TSL & ATC vs Spor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41960

Tinand cont de actiunile voastre dujmanoase asupra fratilor nostrii intru alianta, declaram nul tratatul de neatacare intre triburile noastre.
In plus, fiindca trebuie sa avem si noi un razboi sa fim in randul lumii asteia, sper a nu va simti deranjati daca va declaram a fi inamicii nostrii, fiind singurii mai la indemana(soarta).

p.s.Timp de 24 de ore vom incerca a ne abtine de la actiuni dujmanoase.


Mesaj transmis de catre nubul suprem Darh OM catre conducerea tribului Spor si anume dus cu pluta aka ciucurel :D


Speram sa va plictisiti de joaca si noi sa va putem lua satele pentru ca altfel sigur nu o sa reusim :D

Buna dimineata, oameni talentati !!!
hahahahaha ....


Ești frustrat pentru că, tu nu apar in filmul lui Gicu Mentosan . Te-am înțeles pentru că sunt o femeie, si stii ce se spune despre femei ...
Femeia este capodopera lui Dumnezeu, mai ales atunci când are diavolul în ea.

Voi vorbi personal cu domnul Frizeru pentru a face un film cum ar fi cele de la Masca

i hope it is a clear translation ...


[SPOILER="]"Are you frustrated because, you do not appear in his film of Gicu Mentosan. I understand you because I'm a woman, and you know what they say about women ...
Woman is God's masterpiece, especially when it has the devil in her.

I will speak personally with Mr. Frizeru to make a film those in Mask[/SPOILER]
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TSL, ATC
Parte 2:
Triburi: Spor

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 293
Tabăra 2: 60
Diferență: 233

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 24
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,009,615
Tabăra 2: 440,677
Diferență: 568,938

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,287
Tabăra 2: 224,546
Diferență: 196,259

chart




Sta bine spor pentru cele 48 de ore scurse :)
 

DeletedUser30341

cheles, tu ai grija sa nu ramai fara sate pana ajung eu langa tine :))
 

DeletedUser30341

:)) e o placere sa pierzi satele in favoarea mea :p

p.s. vezi ce zici pe aici sa nu creada lumea ca e blat :))
 

DeletedUser22922

Blaturile se fac in fotbal, nu aici. Ce pot sa iti zic Issa...Spor la atacat :)).
 

DeletedUser30341

gresit spor la luat sate :))

si credeam ca ai mai invatat cate ceva :p
 

DeletedUser

Buna dimineata, oameni talentati !!!
hahahahaha ....


Ești frustrat pentru că, tu nu apar in filmul lui Gicu Mentosan . Te-am înțeles pentru că sunt o femeie, si stii ce se spune despre femei ...
Femeia este capodopera lui Dumnezeu, mai ales atunci când are diavolul în ea.

Voi vorbi personal cu domnul Frizeru pentru a face un film cum ar fi cele de la Masca

i hope it is a clear translation ...


[SPOILER="]"Are you frustrated because, you do not appear in his film of Gicu Mentosan. I understand you because I'm a woman, and you know what they say about women ...
Woman is God's masterpiece, especially when it has the devil in her.

I will speak personally with Mr. Frizeru to make a film those in Mask[/SPOILER]

Inca odata poate ne explici de ce ne stresezi cu engleza asta, eu vad doar romani in jur..
Am inteles, stii engleza, felicitari
 

DeletedUser30628

cum sariti in sus si va bateti cu pumnu in piept tsl'istilor :)...jucati pe harta ma,lasati externu...ca nu conteaza prea mult vorbele in jocu asta,doar jocul de harta...
 

DeletedUser32745

E sarboaica, obsedatule... iti arata mesaju-n romana, apoi pe cel in engleza, pt a fi sigura ca s-a facut inteleasa si ca n-au aparut erori din cauza traducerii on-line.
 

DeletedUser

Asa e , nu stiu. Astept varianta in franceza si spaniola sa inteleg.
 

DeletedUser

cum sariti in sus si va bateti cu pumnu in piept tsl'istilor :)...jucati pe harta ma,lasati externu...ca nu conteaza prea mult vorbele in jocu asta,doar jocul de harta...

Eu nu inteleg care e problema daca se vorbeste despre ce se intampla pe harta aici si se mai fac si eventuale tachinari.
Daca nu iti place nu posta,nu spune altora sa nu o faca.
 

DeletedUser30628

Eu nu inteleg care e problema daca se vorbeste despre ce se intampla pe harta aici si se mai fac si eventuale tachinari.
Daca nu iti place nu posta,nu spune altora sa nu o faca.

luciane,asa ii pe fiecare lume si stii bine...ne batem??? si care ii problema...de ce trebuie sa ne impungem???...nu poti juca daca nu ne provocam pe extern??? hai sa fim sinceri....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus