S-a stins lumina... :-)))

DeletedUser

Felicitari Clasic !

Felicit in acelasi timp si pe Love me tender pt loc 1.

Va urez numai bine tuturor considerand ca am ajuns la final de joc... orice joc are si un sfarsit iar pt mine se incheie aici. Sper sa imi pot stapani dorintele pt acest joc .
 

DeletedUser24918

Tinand cont ca la cat este euro acum valoreaza mai putin decat 200 pp de acum un an de pe clasica veche se puteau da la fel ca pe ceallata clasica premiile.Nu am mai auzit sa se dea premii la nicio competitie in functie de cat timp dureaza.In semn de protest pentru valoarea mica a premiilor decernate jucatorilor vreau sa renunt la cele 200 pp-uri ce revin contului Evoluti0n.Multumesc!


Eu nu renunt la premiu ..le trimit eu 400 pp-uri. trebuie sa-i intelegem ca au facut eforturi deosebite sa-si bata joc. cu fiecare an ce trece sunt din ce in ce mai penibili.



T.I.T.T (George)
 

DeletedUser

Felicitari celor care merita!!! :)

Ralf10 aici, aka. CarlaDaimler

Tribul Clasic nu a fost trib unit. A fost o adunatura de grupulete dusmanite. Asta s-a vazut pe finalul jocului. Parerea mea este ca Clasicul a ramas si a castigat lumea datorita faptului ca majoritatea erau obositi de joc si-si doreau inchiderea lumii. Imi aduc aminte de comentariile playerilor cand adminii au anuntat inchiderea lumii clasice abia in 3 luni, cu toate ca harta era deja albastrita. etc...

Respect am pentru putini jucatori care au mai ramas pe harta... De exemplu maruskk sau Necromana... Pe ceilalti ori nu i-am cunoscut destul de bine, ori au dat dovada de caracter

@love me tender: Felicitari la locul 1. Pana la urma ma bucur ca nu l-ai lasat pe "grupul" Nijalau sa treaca pe locul 1... :) Noi nu am avut cea mai buna legatura. N-am fost cavalerul care sa te poarta cu manusi de catifea, asa cum o faceau ceilalti "barbati" din trib. :) Oricum, ti-am dat o singura data sitter, ca eram atacat si eram plecat 2-3 zile de acasa, in care mi-ai dovedit ca stii cu ce se mananca jocul...

@Nijalau: felicitari pentru locul 2. Daca se lua dupa merit, nu trebuia sa fii in top. :) Ti-ai tot dat in piept ca ai salvat Clasicul cand ai venit cu prietenii tai in trib. Eu vad asta altfel. Te-a salvat clasicul cand s-a pus MASONul pe tine si nu mai stiai de unde sa scoti sprijin... Sincer imi pare bine ca nu ti-a iesit manevra ultimelor zile de a sarii pe locul 1... Pentru ca contul acela a fost mereu crescut prin cedari de cont. :)

@motisor: pentru mine ai fi meritat locul 1, dar n-ai stiut sa-ti astamperi naravul cand a fost nevoie. Pacat.

@n-am nobili: la tine nu am prea multe de zis... pe fata faci pe marele conducator intelegator, pe la spate iti faci manevrele, crezand ca esti mai destept decat restul... sper sa nu mai dau de caractere ca tine... :) Pentru unii/unul de aici ai devenit chiar "eroul" serverului... Saracul, sa mai iasa din casa, sa cunoasca lume, sa aiba comparatie... Nu stiu de unde ai scos tu atunci vorba aceea cu "detronarea", dar tot o detronare ti-am dat... tie si FANului tau...

@ralf10: cel mai bun player tehnic si tactic! a invatat limba romana pe triburi! deseori inteles gresit din cauza dificultatii limbii romane... :)

@TITT: nu te-am cunoscut prea bine, dar pentru mine ai jucat prea egoist/egoista... La inceput chiar cu mult succes... Pacat ca ai lasat-o moale... Ca m-ai impresionat totusi cu stilul tau de joc...

@eva222: cearta ai vrut, cearta ai primit... macar nu am fost singurul... felicitari celor care se tin departe de tine pe alte lumi... :)

@King Michael destroyer-: presupun ca inca n-ai trecut de varsta de 20 de ani... altfel nu-mi explic comportamentul tau... dar vei invata cu timpul sa gandesti singur si sa ai parerea ta fara sa balbaiesti doar ce ti se spune... macar ti-ai dat seama ca ai invatat de la cel mai bun player (precum profilul tau)! ;-)

@indu: saracul indu... un starter (asa se zice playerilor care incep o lume si cedeaza contul dupa ca. 200 de sate) care a fost total suprasolicitat pentru capacitatile lui ca conducator. Ai avut viata grea in trib, dar erau multe momente in care nu mai stiai pe unde s-o iei... Ai scos niste reguli noi de trib, carora era scris pe frunte ca sunt facute ca sa se f*** jucatorii intre ei... Ai condus tribul dupa niste reguli, care numai tu le stiai... Dar e greu de ati reprosa ceva, pentru ca nu esti conducator... Asa ca nu puteam avea asteptari de la tine... Un lucru ai facut bine, ai protejat mereu membrii clasicului... Unii mai mult, altii mai putin... Sper sa nu mai faci prostia asta, sa te pui conducator unui trib, ca nu va iesii bine... :) Aici a fost cu mutl noroc si voie buna :)

@maruskk: Jucatoare buna, caracter de nota 10...

