Discutii libere

DeletedUser

aaaaa. si tu ce merit ai aici?.....
daca mi-aduc bine aminte cind erai in ADHD cam tot asa te bateai cu pumnii in piept...
Nu zii HOP, ca mai sunt zile destule de jucat pe 16....[/QUOT


toti avem merite mai mult sau mai putin! este joc de echipa si se pare ca voi nu prea il intelegeti...chiar daca nu atac si sprijinirea altor jucatori face parte din joc
 

DeletedUser

sincer: deja mi-am comandat medalia jubiliara.....politicos: da, se poate sa ai dreptate!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu credeti ca discutiile in 2 ar trebui purtate in privat ?

2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum. Nu citaţi excesiv din posturile anterioare. Citaţi doar părţile esenţiale astfel încât posturile să nu fie prea lungi.
 

DeletedUser34416

As putea jura ca Cristinel face monolog....:D de cand si-a facut cont pe forumul extern.....
 

DeletedUser34416

Cristinele....ti s-a urît cu binele de vorbesti asa de mult....sau tu nu stii ca înteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune. E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.....onoreaza-ne cu absenta ta
 

DeletedUser

Cristinele....ti s-a urît cu binele de vorbesti asa de mult....sau tu nu stii ca înteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune. E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.....onoreaza-ne cu absenta ta

Bravos domnule! Uite ca ai inceput sa vorbesti ca un om mare! Ai facut progrese vizibile...te felicit pentru asta! Ti-am spus eu ca e bine sa te antrenezi in oglinda!
 

DeletedUser

STIATI CA? Palyuka traieste! E viu.....am vorbit eu cu el....e drept ca nu valoreaza nimic....il putem vinde ca pe porc in viu!
cristiancornea astăzi la ora 18:56
Ai dat bir cu fugitii? Inseamna ca nu m-am inselat!

palyuka astăzi la ora 20:16
Imd o sa afli cat de tare am dat bir cu fugitii;)

cristiancornea astăzi la ora 20:28
da....fa un ticket ca atata stii pe jocul asta .

palyuka astăzi la ora 20:28
Bla bla bla...hai vezi daca reusesti sa nu ma mai deranjezi:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa cum observati...tot cu ticketele se ocupa ca de atacuri organizate am vazut cat se pricepe.....e varza....doar gura de el
 

DeletedUser34416

e campionatul european de fotbal.......ce sudalma.....
dupa ce se va termina.....poate mai vedem si discutii normale.....cu oameni normali evident......
 

DeletedUser

Salut Cornea:)


Agresor: cristiancornea
Origine: 0266.01 (634|370) K36

Număr: 0 0 1560 0 13 1228 0 0 218 66 0 0
Pierderi: 0 0 1560 0 13 1228 0 0 218 66 0 0

Apărător: bobs21
Ţel(direcţie): Aparat de nuincerkti (426|514) K54

Număr: -----------------------------------------------------------
Pierderi: 76 80 0 75 6 0 0 23 0 2 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%
 

DeletedUser34416

Propun adminilor sa inchida L16 ca a devenit prea plictisitoare......:(
 

DeletedUser

Hey...baietii din KS...aveti vreun juramant sa nu intrati pe extern?

Nu ne-am bagat mortu-n casa de ceva vreme...hai sa ne amintim de vremurile frumoase in care numai buline erau pe aici:)))
 
Sus