Propuneri si discutii interviuri

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am hotarat sa incerc sa realizez cateva interviuri cu jucatorii "cheie" ai lumii 27. Oricine are o propunere pentru un eventual interviu este liber sa o posteze aici, impreuna cu cateva argumente pro interviu.
 

DeletedUser5970

clepo
Posturile lui de pe forum, spun tot, ar fi interesant sa-l vedem si pe sticla, personal imi place stilul lui

mazareverde
sa ne zica si noua care-i secretu
 

DeletedUser

Multumesc pentru atentia acordata, dar cred ca sunt personaje mult mai importante decat mine, un conducator al unui trib micut ( cei drept care incurca multa lume :D)
Dar in final trebuie sa ma supun "plenului" deoarece plenul este suveran.


PS. Eu propun pe Mr. mazareverde ( ionut). L-am cunoscut , putin , dar as vrea sa il cunosc mai bine si pe Gaby-ghost evident deoarece rezista i in centru de atata timp...as fi curios cum o face?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

Multumesc pentru atentia acordata, dar cred ca sunt personaje mult mai importante decat mine, un conducator al unui trib micut ( cei drept care incurca multa lume :D)
Dar in final trebuie sa ma supun "plenului" deoarece plenul este suveran.


PS. Eu propun pe Mr. mazareverde ( ionut). L-am cunoscut , putin , dar as vrea sa il cunosc mai bine si pe Gaby-ghost evident deoarece rezista in primul in centru de atata timp...as fi curios cum o face?:)

Gabi e masochist! Si e contagios! Fugiti!:D
 

DeletedUser5970

Si cam atat, ceilalti traiesc intr-o mizerie prea mare pentru a merita sa fie intervievati.
Multumesc pentru propunere, clepo, dar sunt nevoit sa refuz o eventuala participare la interviu, nu am nimic de spus.
 

DeletedUser

si eu vreau sa cer un interviu, daca permiteti :D
de la quitana - care e secretul bunei dispozitii de care dai dovada in fiece zi ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

Poi sa rupi intr-o singura seara 1.852.951 de trupe e un motiv! :D Chiar daca sitterita mea a fost atacata simultan si a fost un pic coplesita de a mai pierdut si ceva sate. Eu as fi jucat un pic altfel si era normal imi cunosteam contul.
Repet TH a fost o nuca prea tare si le-a dat de furca urat astora din TBKM cu granita blindata de altii. Daca eram in locul lor ca numar de membrii, erau istorie de mult.
Asa prapaditi si mititei am mai scos niste trofee chiar si la agresori. Intrebare de baraj, cate au scos ei in conditiile in care au facut atac in dementa ?!?
Si inca ceva, ca probabil vor intra acum sa-mi contrazica ce-am zis mai sus, daca nu se tem de mine, de ce ma ataca masiv si ma vor la margine :D chiar si-asa singurica fara trib? :rolleyes:
E retorica evident! ;)


4x Apărătorul zilei
Ai învins în 29.07.2012, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (1.852.951 de trupe)!
+ trofeu jalon Stăpânul câmpului (Nivelul 3)

Ca primul, ai învins 25.000.000 unităţi inamice....mai greu de depasit
Un fleac ... i-am ciuruit! :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ok, in zilele urmatoare (in functie de timpul meu liber, in ultima perioada din ce in ce mai putin) voi incepe interviurile. Voi tine cont de nominalizarile voastre, si va astept si cu altele.
In acelasi timp, daca doriti ca interviul sa contina si o intrebare a voastra (care va chinuie sau nu) o puteti asterne pe hartie (sau pe forum) si eu o voi introduce in setul de intrebari al interviului. Atentie, nu doresc sa vad intrebari persiflatoare sau injurioase, pe topic, pentru ca arunc cu puncte. :)
 

DeletedUser34078

propunerile mele :mazareverde & secundul/zii, afli tu care sunt, goloie, sa-i vedem fluenta verbala si secretul pt. atatea sittere manageriate, "skillurile" se vad din interne, clepo si eventual nedelcubogdan, cand o fi disponibil :D sau un reprezentant Avalon, dupa caz.
As propune in subsidiar si lui GabbY-Ghost sau MisterEngi, un tandem ar fi ideal. As fi curioasa la aceleasi intrebari ce ar raspunde fiecare, prin prisma evenimentelor recente.
Eu nu dau interviuri, ca mi-e ca crapa kenji de ciuda si de felul meu is o altruista asa ! :D

PS: hint: interviurile luate de plesuv mi se par foarte misto, insa parca avem nevoie si de ceva in plus, ceva inedit, ceva amuzant.... daca sunteti si voi de acord. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adenaur,nici nu apuci sa intrebi pe cineva din TBKM,ca toti te refuza la interviu,in primul rand ca nu ai cursuri de reporter la activ,in al doilea rand ca nu te poti rabda sa fi impartial,deci te sfidam toti membri TBKM,iar cei care ** aici in numele nostru o pot face,ca doar de mult timp pe forumul lumii 27 se poarta un monolog,adica quitana,adenaur versus nimeni :))
 

DeletedUser34078

Adenaur,nici nu apuci sa intrebi pe cineva din TBKM,ca toti te refuza la interviu,in primul rand ca nu ai cursuri de reporter la activ,in al doilea rand ca nu te poti rabda sa fi impartial,deci te sfidam toti membri TBKM,iar cei care ** aici in numele nostru o pot face,ca doar de mult timp pe forumul lumii 27 se poarta un monolog,adica quitana,adenaur versus nimeni :))

Mai rezisti? Sau deja ai cedat, nervos?
Sa chem SMURD'ul? :D:D:D
Nu mai mutila satele! Nu fii las! Lasa-mi fostii colegii sa ia satele ca tie nu-ti las nimic!
 

DeletedUser5970

Adenaur,nici nu apuci sa intrebi pe cineva din TBKM,ca toti te refuza la interviu,in primul rand ca nu ai cursuri de reporter la activ,in al doilea rand ca nu te poti rabda sa fi impartial,deci te sfidam toti membri TBKM,iar cei care ** aici in numele nostru o pot face,ca doar de mult timp pe forumul lumii 27 se poarta un monolog,adica quitana,adenaur versus nimeni :))

Nimeni nu vrea sa vada panarame pe sticla.
Incearca la otv :rolleyes:
 

DeletedUser

Adenaur,nici nu apuci sa intrebi pe cineva din TBKM,ca toti te refuza la interviu,in primul rand ca nu ai cursuri de reporter la activ,in al doilea rand ca nu te poti rabda sa fi impartial,deci te sfidam toti membri TBKM,iar cei care ** aici in numele nostru o pot face,ca doar de mult timp pe forumul lumii 27 se poarta un monolog,adica quitana,adenaur versus nimeni :))

Dar eu cred ca nimeni nu a cerut un interviu cu cineva din TBKM. Daca te-ai bagat in seama imi arata cat de mult de oftici ca nu este nimeni de la tine nominalizat si cat de mult iti doresti sa apari pe coperta. Daca nu era asa, nu te bagai in seama si refuzai, daca, doar daca, venea nenea conrad si-ti cerea interviu. Peace !

Ultimele nominalizari.

Mazare sau xander pentru SH.
Clepo Crash.
Bogdan, dumieu sau lanceru pentru Avalon.
TH au renuntat..:(

Restu' nu prea conteaza..
 

DeletedUser42531

Dar eu cred ca nimeni nu a cerut un interviu cu cineva din TBKM. Daca te-ai bagat in seama imi arata cat de mult de oftici ca nu este nimeni de la tine nominalizat si cat de mult iti doresti sa apari pe coperta. Daca nu era asa, nu te bagai in seama si refuzai, daca, doar daca, venea nenea conrad si-ti cerea interviu. Peace !

Ultimele nominalizari.

Mazare sau xander pentru SH.
Clepo Crash.
Bogdan, dumieu sau lanceru pentru Avalon.
TH au renuntat..:(

Restu' nu prea conteaza..

Daca vrei sa dai cu parerea citeste si tu intreag topicul si dupa aceea iti arunci vorbele despre un anumit subiect.
Uite si tu ce a zis quitana inainte de postul lui Drunken.
 

DeletedUser34078

Mister6002;
TH au renuntat..:(


honey, la pariu ca daca dupa ce ma intorc din vacanta, fluier, se aduna gasca si TH intra iar in ring?
Faceti voi pace cu Avalon si o sa avem un septembrie/octombrie rosu foarte interesant! ;)
Sunt prea multe resentimente ale baietilor din TH si la o adica astia nu s-ar lasa luati intern de tbkm deloc!
Deci reflectie si atentie la cuvinte ... TH e la post ... INCA! :D
 

DeletedUser

Atunci fluiera, fara misto, chiar de rog.

@Joker, pe tine ce te framanta !?
 
Sus