Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35491

De ce nu e activ Asistentul de farm ?
E mult mai folositor decat Manager de cont care este activat pentru aceasta lume speciala
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
De ce nu e activ Asistentul de farm ?
E mult mai folositor decat Manager de cont care este activat pentru aceasta lume speciala

De mult se doreste o lume "old school", fara nici un fel de facilitate platita...chiar fara nimic nu prea se poate, asa ca am ales AM.
Exista script legal de farm ( cel din 3 pasi spre exemplu ), script care se folosea si inainte sa apara FA.
 

DeletedUser

in sfarsit...o lume pe care am asteptat-o atata amar de vreme?
sigur nu visez?:))
 

DeletedUser18437

nu se poate sa se deschida cu o zi mai tarziu ? :))

fara asistent ? :( naspa. cum farmezi atunci 20k sate zilnic ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Pentru ce sa farmezi 20k sate pe zi ? Ca n-ai cu ce sa te lauzi...( nu sunt trofeele activate, nici unul ) :D
 

DeletedUser40272

daca tot e "speciala" de ce nu scoate-ti moralul? asa ceva nu am vazut pana acum pe .ro, pe .net da....intradevar ar fi speciala daca nu ar fi moral
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
S-a spus in anunt ca vor fi lumi cu setari diverse, chiar toate de la inceput le vreti ? :D
 
Scor reacție
209
Ce teapa si-au luat aia de-mi ziceau mie ca intra pe urmatoarea lume care se deschide cu vreo 20-30 de suporti :)).
Foarte bune setarile, se apropie de lumea "ideala". Pana la urma se tine cont si de ce isi doresc jucatorii. V-a luat cam mult dar mai bine mai tarziu decat niciodata :D.
 

DeletedUser

corect...sa fie doar o mana de oameni,nu 20k playeri ce dau reset si avem juma de harta plina de sate de barbari
ataci tocmai la ... sa iei un sat
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Vor fi suficiente sate parasite pe lumea asta, asa ca inceputul nou dat nu mai e o solutie.
Pe langa regulile afisate, amatorii de "n suporti" vor avea si alta surpriza ( neplacuta pentru ei ) :)

john leguizamo - o sa fie si o lume fara moral, daca tot am inceput cu lumile astea gen HP-ul de pe .net.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus