievat, in schimb pe tine nu te regasesc nicaieri pe harta si esti un no-name, Nu te pune nimeni sa citesti daca nu vrei dar pentru asta i-ti trebuie 2 neuroni unul sa gandesti si al doilea sa iei decizia, se pare ca ai zero=o.

2. Ne-am dat dreacu!!! Toti mucosii ajung domni azi? !!! Asta abia a implinit 21 de ani si deja este un DOMN!!!! Mah sa fiu al dreacu.Pana mai ieri tinea suzeta in gura si azi soarbe ceaiul de menta direct din ceasca ca burghezii?!! Ne-am dat dreacu.S-a intors lumea cu ***-n sus!!![/QUOTE]

Sunt tare interesat ce varsta ai, probabil nici macar 21 si de ai avea mai mult de 21 mai mult ca sigur te comporti ca un copil de gradinita. Nu stiu ce trebuie apreciat un jucator ce vorbeste frumos si se comporta ca un domn sau un mascarici ca tine.

3. Interviul este reusit, as dori si ceilalti colegi din L26 sa vina cu alte propuneri: idei/ intrebari / playeri. Acest forum extern cand nu posteaza nimeni cu zilele cand vin niste "necunoscuti" si se baga ca musca in lapte, apropo mister mapet de ce nu vrea sa fie afisat interviul? Sa aibe timp sa plece in concediu sa nu fie de gasit:D. Jane da ok-ul sa vedem si noi ce mai spui sau tu esti frizeru din no "mans-land".
 

DeletedUser41742

O-i fi si tu cineva important!?!!! Peste ani si ani o sa-ti amintesti de parerea mea.Acum esti un simplu student (asa ai declarat in balariile alea,nu?!! ) .Dupa ce iti iei licenta facem pariu ca o s-ajungi sa vinzi la aprozar ?!!! Dar tu trebuie sa fii mandru pt chestia asta.Care aprozarist mai e licentiat?!!! :D
De-al dreacu dau drumu la manele .Sa urle la vecini in creier.Sunt absolut sigur ca tot intepati de-astia ca tine sunt . Astia care fac galagie prea multa si se strica la burta pe manele :D Sa nu-mi spui ca tie la nunta sau la botez o sa-ti cante Parazitii sau naspetu' ala de Cristi Minculescu?!!! Azi doar cocalarii fac nunti cu PLETOSI si DROGATI . Sau tu esti de-ala cult care la nunta asculta anotimpurile lu' Vivaldi?!!!



Ne-am dat dreacu!!! Toti mucosii ajung domni azi? !!! Asta abia a implinit 21 de ani si deja este un DOMN!!!! Mah sa fiu al dreacu.Pana mai ieri tinea suzeta in gura si azi soarbe ceaiul de menta direct din ceasca ca burghezii?!! Ne-am dat dreacu.S-a intors lumea cu ***-n sus!!!

Amice se vede ca esti vre-un frustat care sufera dupa atentie,daca tot nu-l cunosti pe Ovi nu mai vorbi aiurea...cum zicea si ZaMaster valoarea ta este =0.Daca doresti atentie ai o mama (cel putin asa cred) care iti poate oferii toata atentia de care ai nevoie,nu am vrut sa precizez de iubita ca la cum vorbesti si la cum te expui aici intr-un simplu joc nu stiu daca ai fii in stare sa vorbesti cu o fata fara sa-i zici vre-o 2 de "norok".In rest toate cele bune si mai asteptam interviuri de la dragii nostrii "dusmani"!
 

DeletedUser

Interviul cu vasy112 mi-a aratat un jucator echilibrat, calculat si un tip "finut" in declaratii. Ma bucur ca si ei isi doresc sa cucereasca L 26, altfel nu ar mai fi fost competitie. Pentru orice lider al tribului inamic interviul lui vasy112 este un exemplu, fara picanterii, atacuri la persoana ....
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Urmează interviul cu ZaMaster și MAPET SOW care a acceptat să îi fie publicat interviul !
 

DeletedUser42438

Interviul cu vasy112 mi-a aratat un jucator echilibrat, calculat si un tip "finut" in declaratii. Ma bucur ca si ei isi doresc sa cucereasca L 26, altfel nu ar mai fi fost competitie. Pentru orice lider al tribului inamic interviul lui vasy112 este un exemplu, fara picanterii, atacuri la persoana ....
...mersi de aprecieri asteptam si interviul tau!...cat si a altor jucatori care fac diferenta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vasy, apreciez parerea ta despre mine si iti multumesc frumos ! :)

Numai bine ! ^^
 

DeletedUser40739

Vreau un interviu cu Pandorra :)
Mentionez inca de pe acum ca nu mai joc pe lumea 26, doresc interviul cu ea din curiozitate pentru ca pentru o scurta durata de timp am fost colegi de trib.

Numai bine tuturor,
Micu
 

DeletedUser

Un interviu cu raspunsuri care arata in primul rand cei 7 ani de acasa, interviul lui vasy112!

Felicitari!
 

DeletedUser

Mazel Tov. Ce faceti mah? :D
348lv2q.gif
 

DeletedUser

23. Care este cea mai buna prietena a ta de pe lumea 26 , si cand ai vorbit ultima data cu ea. Ne poti

preciza numele , si nick-ul de joc,ca sa nu existe confuzii

Ovi )) si chiar ieri am vorbit cu el :p

Deci din astea faci tu ma, Marb ? Meriti sa fii "alintat", dar nu aici, ca o sa fiu trimis in vacanta :D Iti verifici tu mesajele pe joc :p


Anyway, nice interview man ! ^^
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus