Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Anne,faptul ca voi ati declarat razboi la toate ciurucurile de la marginea hartii si apoi le-ati cucerit,si noi nu am declarat razboi la toate triburile de la marginea hartii pe care le-am innobilat,nu va face demni de respect,doar penibili.

Un singur razboi ati avut mai dur si ala cu cei din PATRIA care pana la urma au cedat,si asta intradevar este meritul vostru,dar sa cereti sa va respectam pentru lucrul asta este pur si simplu jenant.
Si inceteaza sa mai faci comparatii intre tribul vostru si al nostru,voi ati intrat 100 de jucatori care va stiti intre voi chiar de la inceputul lumii,si noi am intrat 10-15 jucatori la inceput,din care s-au mai lasat si restul am recrutat si am cladit o echipa.
Sunt diferente foarte mari intre voi si noi,si da,voi la prima vedere sunteti tribul cu jucatorii mai experimentati,insa de la asta pana la a cere respect pentru prostiile ce mi le-ai aratat tu mai sus,e cale lunga.
 

DeletedUser34781

Bre luci, pe tine vad ca nu te satisfac nici statisticile, nici dovezile negru pe alb, nici explicatiile logice.
Cauti pretexte pentru a demonstra ce?
Oricum ar fi, tre sa recunosti ca "grobienii" nostri au luat start sa va dea fum? in mod clasic, iar pentru asta te oftici de numa, si incerci sa-i faci din vorbe, dar nici asta nu-ti prea merge:cool:
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pfui cat s-a vorbit azi pe aici,Grobienii/Elitele de o parte...."nubii" de cealalta parte .
Varianta pe scurt :Va cucerim,va inobilam,va rupem ....Déjà vu :rolleyes:
Pam Pam :D
 

DeletedUser

Bre luci, pe tine vad ca nu te satisfac nici statisticile, nici dovezile negru pe alb, nici explicatiile logice.
Cauti pretexte pentru a demonstra ce?
Oricum ar fi, tre sa recunosti ca "grobienii" nostri au luat start sa va dea fum? in mod clasic, iar pentru asta te oftici de numa, si incerci sa-i faci din vorbe, dar nici asta nu-ti prea merge:cool:


Eu vreau sa vad un lucru pentru care eu sa iti prezint respectul meu,daca tot mi l-ai cerut.
Asa daca vreau,ma apuc si eu sa declar razboi tuturor triburilor de la marginea hartii si vin cu statistica la tine sa o falfai in fata ta si zic si eu,uite,m-am batut cu aia de ii atac cu moral 50 si uite ce le-am spart mufa.

Intradevar sunteti niste elite,bravo voua.
 

DeletedUser30341

Vorba multa, saracia omului!
Din punctul meu de vedere, laudele trebuie sa le primesti nu sa ti le atribui :)) dar na...modestia asta nu se gaseste pe la colt de strada!
 

DeletedUser34781

Luci, eu nu ti-am cerut respect, si nici colegii mei; ala nu se negociaza ca la piata, iar "elite" ne-ati proclamat voi, (probabil ca stiti voi ceva-ceva:)) noi ne-am intitulat doar "starteri clasici care dau fum"
Oricum esti deja aberant cu mofturile tale, si nu stiu ce vrei sa demonstrezi cu asta.
- raboaiele nu conteaza - ok, desi chiar si ciurucurile alea de triburi, la un moment dat au fost mai mari, iar daca atacam pe moral 50 (asta in cazurile fericite), nu e nici o bucurie sa spargi trupe de 2 ori mai multe si sa trebuiasca sa muncesti de 2 ori mai mult sa le refaci, asa ca, desi tie nu ti se pare , eu cred ca e un merit mult mai mare decit acela de a-i recruta (ca voi) in loc sa le declari razboi si sa-i cuceresti.
- faptul ca o gramada de triburi au disparut prin fuziune tot datorita razboaielor cu noi nu conteaza
- faptul ca am cistigat si un razboi mare nu conteaza
- ca noi nu am fost adeptii recrutarilor sau a barbarelor nu conteaza
- inamicii invinsi nu conteaza
- locul in clasament nu conteaza
Ok. nu sintem demni de respect, in schimb voi DAAAAA!
Adevarul e ca este un mare merit sa fii "tare in clanta" (doar) pe extern, asta da motiv de respect!!!
 

DeletedUser

Demni de respecti sunt Scitii,care au inchis o lume si mai inchid inca una in curand,chiar daca s-au pus toate triburile pe ei.Aia da,merita respect.
Tu ce zici pe acolo e prostie curata.Si vezi ca noi nu am zis ca vrem respect pentru ce am facut pe harta ca inca nu am facut nimic notabil inca,dar mna,tu intelegi ce vrei.
In fine,sa fii sanatoasa.
 

DeletedUser

Anne,faptul ca voi ati declarat razboi la toate ciurucurile de la marginea hartii si apoi le-ati cucerit,si noi nu am declarat razboi la toate triburile de la marginea hartii pe care le-am innobilat,nu va face demni de respect,doar penibili.

Un singur razboi ati avut mai dur si ala cu cei din PATRIA care pana la urma au cedat,si asta intradevar este meritul vostru,dar sa cereti sa va respectam pentru lucrul asta este pur si simplu jenant.
Si inceteaza sa mai faci comparatii intre tribul vostru si al nostru,voi ati intrat 100 de jucatori care va stiti intre voi chiar de la inceputul lumii,si noi am intrat 10-15 jucatori la inceput,din care s-au mai lasat si restul am recrutat si am cladit o echipa.
Sunt diferente foarte mari intre voi si noi,si da,voi la prima vedere sunteti tribul cu jucatorii mai experimentati,insa de la asta pana la a cere respect pentru prostiile ce mi le-ai aratat tu mai sus,e cale lunga.

expertule, vezi ca ai jignit pe multa lume cand ai zis
ati declarat razboi la toate ciurucurile
...pt ca , atunci cand tu erai in clasic si noi aveam 3-4 razboaie nu erau numai ciurucuri...noob
 

DeletedUser

In coltul din dreapta al hartii,in short albastru se afla echipa elitelor,echipa favorita,echipa formata din triburile =S= , Fum? si clasic.
In coltul din stanga al hartii,in short rosu se afla echipa nubilor,echipa ce are sansele porcului de craciun...

Titlul Razbel Mondial-Nubi vs Elite s-a dovedit a fi unul inspirat.
Toata lumea a inteles de acum...nubii isi permit sa provoace elitele...ce tupeu dom'le:rolleyes:
Bineinteles ca elitele se vor razbuna crunt...nubii vor fi exterminati:(, elitele se vor umple de glorie si faima;)

Hmmm... istoria se repeta? Parca si vad lumea 7 ... razboiul TSL vs H.K....si acolo tot cu victimizarea ati inceput pentru ca apoi sa acuzati adminii ca ajuta H.K. si dupa primul atac organizat pe voi sa dati tot tribul stergere cont :p Aici cand dati stergere cont?
Va declarati nubi si va victimizati ... iar acum ceva vreme va laudati peste tot ca TSL-ul a castigat nu stiu ce lume pe international si ca sunteti cei mai buni jucatori de triburile... va declarati nubi doar pentru a va spala onoarea in caz de infrangere?

Multa bafta ambelor triburi. Dar parca cei din =S= si-au cam atras antipatia jucatorilor de pe forum. Am observat asta si pe alte lumi pe care joaca, cam in aceeasi formula, sub alte denumiri.
Chiar daca faci parte din TSL nu cred ca e corect sa postezi in favoarea lor de pe moderator...sunt sigur ca mai ai un cont de pe care poti posta....nu ca ar fi interzis sa postezi de pe asta...dar asa ar fi normal/moral....cel putin eu asa as face

opteroane.. iar ai prins mah curaj? credeam ca ti-a inchis DIABLO gura pe L7
nu e asa ca ai o senzatie de deja vu? sti care e deznodamantul :cool:
mai incet ca o dai iar in jenibil
Gresit ... nu Diablo i-a inchis gura pe L7...ci H.K.
Intai si-a dizolvat tribul RA si a fugit in TSL...apoi ... cand au vazut ca pierd razbelul au dat toti stergere cont ... un gest demn de TSL :rolleyes:

Diablo pe l7 mi-a inchis gura? Mai retardel eu am castigat lumea cu diablo, de pe un cont de acolo , deci sper sa nu te doare prostia, ca nu avem atata morfina pentru tine :D
Tudorica...nu vreau sa ma cert cu tine...dar ti-ai sters contul cand ai fost atacat si apoi ai cersit cont in tribul de pe locul I ca sa te razbuni pe HK....asta spune totul despre tine ;)
Mai ai acum curaj sa te lauzi ca ai castigat L7 cu Diablo? De ce nu ai cucerit L7 de pe contul tau? in tribul tau? :rolleyes:
 

DeletedUser

Si scuza voastra pentru razboiul pierdut cu DIABLO care este?Hai ca niciodata nu am auzit-o,doar am auzit barfe insa nimic concludent.

