Razboaiele speciala1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Gaura vs. ARENA@
Motiv: Spawn15 a vrut razboi. Pana nu il concediati nu incetam.
Asta ar fi un razboi :))

Si inca un razboi

Akatsuchi vs. ARENA@
Motiv: Nu distingem bine culorile.

Cele mai tari razboaie :))
 

DeletedUser

posibil...
cel mai tare razboi este in nordest,unde sunt deja angrenate toate triburile din top.
 

DeletedUser

Tastatura e de vina...am mancat un T fara sa imi dau seama :)))

Iese urat oricum, acest razboi :D
 

DeletedUser

Tastatura e de vina...am mancat un T fara sa imi dau seama :)))

Iese urat oricum, acest razboi :D

Ti-era foame ma, dai vina pe tastatura...

Da, cine e mai tare !?:cool:
Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 3 (100%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 0 (0%)
 

DeletedUser32745

Cine se pune bine cu Gaura va avea viata lunga si va reusi sa castige orice razboi.
 

DeletedUser

Cica din vina mea se bate lumea cu gaurile...ce sa le fac eu daca le-am astupat gaurile? :))
Si nu are cine de la ei sa comenteze pe aici ca sunt toti banati..poate posi.alexandru sa zica ceva :))))
 

DeletedUser

Ai grija varule :D !! S-au suparat ne-au declarat razboi .. :(


Tribul este acum în război cu Ready for war !!

Nume război: Adio

Declaraţie:
Razboi ati vrut,razboi aveti!
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
scaled.php


eu cred ca razboiul e pe cale sa se sfarseasca :D
 

DeletedUser

Lol , ia uitati-va cine e agresor periculos pe server , varule esti dat naiba .
Locul 1 ca agresor astazi e adjudecat de tine deocamdata .
 

DeletedUser

Eu am declarat razboi cred ca la cel putin 3 sferturi din harta si draci daca ma baga careva in seama . Mah voi nu sunteti normali,zau asa!!! Altii nici n-au dusmani sau au 1 trib ,2 acolo si se razboiesc ca dracii . Eu ma asteptam ca dupa declaratiile de razboi sa-mi sara in cap toata harta . Mah voi nu ma credeti ca avem razboi?!!!hahaha Am si atacat vreo cativa dar nici dreacu nu ma baga in seama. :D
Mai acum cateva zile vorbeam cu o gagica siliconata despre seriozitatea mea si cat baga in seama ce zic eu . Si cred ca stiu de unde se trage faza asta cu NELUATUL IN SERIOS.
Acum vreo cativa ani( cine isi mai aduce aminte de farsa aia cu Agent Farfui de la Politia Braila?) Intro noapte la munca am inregistrat aia. Dupa ce am facut inregistrarea a venit la mine un coleg taman cand ascultam . I-am dat amr-ului boului prin Bluetoth ca se grabea. Se grabea sa plece cu seful in masina . La mancat in dos sa-i dea sefului sa asculte farsa aia si atat mi-a trebuit :
-Aaaa , ai timp de frecat menta?! De azi inainte cand am ceva de transmis baietilor te anunt pe tine si le transmiti la toti.
Si uite-ma pe mine cum stateam sa-i sun pe toti 34 de colegi ca sa le transmit ce avea seful de ordonat. Ziua aveam treaba dar noaptea era mai liniste. Si se gasea seful cu ordinele de transmis numai ziua cand aveam eu treaba. In fine, se-apropia decembrie si ce-mi vine mie in gand la munca intro noapte !! Sa-i sun pe toti colegii si sa le transmit un ordin fictiv de-al sefului( eu sa fac misto de ei dar am facut mai mult misto de sefu. Ce-i drept,am scapat de povara transmiterii ordinelor, dupa faza asta )
Si m-apuc sa-i sun pe toti si sa le transmit ca se dau recuperari .Fiecare sa-si faca planurile si sa vada cum se planifica la ziua de recuperare.Cate 2 pe tura intrau in recuperare ( duma care le-am dat-o eu) .Asta era pe la 19:30,abia intrasem la munca si ma plictiseam . Si le-am transmis alora ca incepand cu 20:30 ,fiecare sa-l sune pe sefu si sa-i transmita ziua in care vrea recuperare . Cica la fix 20:30 au inceput tampitii sa sune ca sa se planifice,mi-a zis colegul ala care i-a dat inregistrarea sefului. Cica suna telefonul ,seful raspundea si dupa ce ii asculta ii intreba :
-Cine ti-a zis ca se da recuperare? Suna-l pe el sa-ti dea recuperare. Dupa vreo 7 telefoane primite de la astia, ma suna seful:
-Mah drace, tu le-ai zis astora ca le dau recuperari ? Suna telefonul la mine in draci si toti cer recuperare.
-Da, sefu, ma plictiseam si am zis sa fac misto de ei ca pun botul la vrajeala asta cu recuperarile.
-De azi inainte nu mai pune nimeni botul al ce zici tu. Cu ocazia asta scapi si de transmis ordinele mele.
Si uite cum am scapat eu de un "greu" .
Voi nu va dati seama cat de greu este sa suni 34 de insi si sa le spui acelasi lucru!!! :D
Asa si cu razboaiele astea!! Nici dreacu nu mai pune botul la ele dar ce conteaza!! Eu am toata harta dusmana ...hahaha
 

DeletedUser

Esti slab maaa....de nimic nu esti bun..cine sa te ia pe tine in seama cand ai 1560 de puncte..si esti o muiere de 26 de ani? :))))
Bine ca macar pe joc ti-ai recunoscut adevarata natura...te pupa spawn..cu una bucata bata de baseball confectionata din aluminiu :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus