Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16966

Intai trebuie sa iasa din trib cu scandal si dupa aia o sa fie rechemat si poate primeste drepturi de la monte :))))
 

DeletedUser39673

fantastic e putin spus..:D
plistiseala mare pe lumea asta.
cand ne bagam pe alta?
 

DeletedUser

Nu stiu ce facem cu astia din INQ....au inceput sa dea stergere cont.
Saracu' Strabunii... s-a dus , a lasat INQ-ului o mostenire de vreo 850 de sate de barbari.

Who's next?
 

DeletedUser16966

Mi-a soptit un pasaroi din INQ, al carui nume nu il dau ca oricum il stie toata lumea, ca o sa mai apara peste 1000 sate parasite. Asta daca nu o sa il convinga cineva pe laur 25 sa nu dea stergere la contul lui si la celelalte 4-5 conturi pe care le mai are.... :))))
 

DeletedUser40870

Haide sa va arat cat de lasi sunt 99% din cei din INQ, am sa va postez un mesaj cu Strabunii ala de la ei dupa ce a pierdut cateva sate la noi si si-a dat seama ca il calcam in picioare cand vrem. Am sa divulg mesajul doar pentru ca playerul a dat delete, nu imi sta in fire sa fac asta ( doar ca sa stiti, 80% din INQ mi-au dat deja astfel de mesaje acum sau in trecut ).

http://ro23.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1501645 aug 19,2012 19:40
stiu ca sunt indraznet un pic dar este vreo posibilatate sa ajung la voi ca la mine in trib deja au inceput sa dea stergere jumatate si sincer as vrea sa inchid si eu o lume daca se poate si daca doriti sa aveti nevoie de un jucator activ si cu experienta

forbidden angel aug 19,2012 20:55
Acum trebuie sa ies, inca cand revin, discutam ( daca esti ), daca nu, maine dupa-amiaza !

O seara buna ! ( eu sunt pe joc oricum pana la 1-2 dupa ce revin acasa pe la 11-12 )

http://ro23.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1501645 aug 19,2012 21:02
maine dupa amiaza ajung si eu acasa ca acuma plec la munca

forbidden angel aug 19,2012 23:33
ok.

forbidden angel aug 19,2012 23:53
Acuma am discutat cu tiany si mi-a spus ca ai atacuri si ai pierdut sate, deci nu se pune problema, daca ai fi vrut inainte, poate.

O zi buna !
 

DeletedUser41708

aa?a?ce e cu mine?:O
unde sa ma bag?:))
Pe cont e altu'...cand mi-am dat seama cum se joaca in inq mai bine mi-am bagat picioarele in el de joc:D
 

DeletedUser41708

As vrea sa-mi informez dusmanii ca m-am intors :D
va astept in vizita pe la mine :*
 

DeletedUser41708

vad ca te mananca-n posterior...banuiesc ca ai destui oameni care te pupa-n dos!Mai bine mor in picioare decat sa cer mila si sa va pup in fund pentru a ramane pe harta.Sincer nu e genul meu..Poate nu am fost nascut sa fiu un castigator,dar cu timpul cine stie..
 

DeletedUser28194

Salutare


Monte, ii urmezi pe camarazii tai ? din nou stergere ? :p
Sau mergi in GFD ?

[player]trfik[/player] astăzi la ora 18:49
Salut.

Tin sa va anunt ca renunt la lumea asta.
Singura mea rugaminte la voi e sa nu da-ti cu nobili pe satele mele pana nu devin sate de barbari(5 zile) nu mai mult.

Multumesc din suflet celor care mau ajutat la greu celor care au jucat jocul asta corect si nu cum au facut alti si inca mai ***..c..cu doua fete asta e parerea mea despre ei..cum esti aici asa esti si in realitate deci intr-un cuvant jalnici.

Multi dintre voi aveti nr meu de tel. cu o parte dintre voi mam intalnit am ** si am petrecut cu o mare parte din pacate nu am avut ocazia ceia ce regret enorm de mult.

Ar mai fii multe de zis dar...

Va doresc la toti sanatate multa si poate o sa ne mai intalnim sau o sa mai tinem legatura.

Si cel mai important nu uitati e duar un jok!!!

Stima si respect

trfik

-=Circulara=-


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[player]shumy76[/player] astăzi la ora 19:21
Pentru ca am colaborat bine in tot acest timp vreau sa fiu corect pana la capat si te anunt ca am decis sa dau stergere. Nu mai are absolut nici un rost sa merg mai departe mai ales ca prioritatile din viata reala nu-mi mai permit sa continui. Daca ai trupe la mine poti face ce vrei cu ele...daca vrei sa le mai lasi(chiar si dupa ce devin de barbari...nu o sa sara pe ele decat dusmanii ca nu o sa mai aiba cine sa le ia de la noi) sa-si rupa astia dintii in ele le poti lasa :), daca nu le poti retrage...singurul lucru, te rog nu le retragi inainte ca satele sa se barbarizeze!
Multumesc mult de tot inca odata pentru tot! Multa sanatate si numai bine iti doresc!

Cu prietenie, Catalin!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[player]Land of Roses[/player] astăzi la ora 19:32
STERGERE MULTA BAFTA NU ARE ROST SA MAI CONTINUI

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[player]sunt praf777[/player] astăzi la ora 19:30
CEI CARE MAI VRETI SA DISCUTATI CU MN MA GASITI PE 27 SI 30 ASTEA DOUA LUMI
 

DeletedUser16966

Cel mai probabil o sa dea o circulara in tot INQ in care o sa spuna cum a spus si in RPT: "nu o sa va parasesc niciodata", apoi o sa ceara o invitatie in GFD (+blindarea satelor) si de abia dupa ce parcurge toti acesti pasi o sa dea stergere =))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus