idei pentru animarea lumii 5

DeletedUser

citesc si eu forumul extern dupa foarte mult timp, si vad acelasi lucru ca atunci cand l-am parasit..bazaconiile lui rugayah despre pavone, aceeasi obsesie veche de ani de zile..dar nu ma mai mira nimic (exceptand faptul ca nu e si megara sa ii tina isonul) :))))
..
..mai intru si mai postez peste cateva luni, sunt sigur ca voi vedea acelasi lucru si atunci

Interesant cum rarele tale intrari coincid cu postarile de pe forum... mai ales cele in care sari repede sa fii avocatul lui pavone. Al dracului coincidenta :D

Interesante si mesajele bolduite. Vad ca obsesia ta pentru pavone este asa de mare incat nu te rezumi doar la a-i sari repede in ajutor auto-angajandu-te ca avocat, acum o si plagiezi :D :D :D
 

DeletedUser14300

ia nu te mai lua de profu'...nu ti-e mila de el, ca e si asa batut de soarta cu pavone pe cap:D:D:D...acum il mai pisezi si tu??? ce rea esti:D:D:D
 

DeletedUser18437

mi se pare un topic fara sens :confused:
daca placerea de a ataca nu e destul ca jucatorii sa fie activ(atat pe joc cat si pe extern) atunci acea lume nu se mai poate salva.
 

DeletedUser

inchiderea ? =))
cand ramane 1 singur trib si 0 jucatori inafara tribului poate se va inchide :))
 

DeletedUser25671

Ai vorbit si tu hope ca sa te afli in treaba...conditiile actuale pe o lume veche sunt ca un trib sa detina minim 75% din efectivul total de sate de pe o lume.
 

DeletedUser

plictiseala mare pe L5.am inceput pe L28 si e foarte misto pt ca limita de membrii intr-un trib e de 60 si nu se pot sprijini decit juc din acelasi trib.asa ca distractia acolo e mai mare,aici e frectie la picior de lemn :)
 

DeletedUser21711

acolo nu mai exista sprijin de la aliati, sau de la inamici... :D

ala-i un lucru bun... :)

viteza lumii care este? biserica este? :))
 

DeletedUser

plictiseala mare pe L5.am inceput pe L28 si e foarte misto pt ca limita de membrii intr-un trib e de 60 si nu se pot sprijini decit juc din acelasi trib.asa ca distractia acolo e mai mare,aici e frectie la picior de lemn :)

ghici cine ne viziteaza..credeam ca te-ai lasat de tot de joc..nici nu stiu de ce te-ai mai apucat, eu abia astept sa termin, sa nu mai aud de el ;)
 

DeletedUser

ghici cine ne viziteaza..credeam ca te-ai lasat de tot de joc..nici nu stiu de ce te-ai mai apucat, eu abia astept sa termin, sa nu mai aud de el ;)

numai joc ca inainte dar daca acum merg bine afacerile,netu il am mereu cu mine,am zis sa mai ma distrez putin.mi-au placut setarile de pe 28 si cred ca o sa fie o fericire pe unii,mai ales noaptea :)).
Exista biserica pe L28
 

DeletedUser

e ok pe L28 ca nu se pot sprijini triburile intre ele si limita e de 60 de jucatori.lucruri care sunt super ok,nu e ca pe L5 unde e o lume moarta,se fac tot felul de aliante si degeaba ataci ca dusmanii erau sprijiniti de aliatii tai :).
nu e chiar asa rau cu biserica.
 
Sus