@Necromana: noi am inceput lumea asta sat langa sat (atunci CarlaDaimler). daca-ti aduci aminte... Ai facut mereu o impresie buna... Nu a fost frumos, sa ma parasti pe forum ca nu te-am ajutat la ultima batalie... Ti-am zis clar in ce situatie eram/sunt in acelel zile... :) Dar na, toate cele bune!!

Cam atat a fost de zis... Prieteni nu mi-am facut in tribul acesta... Dar distractie a fost oricum...

Inca un sfat catre toti conducatorii de pe alte lumi sau viitoare lumi!

CEDARILE DE CONT UNUI SINGUR PLAYER SUNT OTRAVA JOCULUI!!! :) CONTURILE SE CEDEAZA FRATESTE IN TRIB!!! SI ASTA CAT MAI TRANSPARENT!!! ASA O SA IUBEASCA TOTI!!! SI INCHIDETI LUMILE CA UN TRIB UNIT!! :) citat CarlaDaimler (player de TribalWars din 2003)

Toate cele bune!

CarlaDaimler aka. Ralf10

PS: scuzati greselile ortografice si gramaticale... eu am fost aici sa invat limba romana... :)
 

DeletedUser24918

citatu' de la final m-a lasat pe spate...suferi si tu de o boala nedescoperita inca.
 

DeletedUser29389

Carlita, de ce ai tu o impresie asa buna despre tine?
ai inventat mersul pe jos, sau ce?
ca pe tribs, ai preluat un cont gigant la vremea respectiva, si din cate singur spui, cand ai avut organizat pe tine, a avut Lili grija de cont. /:)
in rest ce mare rahat ai facut?:-s
lumineaza-ne si pe noi..
ah, ai mai facut cate ceva...ca de exemplu scandal cand nu erai luat in seama la unele cedari interne...pai la cat suferi de tine e si normal sa nu te agreeze altii pentru a-ti lasa din munca lor..;))
in rest, felicitari pentru cum ai invatat limba romana...sunt multi nativi ce ii apuca pensia si nu o reusesc./:)
 

DeletedUser

Felicitari Clasic!

Felicitari Love me tender!

Referitor la PP-urile alea eu consider ca asta e bataie de joc la adresa jucatorilor, mai bine nu ati fi acordat nici un premiu...
 

DeletedUser42601

Bine ca nu vreti sa va dea cate 5000 la fiecare sa fiti fericiti :D ... Pe .net lumea nici nu ii interesata de premiul asta de final , acolo se joaca si cam atat , aici toti sunt nemultumiti .
 

DeletedUser

Bine ca nu vreti sa va dea cate 5000 la fiecare sa fiti fericiti :D ... Pe .net lumea nici nu ii interesata de premiul asta de final , acolo se joaca si cam atat , aici toti sunt nemultumiti .

Viva .net si .de!!!! Unde jocul e joc si nu loc de scuipat...
 

DeletedUser42601

Pai doar aici pe .ro se conteaza in ultimul hal deciziile celor din conducerea jocului ... Sincer sa fiu daca ar fii dupa mine nu asi data nici 1 punct premium si nimic pentru castigatori , decat niste felicitari acolo si numele lor in "Hall of Fame" la istoria jocului pe .ro ...
 

DeletedUser41217

Într-un final rămâne doar de zis asta:

Felicitări tribului Clasic!

Din punctul meu de vedere a fost cea mai de mizerie lume pe care am jucat vreodată, multe ambiţii prosteşti, multă îngânfare, mulţi au jucat pentru ei şi nimic mai mult, iar, lista poate continua.
Dacă voi mai juca, deşi sper să mă las, chiar îmi doresc să nu mai am astfel de tangenţe cu unele "caractere tari" care au fost pe aici.
Legat de premium, bătaie de joc - şi la concursurile de pe forum luai mai mult, dar asta e partea a doua a poveştii.

Vă pupă,
Maru
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
200pp pentru fiecare membru de trib castigator, avand in vedere ca lumea a durat mai putin de 1 an, evident ca nu se puteau acorda premii identice cu celelalte lumi inchise. Dar, fiecare cu parerea lui.

nu cred ca e problema jucatorilor ca au inchis lumea foarte repede. e tot inchidere de lume..fiecare cu valoarea lui
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
si pentru carla daimler daca vrei sa vorbesti de respect... iti reamintesc ca majoritatea din cei ce ii critici tu si-au dat acordul pentru tine sa intrii pe un cont in clasic. Foarte urat din partea ta.
 

DeletedUser

Felicitari adevaratilor Clasici.Felicitari celor care au tinut tribul de la inceput si pana la sfarsit, celor care i-au acceptat pe cei ce au preluat conturi gata crescute si acum se bat cu pumnul in piept emitand judecati, celor care au tradat mai pe fata mai pe ascuns si astfel au dovedit inca o data ca baza Clasica e mai puternica decat orice manevre.
Felicitari Lili ca ai reusit, bravo indu si n-am nobili ca ati rezistat, excelent evo ca ai pus o baza solida.Cei mai buni conducatori a avut Clasicul si s-a vazut asta.
 
Sus