Discuţii libere

DeletedUser

Esti sigur , draga Mr.Saxobeat ?

Voi astia de pe extern...
Sunteti ca babutele de la piata care mananca seminte si barfesc " Faau ai vazut ieri ce a facut Marita? "
Pai si ce daca suntem 7 triburi ?
Probleme ?
Normal ca suntem multi... 7x30 210 membri...aproximativ...
In cateva zile veti vedea doar 2-3 triburi in acea familie.... nu va faceti prima impresie din prima zi... totul se poate schimba oricand...in orice milisecunda, in orice secunda, in orice minuta, in orice ora, in orice zi, in orice saptamana, in orice luna, in orice an
Mai da-ti o sansa -_-
Criticilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te rog sa imi vorbesti in romana sau engleza e o regula aici pe forum.

sau ma rog sa inveti sa te exprimi corect.

Ce naiba vere? Assassins Creed este titlul unor jocuri video produse de cei de la Ubisoft. Fiind substative proprii, nu am cum sa le traduc.

-----------
Nu ca m-a intrebat cineva, dar si eu cred ca statutul de mamut al celor de la WAR se va duce... nu tribul si nu jucatorii dar cantitatea absurda de academii :D
 

DeletedUser41917

Se va duce WAR cum s-a dus si Lethal pe lumile anterioare ;)

Asa cum te-ai dus si tu pe lumiile anterioare , pici si aici :)
Incultule , sau e un statut prea mare pentru tine ?

Unde ne-am dus noi de pe fata pamantului , explica-mi te rog ca cu expresia " cum s-a dus si Lethal pe lumile anterioare " mai facut sa dau un edit.

Pe L28 ne-am dus in End , unde am ramas conducator si suntem inca o mare forta in tribul End impotriva Circarilor , grupul War de pe 28 , care se regaseste aici.
Iar pe L29 am intrat la caterinca , proiectul Lethal fiind organizat de Kent97 , subliniez cifra 97 din nick-nameul sau care denota ca e un adolescent.
Recunosc ca la un moment dat am dat o mana de ajutor tribului Lethal pe 29 , dar am abandonat sarcina , nu eram eu cel care trebuie sa se ocupe de conducere , eu intrat la caterinca , nu ca organizator.
Aici eu sunt principalul organizator , la fel ca pe L28.
Nu stiu ce ai fumat , dar revino pe pamant , nu am fost invinsi nici pe 28 , nici 29 , pe L29 am abandonat din lipsa de timp , dar pe L28 inca continuam toate razboaiele care le avem.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40969

Scuze dar traducatorul google nu ma ajuta sa traduc postarea ta de mai sus...

Vezi ca te faci de ras.Sa inteleg ca nu sti romana.Spune-mi tu ce am scris gresit mai sus ca eu nu observ.

Si chiar ti se potriveste numele Comentator" trebuie sa comentezi la orice?
 

DeletedUser40969

De la foarte bine in sus , aici Dj-ul asta deranjeaza forumul.
Dj-ule , dute vere si mixeaza ceva ca pe triburile nu se mixeaza ! :):)


Ce sa inteleg de aici ca tu si Comentator sunteti forumul?

Ca din cate vad doar pe voi doi va deranjez.
 

DeletedUser39475

La inceputul fiecarei lumi trebuie sa trecem prin asta?

Prin ce mai exact ? :-s

De la foarte bine in sus , aici Dj-ul asta deranjeaza forumul.
Dj-ule , dute vere si mixeaza ceva ca pe triburile nu se mixeaza ! :):)

Lasa-i pe toti sa isi spuna parerea, ca doar, e parerea lor. :)

Vezi ca te faci de ras.Sa inteleg ca nu sti romana.Spune-mi tu ce am scris gresit mai sus ca eu nu observ.

Si chiar ti se potriveste numele Comentator" trebuie sa comentezi la orice?

Sa fie fara suparare, dar poate se referea ca nu prea ai folosit semne de punctuatie. Din nou, o parere. :) Nu te critic pentru asta, eu am inteles ce ai vrut sa spui.
 

DeletedUser

huooo...incepeti fara sa anuntati?

gata,mi-am luat semintele...dati-i drumul:D
 

DeletedUser

Ma asa o fi dar inainte sa imi poti mie grija mai bine ti-ai vedea de "triburile si invataceii" tai.

:confused::confused::confused:
A ?
Ce ai vrut sa zici ?

Vezi ca te faci de ras.Sa inteleg ca nu sti romana.Spune-mi tu ce am scris gresit mai sus ca eu nu observ.

Si chiar ti se potriveste numele Comentator" trebuie sa comentezi la orice?

Pai normal ca mi se potriveste :)
L-am ales cu acuratete si finete

Prin ce mai exact ? :-s


Cred ca se referea ca toti intra pe extern... si zic aia despre tribul ala... aia despre tribul asta... si apoi se cearta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40969

Eu unu mi-am spus parerea.

Dar trebuia tu "comentatorul" sa spui ceva.

Se putea? doar faci partea din academia acelui trib.
 
Sus