Si tryszpe,de ce ai impresia ca numai voi ati inceput pe lumea asta si v-ati batut cu triburi de la margine?Pe noi cred ca ne-a dat serverul cate 5 sate si trupe in ele,nu am inceput de la 26 de puncte.

Ce va mai place shaorma.
 

DeletedUser

Hmmm... istoria se repeta? Parca si vad lumea 7 ... razboiul TSL vs H.K....si acolo tot cu victimizarea ati inceput pentru ca apoi sa acuzati adminii ca ajuta H.K. si dupa primul atac organizat pe voi sa dati tot tribul stergere cont :p Aici cand dati stergere cont?
Va declarati nubi si va victimizati ... iar acum ceva vreme va laudati peste tot ca TSL-ul a castigat nu stiu ce lume pe international si ca sunteti cei mai buni jucatori de triburile... va declarati nubi doar pentru a va spala onoarea in caz de infrangere?


Chiar daca faci parte din TSL nu cred ca e corect sa postezi in favoarea lor de pe moderator...sunt sigur ca mai ai un cont de pe care poti posta....nu ca ar fi interzis sa postezi de pe asta...dar asa ar fi normal/moral....cel putin eu asa as face


Gresit ... nu Diablo i-a inchis gura pe L7...ci H.K.
Intai si-a dizolvat tribul RA si a fugit in TSL...apoi ... cand au vazut ca pierd razbelul au dat toti stergere cont ... un gest demn de TSL :rolleyes:


Tudorica...nu vreau sa ma cert cu tine...dar ti-ai sters contul cand ai fost atacat si apoi ai cersit cont in tribul de pe locul I ca sa te razbuni pe HK....asta spune totul despre tine ;)
Mai ai acum curaj sa te lauzi ca ai castigat L7 cu Diablo? De ce nu ai cucerit L7 de pe contul tau? in tribul tau? :rolleyes:

Domnule mincinescu, te rog lasa-ne cu aberatiile tale :).Ai fost prea nimeni pe l7 ca sa comentezi la mine sau la altul.Cine a jucat acolo stie ce si cum.Am cersit eu cont ? Asta numai tu puteai face, am fost rugat sa stau pe un cont, dupa cum stii nu am avut chef sa fac mare lucru pe el , desi puteam sa te atac chiar pe tine..Nu sunt razbunator, oricum erai terminat, ce sa te mai atac si eu :)..
Asa e, am castigat cu crescova l7, chiar daca doar tehnic, ca nu am nici un merit, o sa castig cu el si lumea 26 , chiar daca nici acolo nu pot sa spun ca m-am agitat foarte mult, noroc ca am avut colegi buni..
O sa castig si pe .net o lume ...Deja am facut prea multe ca sa stau de vorba cu tine, un looserica batranel :).
Aici jucam, eu unu nu am mari pretentii :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Chiar daca faci parte din TSL nu cred ca e corect sa postezi in favoarea lor de pe moderator...sunt sigur ca mai ai un cont de pe care poti posta....nu ca ar fi interzis sa postezi de pe asta...dar asa ar fi normal/moral....cel putin eu asa as face

Nu mai am si nici nu-mi doresc niciun alt cont. La fel cum nu mai am nici pe joc un alt cont. Cei care au jucat cu mine stiu ca detin un singur nume virtual. Din punct de vedere, normal, moral, apreciez gandurile celor pe care i-am moderat pana acum, care in majoritate au fost de parere ca sunt impartial in activitatea mea. Am dreptul, la fel ca si tine sa joc, deci implicit sa-mi sustin tribul in care activez, nu cred ca am o influenta extraordinara datorita functiei, dimpotriva, am o mai mare expunere la critici, asa cum se poate vedea din postarile voastre.
In ceea ce ma priveste, voi posta numai argumentat si vreau sa cred ca nu voi fi singurul de pe aici care va face asta. :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Nu iti bate capul cu sigman , are o rautate in el (sa nu zic perversitate).Dar poate se plictiseste si ne lasa, ca oricum nu joaca pe lumea asta :).
 

DeletedUser

Si scuza voastra pentru razboiul pierdut cu DIABLO care este?Hai ca niciodata nu am auzit-o,doar am auzit barfe insa nimic concludent.
Diablo a castigat pe merit...au avut un razboi greu... cu Viking parca iar aproximativ la 1 luna de la inceperea razboiului cu noi cei din conducerea HK s-au certat ...ceva de genu asta si au dat stergere cont in frunte cu TheStranger...alt gest rusinos din punctul meu de vedere...cand au vazut asta multi s-au lasat de joc...eu... asa cum am promis lui profucv nu am dat stergere cont insa am cedat mail-ul, contul cu parola cu tot unui amic...am considerat ca asa e corect Diablo sa ia sate de la jucatori si nu barbare.

