Clasci & Fum? Vs. Patria & p@tria

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41757

Vom vedea, dar eu unul prevad un urmator razboi intre Clasici-Fum, poate si Spor, vs. restul triburilor :D
 

DeletedUser30628

Te corectez, daca-mi permiti (daca nu-mi permiti, deja o fac, deci nu mai conteaza :D), razboiul actual este Patria vs Restul, lumea asta e destul de ciudata din cate observ eu, toate triburile se aduna sa dea jos un altul. Sistemul de aliante, sau cel de coalitii in razboaie pentru a echilibra balanta puterii, nu prea functioneaza se pare aici.
Dupa gandirea mea, imediat dupa prabusirea tribului Patria se va diviza lumea in E-V.

adenauer...deci,triburile nu se aduna,ei si'o cauta cu lumanarea :) ii fix problema lor daca recruteaza din dusmanii pe care ii avem noi si restu...isi asuma anumite responsabilitati :)...

Nu stiu ce sa zic sincer despre diviza lumii....de asta am postat ca sunt pus pe ganduri :D:D:D
 

DeletedUser

Patria este (sau era?!) un gigant cu picioare de lut. Un trib format dintr-o mana de oameni care au adus langa ei toate epavele triburilor in libera cadere. Lasi, multi lasi, multi jucatori fara personalitate care sunt multumiti sa-si salveze curul. Jucatori mediocrii, fara caracter.
E normal pe undeva ca tribul sa pice, si pica din cauza liderilor care nu au stiut sa gestioneze bine situatiile aparute in urma deciziilor neinspirate si i-a determinat pe liderii celorlalte triburi cu un cuvant de spus, sa li se impotriveasca.

C'est la guere, c'est la vie.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda .... se pare ca patria o sa cada mult mai repede decat ma asteptam :)))

cum ma sa faci un singur organizat in k54 si sa dea din prima 4 jucatori stergere cont?:))) daca o sa cucerim toate k-urile de acuma in colo cum in timpul in care am cucerit k54 in 4-5 luni nu mai avem ce cuceri :))=)) .. speram sa dam si peste jucatori care sa joace:))
 

DeletedUser6077

Adenauere, eu vad clasic + fum + spor vs. atc + tsl , dupa care se va da stergere...;)
 

DeletedUser

Loc Porecla Trib Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Just4Dream Fum? 25 0 1.554.855 880

:)):))
 

DeletedUser

Sa stii ca si eu am viziuni cand stau pe WC , deci nu e de la mancare :))

Negrule, aia nu inseamna ca ai viziuni.Inseamna ca ai hemoroizi. Lasa ca gasim pe cineva cu limba aspra sa-ti aline hemoroizii ....hahahaha
PieS:
Mai tii minte negrule cand faceau astia topicuri cu CEL MAI BUN/RAU MODERATOR/ADMIN? Cred ca aveau hemoroizi si de-asta deschideau topicurile alea.Cautau vreo limba sa le aline hemoroizii. Cred ca au scapat de ei ca n-am mai vazut niciun topic de genul ala deschis. Deschidem un topic de-ala si noi ca sa ne tratam hemoroizii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Ram pam pam ... A venit si tata vostru pe L29 ... Salutari si ne auzim mai incolo cu statistici ...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Inseamna ca avem noi un har?! :confused:

harul viziunii maronie! :cool:

Negrule, aia nu inseamna ca ai viziuni.Inseamna ca ai hemoroizi. Lasa ca gasim pe cineva cu limba aspra sa-ti aline hemoroizii ....hahahaha
PieS:
Mai tii minte negrule cand faceau astia topicuri cu CEL MAI BUN/RAU MODERATOR/ADMIN? Cred ca aveau hemoroizi si de-asta deschideau topicurile alea.Cautau vreo limba sa le aline hemoroizii. Cred ca au scapat de ei ca n-am mai vazut niciun topic de genul ala deschis. Deschidem un topic de-ala si noi ca sa ne tratam hemoroizii :D

facem, dar trebuie sa ne gasim niste moderatori noi pe care sa nu-i halim :))

Ram pam pam ... A venit si tata vostru pe L29 ... Salutari si ne auzim mai incolo cu statistici ...

si tu mai esti tata? :confused: a luat-o razna lumea asta :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus