TSL & ATC vs Spor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tinand cont de actiunile voastre dujmanoase asupra fratilor nostrii intru alianta, declaram nul tratatul de neatacare intre triburile noastre.
In plus, fiindca trebuie sa avem si noi un razboi sa fim in randul lumii asteia, sper a nu va simti deranjati daca va declaram a fi inamicii nostrii, fiind singurii mai la indemana(soarta).

p.s.Timp de 24 de ore vom incerca a ne abtine de la actiuni dujmanoase.


Mesaj transmis de catre nubul suprem Darh OM catre conducerea tribului Spor si anume dus cu pluta aka ciucurel :D


Speram sa va plictisiti de joaca si noi sa va putem lua satele pentru ca altfel sigur nu o sa reusim :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

bine bre,suntem saraci ce sa facem :))

oricum inca nu sa declarat nici un razboi...suntem doar neutrii pe harta si plus de asta sa stim ca voi sunteti 226 vs 60 :)...deci aveti un plus si de sate si de jucatori :p...dar nu'i stress :)) eu nu ma plang...mergem inainte si vedem ce si cum
 

DeletedUser

bine bre,suntem saraci ce sa facem :))

oricum inca nu sa declarat nici un razboi...suntem doar neutrii pe harta si plus de asta sa stim ca voi sunteti 226 vs 60 :)...deci aveti un plus si de sate si de jucatori :p...dar nu'i stress :)) eu nu ma plang...mergem inainte si vedem ce si cum

Deja te plangi ca esti in inferioritate numerica ma?:))
Nici nu a inceput razboiul si cauti scuze....ai inceput bine :D
 

DeletedUser30628

esti cu capu :))...am zis ca nu ma plang ma...oricum eu vreau distractie ca m'am plictisit sa ma bag cu moralu...atac si nobili sa am,ca restu ii can can :D:D:D
 

DeletedUser11365

Ma asteptam la un razboi intre cele 2 triburi,dar dupa o astfel de declaratie,nu mai am niciun fel de respect pentru tribul asta...

Distractie placuta
 

DeletedUser

Tu vezi ai grija sa nu vina iar examenele de la facultate si sa te paleasca iar lipsa de timp si ca viata reala e mai importanta si chestii de genul asta.

Oricum,sper aici sa nu te lasi asa prematur ca pe alte lumi.
 

DeletedUser11365

Am terminat o facultate..acuma fac alta,+ un master,si lucrez in 2 locuri..in unul din cele 2 locuri,ocazional...Esti doar unul din miile de jucatori care au incercat o ironie cu mine pe jocul asta..Daca vrei,vorbim despre altceva,si pe privat,nu aici unde incerci sa-mi atragi mie si altora atentia.. Cat despre joc,nu cred ca avem ce discuta

noapte buna
 

DeletedUser

Am terminat o facultate..acuma fac alta,+ un master,si lucrez in 2 locuri..in unul din cele 2 locuri,ocazional...Esti doar unul din miile de jucatori care au incercat o ironie cu mine pe jocul asta..Daca vrei,vorbim despre altceva,si pe privat,nu aici unde incerci sa-mi atragi mie si altora atentia.. Cat despre joc,nu cred ca avem ce discuta

noapte buna

Cand te lasi si aici o sa fie ca o sa ai si al treilea job :D.
 

DeletedUser20436

Tu vezi ai grija sa nu vina iar examenele de la facultate si sa te paleasca iar lipsa de timp si ca viata reala e mai importanta si chestii de genul asta.

Oricum,sper aici sa nu te lasi asa prematur ca pe alte lumi.

De fiecare data cand sa lasat avea cate o facultate de terminat:D oricum ca jucator o fi el jucator de calitate dar ca om lasa mult tare de dorit si la fel ca alti lasi de pe lumea 29 in loc sa stea de partea MASCA sa dat cu cei mai tari[ceva imi spune ca tot de mana alora va muri] pacat ca inca mai stau alaturi de el caractere precum gabyy89 bafta TSL si ATC
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus