Mamuti? (jucatori, nu triburi)

DeletedUser42476

daca te refereai la mine nu ma supar...faceam si eu misto....ti-am zis eu cum suntem noi astia de la TITS....sa vezi cand o sa incepem sa ne aratam balcoanele...toti se vor pune in genunchi in fata noastra :D

Pana acum TITS nu a demonstrat nimic,ati inceput bine,ma refer la lumi anterioare,dar pe parcurs ati decazut,de aceea m-asi mira ca sa aveti voi nervi necesari pt a merge pana la capat pe o lume foarte asa lenta....dar nu se stie nici o data.....succes.
 

DeletedUser

Pana acum TITS nu a demonstrat nimic,ati inceput bine,ma refer la lumi anterioare,dar pe parcurs ati decazut,de aceea m-asi mira ca sa aveti voi nervi necesari pt a merge pana la capat pe o lume foarte asa lenta....dar nu se stie nici o data.....succes.

Nu m-au avut pe mine pana acum :">
 

DeletedUser

Pana acum TITS nu a demonstrat nimic,ati inceput bine,ma refer la lumi anterioare,dar pe parcurs ati decazut,de aceea m-asi mira ca sa aveti voi nervi necesari pt a merge pana la capat pe o lume foarte asa lenta....dar nu se stie nici o data.....succes.

Tovaraseeee....am demonstrat ceva sa stii...ca suntem cei mai buni la spam...asa ca atata timp cat nu ne baneaza astia pe extern si nu scoate forumul intern din joc...eu cred ca ne tin nervii ca nu suntem stresati deloc...poate tu esti stresat de viteza lumii..pentru mine cel putin e tocmai bine ca pot intra mai rar si imi ramane mult timp de distractie :cool:
 

DeletedUser42559

Oskar Schindler este unul din cei mai experimentati jucatori ;)
Este magnific!
 

DeletedUser

ahh tovarase,eu sunt de parare ca tu esti cu 10 clase peste mine ;)
tu est magnifique!
 

DeletedUser

am fost puternic..acum nu mai sunt..ca s-au pus vreo 8 triburi pe mine si ma matrafoxeaza :))
tu esti si mai puternic!

si inca ceva...vreau sa il salut pe un alt idol de-al meu pe nume Dacian.
Te salut puternic,Dacian!
 

DeletedUser

banuiesc ca vrei sa fi bufonul externului.eu asta deduc din prostelile tale.
daca vrei te angajam bufon si stim o treaba.

on topic

.. Hold on .. va fi unul dintre cei ce se vor bate pentru top

Rectific, eu cred ca va fi kimosabe - !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

El e deja in top. :rolleyes:

E pe 9. La ce ma refeream eu este ca sigur nu va ramane acolo, ci probabil se va afirma printre primii.
Nu inteleg de ce te bagi tu repede in seama, daca ar fi pomenit cineva numele Lemn Tanase - poate ai fi fost indreptatit sa zici ceva. Pana atunci :cool:
 

DeletedUser

Hmm, interesting !
Tocmai ce am vazut acum cateva zile raportul de spionaj pe Lemn Tanase.
Poate ii retragi din sprijin si il trimiti la mine, ca am auzit ca vrea Lemn Tanase sa ma inobileze :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus