Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da mai frizerule dar ii o problema aci

nu e cum se zice ca anonym a cazut din cauza la spor,masca sau ce trib mai e pe harta
anonym a cazut din cauza la doi conducatori foarte buni...defapt 1 ca al 2-lea era de forma

deci nu te gandi la victorie ca nu spor sau masca ne-a scos :D

Neme, sa nu-mi spui ca tu ai fost ANONYM?!!!:D Va scos Cavaleri Jedi bre..hahaha
 

DeletedUser9858

The_Mask_1231429492_4_1994.jpg


De unde tea scos bre, suna interesant.

Ia mai zii, detalii:D:D:D
 

DeletedUser

Hai bre lasa-ma cu de-astea ca n-am eu timp de porcarii minore :D
Erai in MASCA cand ala a venit la voi si avea atacuri pe el.Stiu cand a venit.Nu ma intereseaza pe mine treburile astea acum,am altele mai importante pe cap.De exemplu te-as intreba daca stii germana sau cunosti pe cineva care stie germana.Sa-mi zica si mie ce dreacu scrie aici ca sa stiu ce sa completez :

Die Stämme - Login


Auf welcher Welt willst du dich einloggen?
Welt 82

Zeige alle Welten

Vorabregistrierung
Welt 84
Welt 85
Benutzername:
Passwort:
Login

Dauerhaft einlogg
Nachbarn einladen
Welt 85 - heute

Willkommen zur Vorabregistrierung von Die Stämme. Diese Einladungsfunktion ist ein Tool, um alte Stammesmitglieder zu finden und auf diese Welt einzuladen.

Das Beste an allem: Das Einladungssystem versucht beim Weltstart deine geworbenen Spieler automatisch in deiner Umgebung zu platzieren, damit ihr erfolgreich einen Stamm gründen könnt.

Spielername:


E-Mail-Adresse:


Mit diesem Link kannst du neue Spieler einladen:

Den Link auf Facebook teilen
Ai idee daca o vrea carmi sa-mi traduca si mie ce scrie aici? :D
 

DeletedUser

Hai bre lasa-ma cu de-astea ca n-am eu timp de porcarii minore :D
Erai in MASCA cand ala a venit la voi si avea atacuri pe el.Stiu cand a venit.Nu ma intereseaza pe mine treburile astea acum,am altele mai importante pe cap.De exemplu te-as intreba daca stii germana sau cunosti pe cineva care stie germana.Sa-mi zica si mie ce dreacu scrie aici ca sa stiu ce sa completez :

Die Stämme - Login


Auf welcher Welt willst du dich einloggen?
Welt 82

Zeige alle Welten

Vorabregistrierung
Welt 84
Welt 85
Benutzername:
Passwort:
Login

Dauerhaft einlogg
Nachbarn einladen
Welt 85 - heute

Willkommen zur Vorabregistrierung von Die Stämme. Diese Einladungsfunktion ist ein Tool, um alte Stammesmitglieder zu finden und auf diese Welt einzuladen.

Das Beste an allem: Das Einladungssystem versucht beim Weltstart deine geworbenen Spieler automatisch in deiner Umgebung zu platzieren, damit ihr erfolgreich einen Stamm gründen könnt.

Spielername:


E-Mail-Adresse:


Mit diesem Link kannst du neue Spieler einladen:

Den Link auf Facebook teilen
Ai idee daca o vrea carmi sa-mi traduca si mie ce scrie aici? :D

Vrei sa fugi pe L-uri nemtesti,da?
Ei sunt mai reci,nu o sa iti deguste glumele... :(
esti sigur ca vrei sa te inscrii acolo ?
 

DeletedUser

Vrei sa fugi pe L-uri nemtesti,da?
Ei sunt mai reci,nu o sa iti deguste glumele... :(
esti sigur ca vrei sa te inscrii acolo ?

Sunt deja acolo :D Sunt si pe la americani si pe masters .Acum si la nemti . Pana ma plictisesc .Ce naspa e germana asta . Cu engleza le mai dibui eu dar la nemti ,cu tutorialul ala m-au gasit dracii :D
 

DeletedUser

Mai faci filmul ala? Daca tot te plictisesti :))
Ohohoho!!! Cate sate bonus s-au nascut pe langa mine la americani!!! Acum vreo 2 ore era pustiu ca in sahara si de 3 minute infolresc satele bonus pe langa mine ca ghioceii primavara .Aici raman .Acum n-am timp bre de filme :D
 

DeletedUser29445

Citeam un post pe L30.. A observat cineva disparitia triburilor Avalon si Aval0n? Se pare ca Anonym a acaparat toata atentia :))
 

DeletedUser29445

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 PATRIA 19.055.345 40.247.051 198 203.268 4596 8.757
2 Clasic 17.932.740 30.220.988 148 204.196 3425 8.824
3 Fum? 16.851.911 29.007.572 153 189.592 3431 8.455
4 ATC 9.380.337 13.095.880 98 133.631 1796 7.292
5 Spor 7.662.648 10.167.388 84 121.040 1240 8.200
6 TSL 6.281.177 9.185.089 130 70.655 1367 6.719


cine urmeaza?
 

DeletedUser41757

patria a recrutat tot ce era de recrutat din anonym, rip si acum masca. Acum urmatoarea intrebare e: Vor reusii sa recruteze si urmatorul trib ce va fii desfiintat ?
 

DeletedUser

pokipomierul a spus:
patria a recrutat tot ce era de recrutat din anonym, rip si acum masca. Acum urmatoarea intrebare e: Vor reusii sa recruteze si urmatorul trib ce va fii desfiintat ?

ei ar mai recruta, insa nu mai au decat doua locuri...insa mai pot face o academie, doua:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus