TSL & ATC vs Spor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

luciane,asa ii pe fiecare lume si stii bine...ne batem??? si care ii problema...de ce trebuie sa ne impungem???...nu poti juca daca nu ne provocam pe extern??? hai sa fim sinceri....

Eu gasesc amuzant in a ma impunge cu cineva pe extern.
Sunt satul de oameni cu nasul pe sus si plini de arfe,si aici nu ma refer la tine,care vin si trag cate un post dinala gen nu mai am respect pentru cutare si cutare si se dau niste mari intelepti pe aici.Sunt satul de tristi dinastia care vin si se dau oameni seriosi si nu schiteaza nici un zambet.

E un joc copaceilor,pe care te distrezi,te amuzi si iti mai faci si nervi uneori.
 

DeletedUser30628

am baut 2 pahare de vin de casa si nu mai am chef sa'ti raspund acum...

pana una alta,pot zice ca suntem "neutrii" pe harta si ne atacam lejer...ca pana acum niciuna dintre tabere nu a declarat razboi...asa ca luciane,cand se vor lua sate la greu...atunci sa incepem sa ne atacam pe extern :) pana acum pot zice ca jucam bambilici...ca altfel nu pot numi
 

DeletedUser29445

:)) amuzantule.
Si gata jocul! Au inceput copilasi sa faca razboaie:(
Succes tribului Fum?. A pardon Spor! :D
Pitere sa fii ca Dark Vader in lupta cu TSL si mai ceva ca Lucescu in lupta cu ATC!
 

DeletedUser30634

2...10...2...10 test.. test... bun se aude
Frustratilor va urmaresc de ani de zile pe forum dar niciodata parca nu am simtit nevoia ca acum sa va intreb..cum de v-ati gasit toti frustratii pe lumea asta?Observ ca numele nostru va cauzeaza insomnii grave si ca 1 cuvant din cele 3 care le rostiti este..TSL..
Sigur ca acum veti spune ca uite cine vorbeste,unul care traieste numai din barbari si interne si nu mai stiu ce alte lucruri care voua vi se par importante si uite asa pe mine ma doare in cot si uite asa de bine dorm noaptea cand stiu ca primul milion e foarte simplu de facut contrar celor spuse de toti milionarii etc etc etc..
Io,pe persoana fizica,incerc sa pastrez cat mai pur spiritul TSL,interne si barbari,asa am invatat de la DREAD LORD si asa o sa o tin la infinit.Sigur,acum o sa spuneti ca si DREAD LORD facea smecherii,etc etc..Haideti va rog eu sa ma scutiti de urmatoarele 99999999 de comentarii care le puteti adauga si sa va vedeti voi de jocul vostru al' curat si plin de lupte vitejesti..
 

DeletedUser30634

Dute se scrie du-te.
Regula este următoarea
-in cazul in care ai inversiune, pui liniuta. Du-te vine de la te du!, iar daca le inversezi, pui liniuta între ele. Ca si in cazul fa-ma sa-ti dau o palma. Ma fa imi suna arhaic, dar bănuiesc ca se folosea la un moment dat.
-fa-mi este tot inversiune . În plus - liniuta înlocuieşte vocala "î". Deci, atunci cand cade o vocală, e înlocuita de liniuta. Alt exemplu - într-o rezulta din "intre o". S-a dus vine din Se a (pe sine se a dus). Maria Sa, traista sa, nu au de ce sa aiba liniuta, pentru ca sa e direct pronume nu ştiu de care.
Deci tot ce trebuie sa retii tu este..du-te..fa-ma..fa-mi..Maria TA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bravo madmane, acu vezi pe topicul celalalt, ca trebuie sa predai si limba engleza la o sarboaica :))
 

DeletedUser22922

Dute se scrie du-te.
Regula este următoarea
-in cazul in care ai inversiune, pui liniuta. Du-te vine de la te du!, iar daca le inversezi, pui liniuta între ele. Ca si in cazul fa-ma sa-ti dau o palma. Ma fa imi suna arhaic, dar bănuiesc ca se folosea la un moment dat.
-fa-mi este tot inversiune . În plus - liniuta înlocuieşte vocala "î". Deci, atunci cand cade o vocală, e înlocuita de liniuta. Alt exemplu - într-o rezulta din "intre o". S-a dus vine din Se a (pe sine se a dus). Maria Sa, traista sa, nu au de ce sa aiba liniuta, pentru ca sa e direct pronume nu ştiu de care.
Deci tot ce trubuie sa retii tu este..du-te..fa-ma..fa-mi..Maria TA

"Teribil" ...de ce sa se mai oboseasca lumea sa invete in scoala limba romana cand avem o "somitate" ca tine printre noi. Eu zic ca iti este somn sau ca ai baut prea mult...in concluzie...esti depasi. Go home!
 

