MASCA şi restul L29.

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Amice comenteaza cand ai de ce , mai sus zicea un batman , domne suntem tari ne batem cu toti nu ne e frica de nimeni ,avem razboie etc
Acu apar diversi care zic ca tine :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:oare de ce intodeauna de cand manci bataie rau pe toate fronturile apar dinastia ca :rolleyes::rolleyes:tine

ia zi tu,domnule d3x10 sau *d3xter* sau ce alte nume mai ai,ce ai fi facut in locul 'batmanilor'?
 

DeletedUser9858

ia zi tu,domnule d3x10 sau *d3xter* sau ce alte nume mai ai,ce ai fi facut in locul 'batmanilor'?




Simplu nu faceam razboie cu toata lumea 29, si inca ceva domnule ai gresit persoana total.

Esti si tu vre un batman deghizat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu tu..smileyx sa jure..
'tring'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

nu tu..smileyx sa jure..
'tring'

Esti limitat rau amigo ,prima oara te faci de rahat cu presupuneri aiurea, si apoi tot continui pe aici cu speranta ca vei fi bagat in seama de cineva.
;);););)pana inveti cu ce se manca forum extern mai dute si mai cresteti satele , sau mai fa alceva ca esti mai slab de cat batmanii;).
Numai , fii asa frustrat mai ia o gura de aer ;)
 

DeletedUser

Esti limitat rau amigo ,prima oara te faci de rahat cu presupuneri aiurea, si apoi tot continui pe aici cu speranta ca vei fi bagat in seama de cineva.
;);););)pana inveti cu ce se manca forum extern mai dute si mai cresteti satele , sau mai fa alceva ca esti mai slab de cat batmanii;).
Numai , fii asa frustrat mai ia o gura de aer ;)


daca eu sunt limitat,tu nu ai deloc limite
nu vreau sa fiu bagat in seama,nu vreau sa invat cu ce se mananca forumul extern
spun doar ce vad,si anume:
dintre toate triburile care sunt mai importante pe harta,masca este singurul care duce mai mult de 2 razboaie in adevaratul sens al cuvantului(clasic are 2 -masca&patria-iar celelalte unul singur-vs masca-)
ps...tot nu te tine sa te juri..hai sa fim seriosi,uite ce ai pe l30:
Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
674 RiD3X War 204 1 204
1528 *D3XT3R* B.U.G. 192 1 192
3795 .D3X !U! 171 1 171
4320 D3X10 B.U.G. 166 1 166
11121 C0D3X 48 1 48
16256 D3X. 36 1 36
16331 -D3X 36 1 36

nu zice ca ai 6 frati/unchi/tati/mame/veri/verisoare/catei/purcei
 

DeletedUser37552

Ba berbecule, eu sunt *D3XT3R* si D3X10, atat, daca nu te duce capul ala sa intelegi taci din gura si numai vorbi, daca tu crezi ca este doar un jucator care s a gandit sa isi puna la nume ”d3x” sau ”dex” atunci chiar esti limitat rau de tot, in toata lumea asta nu e unul singur pe care sa-l cheme ionut, dar se pare ca tu nu intelegi !:D
 

DeletedUser9858

Alooo bre Nobix dute tati in alta parte ca vorbest sa nu adormi pe aici , ai si tu de 2 zile cont pe extern si te bagi in semna aiurea citeste tot topovcul in loc sa postezi aberatii si prezumtii


e o conversatie mai sus in care o sa vezi cam ce calitate sunt oamenii de acolo :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

si acu jau la caruta vezi poate ai ceva de facut in satele alea mici si prapadite domnul DB,

Ps: nu te mai chinuii sa pari un jucator , ca sigur nu esti .
 

DeletedUser

la ce nivel de exprimare esti,spre binele tau,sper sa ai mai putin de 14 ani.Punct,ca nu am cu cine
 

DeletedUser9858

la ce nivel de exprimare esti,spre binele tau,sper sa ai mai putin de 14 ani.Punct,ca nu am cu cine

wow si nivelul tau care e ?

Alooo amigo nu esti nici la scoala , nici intro societate elitista si nici nu trebuie sa iti dau tie socoteala , ai si tu 2 zile pe aici si deja ai impresii?


CAnd o sa te trezesti si tu la realitate o sa fie tarziu:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:,
 

DeletedUser9858

:D:D:D doamne cat de limitata gandire sa ai

-DB- fa o pauza de joc ai luato razna rau , mai bea o bere ceva , iesi la aer :rolleyes::rolleyes::rolleyes:se vede ca ai nevoie rau de asa ceva , ca oricum si dupa ce revii tot mediocru esti ca si jucator si dupa cele spuse de tine nic macar BATman nu iti mai spun ii jignesc pe mascati daca te compar cu ei


-DB- 62 55.870 763 11 cu asa ceva nici macar cainii nu vorbesc cu tine
 

DeletedUser9858

Dar sunt si eu curios cum un jucator din Spor , ii sustine pe cei din Masca ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sunt curios daca colegii tai de trib stiu:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus