NIFS vs ORG+MOD

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NiFS
Parte 2:
Triburi: MoD, SoD
Jucători: igorasiga, bismbe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 639
Tabăra 2: 39
Diferență: 600

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,671,944
Tabăra 2: 396,060
Diferență: 6,275,884

chart


600 de sate luate intr-o saptamana, de fapt diferenta este mai mare ca mai sunt unii care au plecat din Org dupa ce au pierdut niste sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da si eu am pierdut 40 si ceva de sate,dar sti ce am constatat ca pe jocul asta conteaza cantitatea nu calitatea si plus de astea trupele de pe satele care le-ati luat (o parte nu toate) erau plecate la atac pe egalii si o parte sprijin pe grantia de acolo,drept dovada ca decat voi v-ati dorit razboiul asta.
Si ca sa termin iti amintesc ca in aceeasi situatia eram si cu What ??? ,nu spun ca se poate repeta e foarte greu ,dar nu te considera castigator inainte .
Si de tine Gonadar am auzit prima data cand te batea MoD-ul si ne-ai pupat si in c*r ca ti-am dat alianta asa ca lasa clanta mai mica.Esti zmeu cand ai 30.000 de sate in spate ,da da ..esti!

Spor la sate fostilor dar mai ales actualilor colegi !
 

DeletedUser

da si eu am pierdut 40 si ceva de sate,dar sti ce am constatat ca pe jocul asta conteaza cantitatea nu calitatea si plus de astea trupele de pe satele care le-ati luat (o parte nu toate) erau plecate la atac pe egalii si o parte sprijin pe grantia de acolo,drept dovada ca decat voi v-ati dorit razboiul asta.
Si ca sa termin iti amintesc ca in aceeasi situatia eram si cu What ??? ,nu spun ca se poate repeta e foarte greu ,dar nu te considera castigator inainte .
Si de tine Gonadar am auzit prima data cand te batea MoD-ul si ne-ai pupat si in c*r ca ti-am dat alianta asa ca lasa clanta mai mica.Esti zmeu cand ai 30.000 de sate in spate ,da da ..esti!

Spor la sate fostilor dar mai ales actualilor colegi !

Pasarica, pe mine MOD-ul nu m-a batut niciodata si nici nu v-am pupat vreodata pe buze (ca la voi nu e nici o diferenta intre c*r si buze).
Intotdeauna loserii cauta explicatii si scuze, inventeaza discutii, plang pe conferinte, se roaga de unul si de altul sa ii primim la noi in trib.
Intre timp diferentele cresc.

Nici macar numele de pe joc nu ti-l dai.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NiFS
Parte 2:
Triburi: SoD, MoD
Jucători: bismbe, igorasiga

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 748
Tabăra 2: 40
Diferență: 708

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,807,965
Tabăra 2: 405,835
Diferență: 7,402,130

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40792

Eh..asta e, am revenit pe cont si noi si la cateva zile, v-ati certat voi. Mod a facut multe manevre, ca ati plecat sau cauzat voi ruptura nu mai conteaza, si-au cam facut-o cu mana lor :)
 

DeletedUser40792

Ah... rebutatul ala care plangea acum vreo 3 zile ca vrea in NiFS. Epic laugh.

Tracis ai idee cine e?

Stelyan, imi pare rau ca nu a iesit ceea ce am discutat atunci :(

Tracis e pocni columbeanu, pe asta jucase, nu stiu daca si in prezent :D
 

DeletedUser40792

Clar

Doar sunt incepator, daca nu cunosc secretele jocului, macar sa cunosc si eu bine lumea ;))
 
Sus