Domnule mincinescu, te rog lasa-ne cu aberatiile tale :).Ai fost prea nimeni pe l7 ca sa comentezi la mine sau la altul.Cine a jucat acolo stie ce si cum.Am cersit eu cont ? Asta numai tu puteai face, am fost rugat sa stau pe un cont, dupa cum stii nu am avut chef sa fac mare lucru pe el , desi puteam sa te atac chiar pe tine..Nu sunt razbunator, oricum erai terminat, ce sa te mai atac si eu :)..
Asa e, am castigat cu crescova l7, chiar daca doar tehnic, ca nu am nici un merit, o sa castig cu el si lumea 26 , chiar daca nici acolo nu pot sa spun ca m-am agitat foarte mult, noroc ca am avut colegi buni..
O sa castig si pe .net o lume ...Deja am facut prea multe ca sa stau de vorba cu tine, un looserica batranel :).
Aici jucam, eu unu nu am mari pretentii :)

Vad ca in continuare te supara adevarul :) am mintit eu cu ceva? ai desfiintat RA? ai fugit in TSL? ai dat stergere din TSL? ai ajutat Diablo cu ceva la castigarea L7? stiu ca te doare Tudorica...dar asta e adevarul
In ce ma priveste nu cred ca o sa gasesti vreo postare in care sa ma laud ce mare jucator am fost...am facut ce am putut pentru tribul in care m-am aflat si atata tot...
In ce priveste statistica dintre noi stiu ca aproape te-am scos de pe harta cand ai fost pe contul lui CarmenV...e adevarat insa ca eram "mai mare" ca numar de sate.

In ceea ce ma priveste, voi posta numai argumentat si vreau sa cred ca nu voi fi singurul de pe aici care va face asta. :)
Si esti de parere ca doar cei din Start, Fum, Clasic au jignit? cel putin asa reiese din afirmatia ta...

Nu iti bate capul cu sigman , are o rautate in el (sa nu zic perversitate).Dar poate se plictiseste si ne lasa, ca oricum nu joaca pe lumea asta :).
Eu rau? eu spun doar adevarul...ce nu ati castigat o lume pe extern? eu v-am laudat doar :)
Ai uitat ca tu te-ai bagat in seama cu mine pe L28? vad ca esti un pic obsedat de mine...am postat si eu dupa 3 ani pe o lume pe care nu joci si imediat ai si inceput sa postezi in legatura cu mine...o fi dragoste din partea ta? :rolleyes:
Poate joc si eu pe lumea asta...poate sunt chiar coleg de trib cu tine....cine stie? :confused:

Tudorica eu incerc sa nu mai fiu patimas...am fost pe L7 si am gresit...incearca sa faci la fel ;)
 

DeletedUser

Ma bufnit rasul cand te-am vazut iar pe joc, atata tot:).Vezi ca inca nu am castigat lumea aia pe .net ,dar o vom castiga stai linistit..
Nu e adevarat, nu am desfiintat RA, ci am fuzionat in TSL, daca am dat stergere stii prea bine ca nu era din cauza voastra, mai jucam 5 ani si tot nimic nu faceati :d..Am zis ca nu am ajutat diablo, deci nu ma mai ingana..
Nu ai cu ce sa te lauzi, pentru ca nu ai cu ce :d..Nu ai un trib cu care sa te lauzi, HK nu a facut istorie pe nicaieri, daca ati ajuns sa va laudati cu faptul ca aveati scor pozitiv in razboi cu noi, pe l7, e trist...Eram de 4-5 ori mai mici :).
 

DeletedUser42412

Ma bufnit rasul cand te-am vazut iar pe joc, atata tot:).Vezi ca inca nu am castigat lumea aia pe .net ,dar o vom castiga stai linistit..
Nu e adevarat, nu am desfiintat RA, ci am fuzionat in TSL, daca am dat stergere stii prea bine ca nu era din cauza voastra, mai jucam 5 ani si tot nimic nu faceati :d..Am zis ca nu am ajutat diablo, deci nu ma mai ingana..
Nu ai cu ce sa te lauzi, pentru ca nu ai cu ce :d..Nu ai un trib cu care sa te lauzi, HK nu a facut istorie pe nicaieri, daca ati ajuns sa va laudati cu faptul ca aveati scor pozitiv in razboi cu noi, pe l7, e trist...Eram de 4-5 ori mai mici :).

cum zicea colegul tau, vreau sa va vad si eu pe harta. :*
 
Sus