Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Imi cer scuze ca am omis sa anunt ceva destul de important :

La asistentul de farmare din cadrul Managerului de Cont, NU apar butoanele "A" "B" pe harta.

hunt324ever - inca nu se cunosc, vor fi anuntate atunci cand va fi cazul ( spre faza de final a lumii ).
 

DeletedUser

ar trebui sa se dea cupe...ca doar e site official.sunt prea putini playeri?prea putine incasari?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
ar trebui sa se dea cupe...ca doar e site official.sunt prea putini playeri?prea putine incasari?

Daca se doreau incasari se bagau toate facilitatile premium, stiu din proprie experienta ca sunt extrem de folosite ( chiar si de unii dintre cei care le condamna extrem de vehement ). Lumea asta a fost creata ca urmare a cererilor venite de la voi in ultima perioada, unele compromisuri au trebuit sa fie facute pentru ca aceasta lume sa existe, si sper sa nu fim nevoiti sa ne oprim aici.
 

DeletedUser41996

ce se intampla cu membri tribului Class )?
se pare ca sunt ferme mai bine de jumate de trib)
 

DeletedUser40272

ce se intampla cu membri tribului Class )?
se pare ca sunt ferme mai bine de jumate de trib)

ce inseamna pentru tine ferma?

E normal sa nu facem fata cand atacati 15 triburi odata, 'om fi noi bunisori, dar la atatea atacuri nu face fata nimeni in stadiul actual, Felicitari agresorilor!!!
odd
Loc Nume Cucerit
1 Hef@istos [Class] 58.342 -numai aici au atacat peste 15 jucatori, chiar si din N-E
2 -Stormrage- [Class] 46.846
3 tinadavid 46.394
4 sergiut [Class] 46.336

Problema e ca noi jucam cu trupe (si suntem 40, se mai termina si ele) nu suntem zei, nu facem magarii cum tot vorbesc multi pe aici


Nu-i nimic, ne refacem

Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu reusea hefaistos sa faca atati inamici invinsi daca scadea adeziunea aia cum trebuie de prima data...

Acum poate a fost mai bine asa..a-ti pierdut ceva aparare acolo pe zid mic
 

DeletedUser

RESPECT CLASS !!!

a dat dovada de FAIR PLAY GAME,si

RUSINE TOM .SFR si AKA

pentru ca nu va pasa de ceilalti,mergeti pe cadavre...cuceriti jucatori lipsiti de aparare si organizare.astfel de campioni,sunt vremelnici,pana apare o echipa care sa va spulbere!

intrebarea era: pot organizatorii sa sanctioneze pe cei care dau dovada de lipsa de fair play?noi am putea plati premium,pana la sfarsitul jocului,dar ei ne executa ca pe niste nimicuri.daca sunt jucatori care au fost scosi din joc si doresc sa continue,pentru o REVANSA,ii invit sa dea inceput nou in nordest,si ii vom sustine cu materiale si ii vom primi alaturi de noi cu onorurile cuventie.incercam astfel sa suplinim lipsa de caracter a asazisilor CAMPIONI.
 

DeletedUser

RESPECT CLASS !!!

a dat dovada de FAIR PLAY GAME,si

RUSINE TOM .SFR si AKA

pentru ca nu va pasa de ceilalti,mergeti pe cadavre...cuceriti jucatori lipsiti de aparare si organizare.astfel de campioni,sunt vremelnici,pana apare o echipa care sa va spulbere!

intrebarea era: pot organizatorii sa sanctioneze pe cei care dau dovada de lipsa de fair play?noi am putea plati premium,pana la sfarsitul jocului,dar ei ne executa ca pe niste nimicuri.daca sunt jucatori care au fost scosi din joc si doresc sa continue,pentru o REVANSA,ii invit sa dea inceput nou in nordest,si ii vom sustine cu materiale si ii vom primi alaturi de noi cu onorurile cuventie.incercam astfel sa suplinim lipsa de caracter a asazisilor CAMPIONI.

Ce vina avem noi ca voi sunteti noobi ? Sa platiti premium ca sa ce ? Sa aveti protectie 3 luni jumatate ? =)) .. Lipsa de caracter zici ? Pe langa ca esti prost mai si semnalizezi ...
 

DeletedUser42505

RESPECT CLASS !!!

a dat dovada de FAIR PLAY GAME,si

RUSINE TOM .SFR si AKA

pentru ca nu va pasa de ceilalti,mergeti pe cadavre...cuceriti jucatori lipsiti de aparare si organizare.astfel de campioni,sunt vremelnici,pana apare o echipa care sa va spulbere!

intrebarea era: pot organizatorii sa sanctioneze pe cei care dau dovada de lipsa de fair play?noi am putea plati premium,pana la sfarsitul jocului,dar ei ne executa ca pe niste nimicuri.daca sunt jucatori care au fost scosi din joc si doresc sa continue,pentru o REVANSA,ii invit sa dea inceput nou in nordest,si ii vom sustine cu materiale si ii vom primi alaturi de noi cu onorurile cuventie.incercam astfel sa suplinim lipsa de caracter a asazisilor CAMPIONI.

esti putin batut in cap...sau poate mi se pare mie
 

DeletedUser

batut in cap?

stiti cum sunteti voi?cel mai tare din parcare si parcarea era goala.

daca vrei competitie,alege-ti un adversar potrivit.nu faci precum URAGANUL si aduni totul in cale.fara scrupule.

chiar nu sunt jucatori care sa isi doreasca sa ii scoatem pe astia la margine?
 

DeletedUser

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ce vina aveam noi ca tu esti cel mai prost organizator de pe lume? =))))))))))))))))

Lasate de joc ca nu e de tine ! I-ati o vacanta ! =))))))))

Esti criminal =)))))))))))

Unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere :)))
 

DeletedUser40272

batut in cap?

stiti cum sunteti voi?cel mai tare din parcare si parcarea era goala.

daca vrei competitie,alege-ti un adversar potrivit.nu faci precum URAGANUL si aduni totul in cale.fara scrupule.

chiar nu sunt jucatori care sa isi doreasca sa ii scoatem pe astia la margine?

tu pe ce joc te crezi? satele se iau la rand...in apropiere ca sa poti sa faci ceva cu ele, nu iei sat sa zici ca ai luat si tu ceva si in cateva ore nu-l mai ai sau il ai dar catapultat, cand vor fi trupe defensive mai multe poti incerca sa iei sate si mai departe

Nu poti lasa intre satele tale jucatorii mai putin activi, la un moment dat o sa fii nevoit sa lasi sate goale pentru a sprijini granita, nu stiu cum le-ai putea lasa cu alte sate pe langa ale tale

ma rog, fiecare vede acest joc cum il duce mintea
 

DeletedUser

Mishu nu ii mai explica pentru ca nu ai cu cine sa te intelegi

mai are umpic si o sa fie innobilat si nu o sa il mai auzim pe aici :D

Probabil o sa ne plictisim dupa ce nu o sa mai posteze el :(
 

DeletedUser

john...ce bravura este...cand tu cu multe sate te repezi spre un jucator amarat cu un satuc?nu vreau sa cred ca nu mai exista cavalerism in ziua de astazi.ca societatea a uitat ce este acela CURAJ,ONOARE,FAIR PLAY.satele se iau la rand,de acord cu tine,dar cel pe care il trantesti,poti foarte bine sa il iei aliat.de aia sunt aliati.daca ne adunam toti intr-o echipa,numai "bunii" ceilalti jucatori nu au si ei dreptul la un joc fair?bine,adevarul este undeva la mijloc.cine vrea,da inceput nou,dar cati nu s-au lasat pentru ca nici nu au apucat bine sa se bucure de rezultatele lor,si s-au vazut la margine.asta e societatea in care traim:MANANCA SA NU FII MANCAT. si PESTELE MARE INGHITE PE CEL MIC.daca nu o faci tu,o va face altul.dar daca tu ai in tine simtul ONOAREI,si esti cu adevarat un luptator,vei tine parte celui asuprit,si il vei lua de gat pe cel care se crede tare si se da la cei mici zdrobindu-i ca pe surcele.ar fi minunat sa se dea de la server aleator echipele,si sa nu se poata parasi jocul.eu as fi programat niste reguli care sa nu fi permis astfel de exteriorizari ale nedemnitatii umane.vreau si eu sa joc,am tot dreptul asta,si cand vad o amenintare ca vine ca sa ma sparie...adun si eu pe unul ca si mine,si inca unul,si inca unul...impreuna poate vom reusi.chiar nu ma pot plange eu,am vorbit pentru jucatorul onest,care nu triseaza,si care joaca moderat,adica nu sta permanent sa butoneze.eu cred ca vitejia si meritul este al celui care opreste asuprirea,care tine cont de principiile moralitatii si crestinatatii.zici ca sunteti niste fiare scapate din cusca...si va repeziti la saracii jucatori care nici nu mai stiu ce sa faca.din intamplare,asta va face ARENA GLADIATORILOR,va aduna pe toti aceia care o sa vrea sa va starpeasca pe cei care nu stiti sa jucati FAIR.si repet,TOATA CINSTEA PENTRU CLASS,care ne-au acordat un ragaz,ne-au dat sansa sa inchegam o echipa,daca vom reusi,noi nu vom trisa sa intervenim la sud,nu am sa tolerez nici un fel de amestec,si am sa imi respect cuvantul dat alaintelor sau acordurilor diplomatice.si pe inamici ii respect,si tare as vrea sa le dau o lectie de viatza,caci dorinta lor de castig nu este mai mare decat dorinta noastra de a face DREPTATE.daca mai exista DREPTATE pe pamantul asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus