Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mah puisor de lebada ti-a murit laudatori...esti vreo pasare rara...si nu stiu eu..cu cat esti mai rar cu atat esti vanat mai mult...nu mai da reply la ce scriu ca intelectu' lu bunicu intelege la ce raspunzi ... ca mine nu ai scos niciodata vreun jucator...eu nu sunt nici traseist...daca vrei sa sti cine sunt sau cum arata ti-i arat eu....

Ai o alura .. care indeamna la retinere, uite de tine nu stiu nimic dar imi fac temele pana data viitoare...si inca ceva...nu mai fi asa fitzos..ca mirosi de la posta ca improvizezi...
 

DeletedUser

Politica si iar politica

:eek::eek::eek::eek::eek: Ce razboinici cei din tribul Die! Ascultati pe la "usile" altora sa auziti cand se mai lasa cateunul de joc si hop pe el...bravo mai!

Apropo...tre sa va dau o diploma: "Die=Statistici=Sate muuulte si moka=varza!"
 

DeletedUser6681

Improvizatia are la baza IMAGINATIA

IMAGINATIA are la baza INTELIGENTA
 

DeletedUser

Mah...

Gow foarte multe probleme cu n00b...LL
Fire identic...
Die...ma abtin

Ati fuzionat in ce...in Gow apoi redenumit die

Cei mai buni jucatori de la voi nici nu vin din triburile mai sus amintite...ci de la dusmani care i-ati recrutat ..asta e valoarea voastra...ma eu joc de astazi pe contul ala cand ma vei alerga tu pe mine ...stai sa vezi ce suturi in poponeatza iti dau eu la propriu...
 

DeletedUser6837

Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (11 members and 6 guests)
vasile mihai, Astro, BabyDanutza, ciuchi13, pcrime, Rosito, saboo, SirEmiL, tadrian, The Best Leader, vis3z


Ce s-a strans lumea...de mult nu a mai fost asha ceva pe forumul extern...doar a venit circul... cu spectacole in multe tari...:)
mah nene si taicamiu e sofer de tir si cred ca a facut la viata lui mai multi km decat faci tu in 3 vieti...dar totusi nu si-a insusit un comportament de camionagiu cum ai tu
 

DeletedUser

Mah puisor de lebada ti-a murit laudatori...esti vreo pasare rara...si nu stiu eu..cu cat esti mai rar cu atat esti vanat mai mult...nu mai da reply la ce scriu ca intelectu' lu bunicu intelege la ce raspunzi ... ca mine nu ai scos niciodata vreun jucator...eu nu sunt nici traseist...daca vrei sa sti cine sunt sau cum arata ti-i arat eu....

Ai o alura .. care indeamna la retinere, uite de tine nu stiu nimic dar imi fac temele pana data viitoare...si inca ceva...nu mai fi asa fitzos..ca mirosi de la posta ca improvizezi...


Bunicule ... cand mi-am propus sa scot pe cineva am scos ( deh sa mai ma laud putin :D ) ... alte replici ceva mai inteligente ( gramatical ) ai ? :rolleyes:

chiar credeam ca nu am de cine sa rad azi ... 10x :p .. esti frustat rau din cauza satelor pierdute ? sau pur si simplu esti frustat de natura ?
 

DeletedUser

Mai rosito tata...

Daca nu dadea DRAGON in LIBERI sau LL, FIRE era istorie si n00b peste Gow...ce ati luat din UV-LA va mai scos putin...

Asta e recunostinta voastra sau ati sesizat ca deveneam prea puternici pentru voi....

Sti pentru tine se potrivesc 2 proverbe: rade ciob de oala sparta, si hotu striga hotii....esti dus...rau de tot
 

DeletedUser6681

Cred ca esti cel mai penibil " hot " :)))) .. vai vai vai .. ce rau imi pare :( ca nu sunt ff aprope de voi .. va dadeam eu nopti ne dormite :)
 

DeletedUser

asta-i un joc de strategie militara
ca nush ce trib se dovedeste ca nu-i un bun aliat sau ca alt trib se ocupa de "manarii",asta este,fiecare face ce crede ca-i mai bine pt. tribul lui la momentul potrivit,nu inteleg de ce va ofticati dintr-o data cand vedeti ca sunteti atacati
raman cu impresia ca multi nu stiti de ce jucati si ca folositi jocul asta pt. mIrc,si mai ales nush cum aveti curajul sa comentati atata timp cat sunteti in dezavantaj,total,
dar este o vorba din popor,sau din topor,nu are rost sa o mai zic.
 

DeletedUser

:)

Laudarosii astia au avut noroc ca din lipsa unora care n-au ce face decat sa se lege de viata personala a jucatorilor (aici ar trebui pomenite niste nume dar nu mai are rost sa incep alta discutie acum) ,UV-LA a cedat si fiecare ne-am dus pe unde am putut,dar telul a ramas acelasi: Sa distrugem dusmanul!
Si inca ceva...in SWAT mereu va fi unitate intre colegi,pentru ca inainte de toate suntem prieteni si ne cunoastem de atata timp,unii isi mai fac si prieteni in jocul asta nu doar urla ca disperatii dupa sate!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
World! Hold on! sau mai bn zis...
Die! Hold on! Swat is coming 4 you!!!
 

DeletedUser

voi faceti-va prieteni,Die.va ia satele,dar va lasa prietenii,rezonabil
 

DeletedUser6792

mai asteptam niste pesti mai grasi asa din t.d.k. sa spuna si ei ceva...:rolleyes:
 

DeletedUser

De ce nu ziceti asa...ca SWAT loc 5 se bate cu loc 2, 6, 7, 15..cam multe triburi....de ce nu zici ca nu avem nici o sansa fara sa se implice si alti...

Vrei sa spui ca voi singuri va luptati cu toata lumea?
Din cate imi aduc eu aminte exista candva o alianta intre SWAT si ANTS, iar astia v-au trimis ceva sprijin ca aveau de unde. Pe forumul extern, cineva din AoF chiar se lauda ca alianta lor cu SWAT functioneaza de tremura pana si TDK-ul. Pe astea de ce nu le spui? Ti s-a stricat memoria, o arunci la gunoi! Sau nu ai fost informat? Baga-ti degetele-n priza sa te tina lumea la curent.

In concluzie voi singuri (+ ajutorul altora) nu aveti nici o sansa. :D
Spor la spam!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus