CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

pe mn chiar nu ma incanta sa ajung pe locul 1. cine e acolo, sa steie muuultt si bine, ca nu ma deranjeaza. oricum nici cel care va fi nr. 1, nu castiga decat niste amarate de pcte premium. in cateva saptamani deja va fi uitat de restul ca a castigat....ce? un mare....nimic.
asa ca ma multumesc si cu locul 2. singurul castig din acest joc, e ca ai ocazia sa afli ce oameni te inconjoara...

Sustin

Ai incredere cand iti zic ca daca castigi lumea cand se termina runda... va incepe alta... vei fi un nume (indiferent care, daca joci pe mai multe conturi) intr-o statistica si nu vei ramane decat cu asta. Intrebarea e... cu cati dintre cei cu care joci acum, te vezi rejucand intr-o runda viitoare si pe cati din ei te poti baza? Intreb deoarece vad ca multi dintre ei sunt plictisiti si cel putin 50% din cei care sunt acum pe L1 habar nu au cand vine vorba de jocul in sine. Au conturi mari si se cred mari jucatori de triburile... "legende" si "conducatori iscusiti" caliti in lupte... fassss. Sunt jucatori in CIRC cu care am jucat triburile si pot juca oricand pentru ca ma pot baza pe ei dar aveti si niste "lepre"... de dat la "dusmani"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

vorbesti sa nu te plictisisesti?!de unde stii tu e in CIRC cand tu nu mai ai treaba cu lumea 1 de doi ani de zile...asa ca...pareri din astea am mai tot auzit...
 

DeletedUser8678

mai colegilor ... nu conteaza atat de mult locul pe care termini cat cunostintele pe care le faci in acest joc. Nu am sa folosesc termenul de "prieteni" caci de la un joc pe computer nu te poti alege cu prieteni ca aia facuti in spatele blocului sau la agatat la Costinesti. Si mai conteaza sa joci cu placere si sa ai noroc sa fii parte dintr-un trib cu jucatori activi. Eu cred ca daca in acesti 5 ani de cand jucam impreuna daca nu am avut parte fiecare de cel putin 2 ori pe an sa fim atacati cu cate 5000-8000 de atacuri atunci degeaba am jucat. Eu din acest joc raman cu amintiri placute, si dupa mine cel mai interesant razboi de pe L1 a fost acela CIRC-YAKUZZA. Pacat, mare pacay ca cei din RY (YAKUZZA) s-au lasat deoarece vara lui 2010 a fost cea mai palpitanta experienta a mea de pe acest joc. In rest hai sa discutam discutii in continuare ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

dupa ce ca nu prea vorbea lumea...acuma si cu forumul asta o sa fie ca la inmormantare:)
 

DeletedUser12991

mai colegilor ... nu conteaza atat de mult locul pe care termini cat cunostintele pe care le faci in acest joc. Nu am sa folosesc termenul de "prieteni" caci de la un joc pe computer nu te poti alege cu prieteni ca aia facuti in spatele blocului sau la agatat la Costinesti. Si mai conteaza sa joci cu placere si sa ai noroc sa fii parte dintr-un trib cu jucatori activi. Eu cred ca daca in acesti 5 ani de cand jucam impreuna daca nu am avut parte fiecare de cel putin 2 ori pe an sa fim atacati cu cate 5000-8000 de atacuri atunci degeaba am jucat. Eu din acest joc raman cu amintiri placute, si dupa mine cel mai interesant razboi de pe L1 a fost acela CIRC-YAKUZZA. Pacat, mare pacay ca cei din RY (YAKUZZA) s-au lasat deoarece vara lui 2010 a fost cea mai palpitanta experienta a mea de pe acest joc. In rest hai sa discutam discutii in continuare ...

ai dreptate , au ramas putini, din toate punctele de vedere
termin si eu aventura pe l1, dupa multi ani
o termin cu fruntea sus,fara trib,singur impotriva tuturor :) nu sunt rapidist


Parte 1:
Jucători: Godzilaa
Parte 2:
Triburi: UNITED

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 500
Diferență: 484

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 10
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 173,913
Tabăra 2: 5,420,757
Diferență: 5,246,844

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118,390
Tabăra 2: 100,934
Diferență: 17,456

chart


Daca atata pot cu mine, inteleg de ce nu sunt sanse cu circarii.


motivele nu au semnificatie aparte,tin de cele lumesti ( lacomie,prostie, trufie ) si le inteleg

va urez bafta tuturor !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

eu ma bag oricand pe o lume noua daca intra toti "vechii" si adevaratii de le Lumea 1, nu conteaza din ce trib au facut parte ...
 
Sus