DeletedUser30628

vezi ca te depaseste situatia,pana una alta ma fac inteles??? asa ca hai dute tare si nu mai preda lectii de pe google ca cine stie ce analfabet esti in realitate :)
 

DeletedUser30634

brrrr...cheles nu ma refeream la tine..tu ai un loc in hall of fame..doar ai facut "istorie" cu acea gasca ( s nu ş ) de trib HKk
piter 90 vezi ca ai probleme cu tastatura..nu vedem decat spatii goale

hai vorbim vorbim dupa publicitate
 

DeletedUser

"Teribil" ...de ce sa se mai oboseasca lumea sa invete in scoala limba romana cand avem o "somitate" ca tine printre noi. Eu zic ca iti este somn sau ca ai baut prea mult...in concluzie...esti depasi. Go home!

Ce dor imi era de tine.Pana la urma ai luat bac-ul ?:)
 

DeletedUser30628

brrrr...cheles nu ma refeream la tine..tu ai un loc in hall of fame..doar ai facut "istorie" cu acea gasca ( s nu ş ) de trib HKk
piter 90 vezi ca ai probleme cu tastatura..nu vedem decat spatii goale

hai vorbim vorbim dupa publicitate

pacat :| cumparati niste ochelari ca poate vei vedea mai bine...
 

DeletedUser41960

Bravo madmane, acu vezi pe topicul celalalt, ca trebuie sa predai si limba engleza la o sarboaica :))

Nu te ascunde în spatele personalității sale. Madmon este un jucător foarte respectabil. Înțeleg frustrarea ta, și am înțeles conversație, în ceea ce privește modul de a scrie, într-un limbaj clar. Am urmarit mesajele dumneavoastră, pe forum, extern și pot să vă spun că, există doar un singur tip care știe să "joace" cu cuvintele. El este foarte inteligent, chiar dacă toată lumea râde de el.
Probabil el nu descoperit focul, dar el știe să se joace cu el.

PS - Toate cele bune, eu știu că este atât de frig acolo în Alaska ...

Don't hide behind his personality. Madmon is a very respectable player. I understand your frustration, and i understand conversation, regarding how to write, in a clear language. I had watched your posts, on the external forum and i can tell you that, there is only one guy who know to "play" with the words. He is very clever , even if everybody laughing of him.
Probably he don't descovered the fire, but he knows to play with him.
All best , i know it is so cold there in Alaska ...
 

DeletedUser

Bey bere ciuc , este indubitabil ca folosesti un joc de cuvinte alambicat , asta denota ca probabil esti vreo victima socata a razboiului provocat de stapanul tau ŽELJKO RAŽNATOVIĆ . Hai mai bine asculta o melodie de al lui Lepa brena si lasa-ne in ale noastre.
Daca ma mai stresezi iti scriu in limbaj de sobolan de net, de ti se blocheaza google translatorul..
Sper ca m-am facut inteles.
Ps. Esti incoerenta in exprimare, asteapta pana apare varianta yahoo translator , ca te faci de ras
 

DeletedUser41960

Bey bere ciuc , este indubitabil ca folosesti un joc de cuvinte alambicat , asta denota ca probabil esti vreo victima socata a razboiului provocat de stapanul tau ŽELJKO RAŽNATOVIĆ . Hai mai bine asculta o melodie de al lui Lepa brena si lasa-ne in ale noastre.
Daca ma mai stresezi iti scriu in limbaj de sobolan de net, de ti se blocheaza google translatorul..
Sper ca m-am facut inteles.
Ps. Esti incoerenta in exprimare, asteapta pana apare varianta yahoo translator , ca te faci de ras

Ai muscat ca un peste mic. Tu nu ai prins gluma.
You bite like a small fish. You do not you get the joke

Pentru probleme legate de războiul din Iugoslavia nu voi răspunde aici.
Ferește-te, există, un spațiu liber în Alaska pentru tine.

"For the problems regarding the yugoslavian war i will not answer you here. Watch out, there is, a free space in Alaska for you."
 

DeletedUser40427

off.... la naiba ! ! ! scuze dacă nu scriu corect ....dar este ** de războiul de pe harta nu cel ce scrie corect gramatical ... bla bla bla .... =))
Dacă este asa propun sa ne întrecem mai întâi la cuvinte încrucișate ...
 

DeletedUser

Bey bere ciuc , este indubitabil ca folosesti un joc de cuvinte alambicat , asta denota ca probabil esti vreo victima socata a razboiului provocat de stapanul tau ŽELJKO RAŽNATOVIĆ . Hai mai bine asculta o melodie de al lui Lepa brena si lasa-ne in ale noastre.
Daca ma mai stresezi iti scriu in limbaj de sobolan de net, de ti se blocheaza google translatorul..
Sper ca m-am facut inteles.
Ps. Esti incoerenta in exprimare, asteapta pana apare varianta yahoo translator , ca te faci de ras


ce treaba ai tu cu berea ciuc ca nu inteles la mine ? hai hai :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus