Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De la matematica, istorie si fotosinteza ai ajuns la tumbe ? Asta da evolutie, biss maestre biss

El face o tumba si este matematician, inca una si este istoric renumit, invatatu' invatatilor care pe vremea Romanilor in anii 300 inainte de Hristos, 200, dupa Hristos, anii cu aproximatie perioadei cand a trait Spartacus, pe vremea aceea nu se folosea U. Ei scriau cu bete si nu au reusit sa-l indoaie cum trebuie, rezultand o rupere la jumatate. Vezi litera V.

Cu alde d-astia.. 2 la metru, 3 la kilogram.
 

DeletedUser10388

sarateanu sep 30,2012 17:17
ciu...ciu...vine trenuletzu!!!

criulia sep 30,2012 17:19
si la voi va veni!!!
nici-o grija sleahta de 2 bani!

sarateanu sep 30,2012 17:21
ciu...ciu...vine trenuletzu!!!

criulia sep 30,2012 17:22
:)) superi destepti, de cand joc triburile asa mesaje idioate nu am vazut!!!
trebuie sa fii...cu capul rau ca sa te pretezi la asa ceva!
Vedem cine rade la urma!

sarateanu sep 30,2012 17:29
ciu...ciu...vine trenuletzu!!!

sarateanu sep 30,2012 17:38
ciu...ciu...vine trenuletzu!!!


Stiu, nimic amuzant...dar intrebat-il pe colegu' criulia cate astfel de mesaje a primit astazi:D :D :D
dupa, in prelungiri revenim si cu opere marca "DORIN FLORIN", daca nu da stergere cont intai:)
 

DeletedUser10388

noi, umilii membri OZ, rugam respectuos colegii din THOR sa ne deblocheze la mesaje, noi vrem sa comunicam, totusi daca nu o fac...am vrea sa le transmitem: ciu...ciuuu.....vine trenuletzu'!!!
 

DeletedUser

El face o tumba si este matematician, inca una si este istoric renumit, invatatu' invatatilor care pe vremea Romanilor in anii 300 inainte de Hristos, 200, dupa Hristos, anii cu aproximatie perioadei cand a trait Spartacus, pe vremea aceea nu se folosea U. Ei scriau cu bete si nu au reusit sa-l indoaie cum trebuie, rezultand o rupere la jumatate. Vezi litera V.

Cu alde d-astia.. 2 la metru, 3 la kilogram.

ce semnificatie are nick-name-ul tau?

sau sa ma uit la profil ca sa rad mai bine?
 

DeletedUser

Nick-name-ul meu nu are nici o semnificatie, nu aprob si nu contest nimic pentru el. Este un joc si nu-mi aleg nick-name-uri dupa semnificatii, bla, bla.

Spre deosebire de tine care, desi ai facut greseli cand l-ai creat, mai gasesti si scuze fara sens, crezand ca dai fraieri care nu cunosc nimic.

Deci, nick-name-ul meu nu are nici o semnificatie, sau poate ca are una mica, dar nimic important pentru tine, sau ceva care sa fii auzit tu.
 

DeletedUser

Du-te la Fraknfurt aka Sisu.com? aka ceva cu hunter si ceva cu leaf parca...el stie sa vorbeasca asa...
 

DeletedUser

trosnim la oase...ca ei fac carne tocata.ce sa facem?schimb pe schimb!n-ai sa schimbi una de 1 cent?ca e inchis la nonstop,si am o foame de n-am unde sa dorm la noapte daca nu-mi dai si mie o tigara sa mai beau o vodca.
 

DeletedUser

trosnim la oase...ca ei fac carne tocata.ce sa facem?schimb pe schimb!n-ai sa schimbi una de 1 cent?ca e inchis la nonstop,si am o foame de n-am unde sa dorm la noapte daca nu-mi dai si mie o tigara sa mai beau o vodca.

Tu sigur joci triburile din spitalul de nebuni .. :D
 

DeletedUser42446

Stiu, nimic amuzant...dar intrebat-il pe colegu' criulia cate astfel de mesaje a primit astazi:D :D :D
dupa, in prelungiri revenim si cu opere marca "DORIN FLORIN", daca nu da stergere cont intai:)

ciu ciu vine trenuletzu si innobileaza barbaru :)) (Sat1 468|515 879)

noi, umilii membri OZ, rugam respectuos colegii din THOR sa ne deblocheze la mesaje, noi vrem sa comunicam, totusi daca nu o fac...am vrea sa le transmitem: ciu...ciuuu.....vine trenuletzu'!!!

Voi umilii oz trebuie sa invatati sa atacati mai intai :

http://roc1.triburile.ro/public_report/a600f33b993dad7ae5e2ec20dd29d2cc
 

DeletedUser

Doi lupi se duc sa fure oi.
Ciocanitoarea ii aude si-i paraste ciobanului care se pune la panda.
Seara ajung lupii la stana si vor sa intre pe o gaura din gard.
Intra primul lup pe gaura si ciobanul ii f..e o bata peste bot
.Pune mana la bot si se intoarce catre celalalt spunindu-i:
- Intra tu primul ca pe mine ma bufneste rasul!!
 

DeletedUser10388

ciu ciu vine trenuletzu si innobileaza barbaru :)) (Sat1 468|515 879)



Voi umilii oz trebuie sa invatati sa atacati mai intai :

http://roc1.triburile.ro/public_report/a600f33b993dad7ae5e2ec20dd29d2cc



smechere. eu eram sitter la sarateanu, eu am luat satul ala, stii de ce?? pentru ca am rupt atacul pe criulia, si m-a atacat un noob de-al vostru cu 1000 lanci si 1000 spade (am sa pun si raportul), stiind ca are doar aparare am crezut ca e fake, da nu', noobu'-i noob:D si mi-a golit putinul ramas:D; ca sa evit sa pierd nobilul, am luat satul de 800 pct, uita-te mai bine...nu era de barbari! ...pe altcineva nu puteam sa atac pentru ca atacam deja de pe prea multe conturi (sitter), si nu am vrut sa incalc regulile;)


iar despre raportul ala...ce sa-ti zic...mare branza, era satul gol si a pus si lancierii, poate strange ceva resurse,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus